Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - konseri albümü stüdyo version
konseri albümü stüdyo version

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Konserleri
Yazar Mesaj
pablo1907
Üye
Üye

Nereden: Çorum
MesajTarih: 23-Ksm-2014 / 03:09    Mesaj konusu: konseri albümü stüdyo version

Slm arkadaşlarım bu albüm içindeki uzun hava(söyleyin şu bülbüle)yeni basılan cdlerde alkışsız mı?veya bu versiyonu nerden bulabilirim.yardımcı olacak biri var mı?

1 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
arif_54
Üye
Üye

Nereden: Trabzon
MesajTarih: 21-Arl-2014 / 06:50    Mesaj konusu: Re: konseri albümü stüdyo version

Alkışlı olan şarkıların tamamının alkışsız yüksek kalitede halleri kısa zamanda internetten bulabilirsin bekle şimdilik. Facebookta çok sayfada yarım yarım paylaşıldı şarkılar. Ben de bekliyorum.
Kullanıcı profilini gör
mustafabergen
Üye
Üye

Nereden: Ankara
MesajTarih: 22-Arl-2014 / 17:44    Mesaj konusu: Cevap: Re: konseri albümü stüdyo version

arif_54 demiş ki:
Alkışlı olan şarkıların tamamının alkışsız yüksek kalitede halleri kısa zamanda internetten bulabilirsin bekle şimdilik. Facebookta çok sayfada yarım yarım paylaşıldı şarkılar. Ben de bekliyorum.

Yeni bi albüm falan mı çıkacak, yoksa bilgisayarda düzenlenmiş şarkılar mı olacak bi bilgin var mı?

Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Acımasız Dünyadan (İzmir)
MesajTarih: 04-Oca-2015 / 05:07    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: konseri albümü stüdyo version

bu albümdeki şarkıların ilk olarak hazır kasete basılacakken birileri bi takım efektler ekleyerek bu şekild pişyasaya sürmüşler.. çoğu müslümcü arkadaşımızın arşivinde var diye tahmin ediyom orjinal efektsiz halleri daha muhteşem haz veriyo insana...

Kullanıcı profilini gör
mustafabergen
Üye
Üye

Nereden: Ankara
MesajTarih: 16-Oca-2015 / 17:49    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: konseri albümü stüdyo version

Yanlış bilmiyosam (ki yanlışsa düzeltin) Ercan Müzik tarafından konsersiz şarkılar piyasaya sürülmek istenmiş, fakat sürülmemiş. Ercan müzik 2. bi baskı yaparak yine konser efektli şarkıları piyasaya sürmüş. Ama emin değilim. Birilerinin elinde var da olabilir.. Ama kaset yada cd olarak piyasada yok diye biliyorum..

Nereden: berlin-gaziantep
MesajTarih: 14-Şub-2015 / 06:15    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: konseri albümü stüdyo version

Neden piyasaya sürmüyorlar onuda anlamış degilim.

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 27-Nis-2015 / 19:14    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: konseri albümü stüdyo version

Beyler bende yaklasık 1 aydır arıyorum ve bulana kadar arayacağım
ama anlamadıgım bırsey var albumdekı bazı şarkılar efektsiz paylaşılmıs ama diğerleri paylaşılmamış demekki birilerinin elinde orjinal albumun oldugu kesin
1 saat 15 dakika sonra eklenen mesaj:
beyler bi ilanda albumu buldum satılık yalnız kaset şeklinde yardımcı olabilecek var mı ?
Kullanıcı profilini gör
xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 09-Hzr-2015 / 21:04    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: konseri albümü stüdyo version

ana sayfada var uc tane berden ekledım arkadaşlar

1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering