Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - sadece müslüm baba eserlerini icra eden grup kuralım..
sadece müslüm baba eserlerini icra eden grup kuralım..

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Fan Club/Buluşma -> Gerçekleşen Buluşmalar resim ve yorumlarınız
Yazar Mesaj
insmuhonur
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 01-Hzr-2009 / 19:06    Mesaj konusu: sadece müslüm baba eserlerini icra eden grup kuralım..

slm.ben bağlama ud darbuka ve azıcıkta keman çalıyorum. sadece müslüm gürsesin okuduğu eserleri toplanıp icra edebileceğimiz bir grup oluşturmak amacım .ses verenler oursa konuşmak ve yazmaktan daha ii kendimizi ifade edebiliriz..

konu başlığı düzeltilmiştir.
babacan1102

Kullanıcı profilini gör
clgnsedat
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 02-Hzr-2009 / 02:33    Mesaj konusu: Re: sadece müslüm baba eserlerini icra eden grup kuralım..

ben müzikle biraz ilgileniyorum kardeş amatörce, güzel bir konuya değinmişsinsin, bir iltibat kurabilirsek iyi olur.

Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Acımasız Dünyadan (İzmir)
MesajTarih: 02-Hzr-2009 / 03:13    Mesaj konusu: Re: sadece müslüm baba eserlerini icra eden grup kuralım..

İyi Demişsinde kardeş müzik aletleri çalımı konusunda pek bilgm yok açıkçası ilgilenen çıkacaktır ama

Kullanıcı profilini gör
mali_usta
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Gençlerbirliği
MesajTarih: 02-Hzr-2009 / 06:45    Mesaj konusu: Re: sadece müslüm baba eserlerini icra eden grup kuralım..

valla süper olurda fatih'în dediği gibi enstrumanları çalacak birilerini bulmak gerekir.

Dürüst ol, insancıl ol, düşün öbür dünyayı
Bir karıncayı bile incitme sakın evlat

Evlat evlat evlat insan ol evlat
Evlat evlat evlat insan ol evlat
Kullanıcı profilini gör
insmuhonur
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 02-Hzr-2009 / 13:48    Mesaj konusu: Re: sadece müslüm baba eserlerini icra eden grup kuralım..

tamam işte..altyapı için batı enstrumanları sağlam bir ney ritm ve keman cıkaramazmıyız aramızdan?bence konu site yönetiminin ilgisini çekerse mutlaka geniş kitleye ulaşır hemen çalışmalara başlanır.bellimi olur belki müslüm gürses te bizim çalışmamıza kayıtsız kalmayıp üzerine okur....
Kullanıcı profilini gör
muslumcu0606
Üye
Üye

Nereden: angara
MesajTarih: 02-Hzr-2009 / 16:43    Mesaj konusu: Re: sadece müslüm baba eserlerini icra eden grup kuralım..

ıyı bı konu yakalmıssınız.darbukada benden darbukacıyım zaten.gerısını bulmaya calısalım hadı..

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 08-Hzr-2009 / 13:55    Mesaj konusu: Re: sadece müslüm baba eserlerini icra eden grup kuralım..

tamam muslumcu0606 .ben şirinevlerde oturuyorum haftasonuna dek uygun bir yer bulup haberleşelim...biz başlamazsak asla hareket olmaz...
Kullanıcı profilini gör
salimbaba
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: KaYsERi
MesajTarih: 08-Hzr-2009 / 15:14    Mesaj konusu: Re: sadece müslüm baba eserlerini icra eden grup kuralım..

Bende Darbukacıyım Bende Darbuka Çalarım..
Kullanıcı profilini gör
arabeskci1910
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: AnKaRaGüCü GeCeKoNDu dan
MesajTarih: 08-Hzr-2009 / 19:54    Mesaj konusu: Re: sadece müslüm baba eserlerini icra eden grup kuralım..

sitemizde yetenekli arkadaşlarımız var bence olabilir hemde çok güzel olur site yönetiminin bu konu üzerinde ciddi anlamda durması gerekiyor

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: ist
MesajTarih: 09-Hzr-2009 / 00:15    Mesaj konusu: Re: sadece müslüm baba eserlerini icra eden grup kuralım..

arkadaşlar darbukacıyım demekle darbukacı olunmuyor.... madem böle bişi yapalım diye kardeşimiz açmış bu konuyu bence ciddi bir çalışma yapılması gerekir sonucunda bu çalışmalar ciddi olursa güsel şeyler ortaya çıkar kaldıki şunu söyleyebilirim 10 senedir ritm çalıyorum ve şu an profesyonel olma adayıyım ama hala ritimciyim demek ayıp kalıyor yanında gerçekten yapılacaksa bişi bizden elimizden geleni yaparız..
Kullanıcı profilini gör
muslumcu0606
Üye
Üye

Nereden: angara
MesajTarih: 09-Hzr-2009 / 17:04    Mesaj konusu: Re: sadece müslüm baba eserlerini icra eden grup kuralım..

kardas guzel soluyon da tamam o zaman darbukacıyım semıyorum darbuka calıyorum.ne fark ettı sımdı.baska sorunlara cozum bul sen.arkadas sırınevlerde ben ankaradayım nasıl bıararaya gelecez sen onu dusun.
Kullanıcı profilini gör
babayahasta
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: ist
MesajTarih: 09-Hzr-2009 / 17:44    Mesaj konusu: Re: sadece müslüm baba eserlerini icra eden grup kuralım..

kaç tane sertifikan var kaç referansın var arkadaşım? madem güsel bişi yapılcak sanat konuşsun... sorunlara çözüm bulmuyorum sadece fikrimi söleim yanlış anlaşıldı sanırım
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Fan Club/Buluşma -> Gerçekleşen Buluşmalar resim ve yorumlarınız
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering