Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Müslüm Gürses'in Babası vefat etti
Müslüm Gürses'in Babası vefat etti
Sayfa Önceki  1, 2

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Basın ve Haberler
Yazar Mesaj
OGUZ-K
Üye
Üye

Nereden: ADIYAMAN Londra
MesajTarih: 06-Oca-2010 / 21:37    Mesaj konusu: Re: Müslüm Gürses'in Babası vefat etti

allah rahmet eylesın muslum babanın bası sagolsun
Kullanıcı profilini gör
abdi
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: berlin-gaziantep
MesajTarih: 09-Oca-2010 / 00:31    Mesaj konusu: Re: Müslüm Gürses'in Babası vefat etti

allah gani gani rahmet eylesin,topragi bol olsun.

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 09-Oca-2010 / 01:50    Mesaj konusu: Re: Müslüm Gürses'in Babası vefat etti

ALLAH rahmet eylesin müslüm babaya sabır ve uzun ömür versin..

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: ordu
MesajTarih: 09-Oca-2010 / 08:15    Mesaj konusu: Re: Müslüm Gürses'in Babası vefat etti

allah rahmet eylesin... Crying or Very sad

Yeni Katılımcı

Nereden: İstanbul
MesajTarih: 13-Oca-2010 / 23:30    Mesaj konusu: Cevap: Müslüm Gürses'in Babası vefat etti

öncelikle olarak müslüm babaya ALLAH sabır versin babanın babasınında mekanı cennet olsun.
haberle ilgili şöyle birşey diyeceğim;
05/01/2010 yada 07/01/2010 tarihleri arasında olması lazım türkiyede en çok okunan haber sitelerinden biri olan www.milliyet.com.tr böyle bir haber yapmış ve haberi sanki ogün olmuş gibi yapmışlar. aslında bi anlamda sevindim babadan haber yaptıklarına ama günler sonra böyle büyük bir medyanın haberi o anda olmuş gibi yapmasına sinirlendim ve yorumlar kısmında kendi yorumumu yaptım. sitemizde haberi görmüştüm ve tekrar girip bilgileri iiyice okuyup yorum bölümüne yazdım ve not olarakda haber yapacaksanız iyi araştırın dedim. haberi 10 dakika sonra siteden kaldırdılar.
Kullanıcı profilini gör
Usta07
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 14-Oca-2010 / 18:48    Mesaj konusu: Re: Müslüm Gürses'in Babası vefat etti

Allahtan rahmet diliyorum mekanı cennet olsun mehmet baba'nın...
Kullanıcı profilini gör
BedirKaLe
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: şırnak
MesajTarih: 16-Oca-2010 / 02:13    Mesaj konusu: Re: Müslüm Gürses'in Babası vefat etti

mekanı CENNET olsun ALLAH müslüm babaya uzun ömür versin
Kullanıcı profilini gör
suskun_ahmet56
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: siirt
MesajTarih: 16-Oca-2010 / 04:19    Mesaj konusu: Re: Müslüm Gürses'in Babası vefat etti

babacan1102 demiş ki:
yüce yaradan tüm insanoğluna herşeyden önce temiz bir ölüm nasip etsin.
şüphehizdir ki hepimizin gideceği yer rahmet kapısıdır.
mekanı cennet olur inşallah geride bıraktıklarına yüce rabbim sabır versin.

eyvallahh

Kullanıcı profilini gör
babamoko01
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 16-Oca-2010 / 06:42    Mesaj konusu: Re: Müslüm Gürses'in Babası vefat etti

başımız sağolsun.. mekanı cennet olsun inş.
Kullanıcı profilini gör
Samet55
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 30-Oca-2010 / 00:22    Mesaj konusu: Re: Müslüm Gürses'in Babası vefat etti

Allah Rahmet Eylesin Mekanı Cennet Olsunn ...
Kullanıcı profilini gör
meselem51
Üye
Üye

Nereden: nigde
MesajTarih: 30-Oca-2010 / 21:06    Mesaj konusu: Re: Müslüm Gürses'in Babası vefat etti

allah rahmet eylesin nediyelim elden birşey gelmez
Kullanıcı profilini gör
MERTMERTM
Üye
Üye

Nereden: Müslüm babanın ordan
MesajTarih: 23-Mar-2010 / 02:31    Mesaj konusu: Re: Müslüm Gürses'in Babası vefat etti

Müslüm baba başımız sağolsun allah rahmet eylesin mekanı cennet olur inşallah!!!Allah müslüm babaya gecinden verir inşşallah
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Basın ve Haberler
Sayfa Önceki  1, 2
2. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering