Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - [7 mayıs 2008] babaya doğum günü hediyesi alalım!!
[7 mayıs 2008] babaya doğum günü hediyesi alalım!!
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses'in Doğum Günü -> Hediye Seçimi
Yazar Mesaj
mahsun_kul_028
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: NEREYE !!!!!!!!!!!
MesajTarih: 22-Nis-2008 / 19:31    Mesaj konusu:

babacan1102 demiş ki:
artık bu babaya hediye alalım konusuna samimice söylüyorum ..
yazı yazmaktan bıktım.

dedigim bigi nisan 25 a kadar yatıramayanlar .yatırdınız,yatırdınız yoksa gerek kalmayacak artık.

kimseyi sık bogaz etmiyorum zorla yatırında demeyiz .eger yatıracaksanız yatırın.
her gün girdiginiz nete en az 30 ytl veriyosunuz aylık.
böyle bu durumda kendimizi kandırmayalım artık.

25 nisana kadar yatıran yatırdı.
kalanıda ben tamamlayacagım hiç te mühim degil gerekirse borc ederim .
ama asla ama asla girdiğimiz yoldan da dönmem .

japonların yaptığı gibi üstesinden gelmesekte ,kendimize ceza vermesinide biliriz

eyvallahhh

dogru söze yorum gerekmez... Wink

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: istanbul adana
MesajTarih: 24-Nis-2008 / 01:18    Mesaj konusu: Cevap: [7 mayıs 2008] babaya doğum günü hediyesi alalım!!

ömer kardeşim bu zamana kadar hep sabırlıydı ama onunda benim gibi sabrı kalmamış ama haklı izmirden öğrenci kardeşim harçlığından 10 ytl ayırıp gönderiyorsa yok işim yok çalışmıyorum falan filan havalarını geçin beyler mahsunkul1965 adını koyun bizde bişeyler yaparız dedi ortalıkta görükmüyor zaten bundan sonra bende ortalıkta pek görünmicem siteye eskisi gibi heyecanla girmiyorum artık.

Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 25-Nis-2008 / 13:19    Mesaj konusu: Cevap: [7 mayıs 2008] babaya doğum günü hediyesi alalım!!

Ömer abi 25'i demiş ama. 1 Mayıs'a kadar gönderebilirsiniz arkadaşlar. Yetişir yetişir.

Kişiliğini makamına bağlayan, makamını kaybettiğinde kişiliğinden de olur!
Kullanıcı profilini gör
enemy75
Üye
Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 25-Nis-2008 / 14:47    Mesaj konusu: Re: Cevap: [7 mayıs 2008] babaya doğum günü hediyesi alalım!

aga inşallah bende ufakta olsun bir katkıda bulunmak istiyorum bugün bir aksilik olmassa tşk ben önceden yatırmayı düşünüyordum ancak biraz problem yaşadım kısmetse inşallah bugün

Üye
Üye

MesajTarih: 01-May-2008 / 00:57    Mesaj konusu: Re: Cevap: [7 mayıs 2008] babaya doğum günü hediyesi alalım!

haydeyin babacılar bizi aglatıp güldüren ,hüzünlendiren, aşık eden bazen yanlızken arkadaş olan dertlerimizin hüzünlerimizin gözyaşlarımızın şarkıların babasına sizinde bir anı olarak hatırlayacağınız bir hediye alacak site son günler destek
Kullanıcı profilini gör
by_ajan
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: BAŞKENT
MesajTarih: 01-May-2008 / 03:57    Mesaj konusu: Re: Cevap: [7 mayıs 2008] babaya doğum günü hediyesi alalım!

Dostlar keşke benimde çorbada bi tuzum olsaydı ama Gurbetteyiz, öğrenciyiz az çok bilirsiniz.Fakat Gönlüm sizlerle.Yinede bişiler ayarlamaya çalışacam inşallah..!

Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 02-May-2008 / 17:38    Mesaj konusu: Re: Cevap: [7 mayıs 2008] babaya doğum günü hediyesi alalım!

cok guzelbı dusunce emegı gecenlerı tebrık etmek lazım

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: istanbul adana
MesajTarih: 02-May-2008 / 17:52    Mesaj konusu: Cevap: [7 mayıs 2008] babaya doğum günü hediyesi alalım!!

senin neden emeğin geçmiyor??

Üye
Üye

MesajTarih: 02-May-2008 / 20:19    Mesaj konusu: Re: Cevap: [7 mayıs 2008] babaya doğum günü hediyesi alalım!

karaaliler demiş ki:
senin neden emeğin geçmiyor??

bu söz güzel Very Happy Question

Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 06-May-2008 / 23:39    Mesaj konusu: Re: Cevap: [7 mayıs 2008] babaya doğum günü hediyesi alalım!

hediye alınmıştır.. bilginize

eyvallahhh

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
Admin
Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 07-May-2008 / 01:56    Mesaj konusu: Cevap: [7 mayıs 2008] babaya doğum günü hediyesi alalım!!

Bu yıl diğer yıllara göre katılım daha çok oldu Wink
Destekte bulunan bulunmayan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederiz, hediyeyi aldık kısa sürede Baba'ya takdim edeceğiz.
Doğum günü tebrik mesajlarınız için tıklayınız. Wink

Kişiliğini makamına bağlayan, makamını kaybettiğinde kişiliğinden de olur!
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses'in Doğum Günü -> Hediye Seçimi
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4
4. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering