Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - 7. İstanbul (3. İftar) Buluşması Gercekleşti.....
7. İstanbul (3. İftar) Buluşması Gercekleşti.....
Sayfa Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Fan Club/Buluşma -> Gerçekleşen Buluşmalar resim ve yorumlarınız
Yazar Mesaj
muslumce92
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: adana// orijinal bitlisli
MesajTarih: 15-Eyl-2009 / 04:14    Mesaj konusu: Re: 7. İstanbul (3. İftar) Buluşması Gercekleşti.....

benım ıcın unutamayacagım bir gece oldu siteden tanısıpta yuz yuze gorusemedıgımız arkadaslarla babaya dair hayata dair bır seyler paylaşmak cok güzel organizasyonda emegı gecen tum gonul dostlarına işletme sahıplerıne o ortamda bulunan babaseverlere ayrıca bızı caysız bırakmayan caycı kardesıme ayrı ayrı tesekkur edıyorum babaya dair ne varsa hepsi ordaydı hep birlikte baba sarkıları soylemek cok guzeldi katılım keske bıraz daha fazla olsaydı o zaman daha cok ses getırecegıne ınanıyorum belkiş babayı hıc tanımayanlar vardı bu sayede babayla tyanısmıslardır nıce buluşmalarda gorusmek dileğiyle selam ve sevgiler ...

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 15-Eyl-2009 / 04:31    Mesaj konusu: Re: 7. İstanbul (3. İftar) Buluşması Gercekleşti.....

bende herkes gıbı orada buldgum ıcın cok mutlu oldum,gercketende guzeldı,hanı ınsan bazı gunler der ya su an bu an bıtmesın hıc dıe ama bıter,iste o bıtmesın degdımz anlardan bırını yasadık ogun...ıns herzaman ole olur Allahın ıznıyle olucakta,ogun orda bulunan herkese tesekkur ederım ıskender seyfo ve omer abımdende Allah razı olsun benı bole candostu ınsanların arasına goturduklerı ıcın......
Kullanıcı profilini gör
Bay_Tiryaki
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 15-Eyl-2009 / 06:35    Mesaj konusu: Cevap: 7. İstanbul (3. İftar) Buluşması Gercekleşti.....

Bence en güzel istanbul buluşması oldu, daha önce tanıştıgım Kadir Yılmaz Ömer Abi Müzeyyen Abla ile tekrar görüşme sohbet etme imkanım oldu yeni arkadaslarlada tanıştım sarkılı türkülü gayet güzel gece gecti ömer abi yine şen şakraktı Very Happy onun o söz müzik soruları yeterdi bea Very Happy ayrıca kasım ayında askere gideceğim için başka bi organizasyon yapılırsa askere gitmeden tekrar katılmak isterim tabi davet edilirsem Wink müslümcü dostlarla olmak büyük haz veriyor insana herkes kafa dengi oluyor. ayrıca ömer abi benim resimleri msn den atarsın artık buraya eklememişsin hepsini eklersen burdan da alırım fark yapmaz Eyvallah Wink
Kullanıcı profilini gör
seyfo_34
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 15-Eyl-2009 / 07:54    Mesaj konusu: Re: 7. İstanbul (3. İftar) Buluşması Gercekleşti.....

bu kadar güzel bi organizasyona katılmama ve bi o kadar güzel insanlarla tanışmamam sebep olan iskender ve ömer kardeşime sonsuz teşekkür ediyorum. arkadaşlar sizi tanımak güzeldi hepiniz baştacısınız...

AhMeT_44
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: KaRaNLıK_SoKaKLaR
MesajTarih: 15-Eyl-2009 / 14:44    Mesaj konusu: Re: 7. İstanbul (3. İftar) Buluşması Gercekleşti.....

Katılmak isterdim ama elde olmayan sebeplerden dolayı katılamadım..Güzel oluyo bu tür organizasyonlar...

Emeği geçen herkesi kutlarım..

ervan403
Üye
Üye

Nereden: van
MesajTarih: 15-Eyl-2009 / 18:30    Mesaj konusu: Re: 7. İstanbul (3. İftar) Buluşması Gercekleşti.....

çok harikasınız bir gün bende katılacağım

Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 16-Eyl-2009 / 07:50    Mesaj konusu: Cevap: 7. İstanbul (3. İftar) Buluşması Gercekleşti.....

öncelikle bizlerin bu denli güzel ve samimi dostluklar kurmamıza vesile olan
büyük üsdad eşsiz yorumcu arabesk in babası müslüm babaya sossuz teşekkürler ediyorum.
iyiki varsın müslüm baba sen cok yaşayasın hep gönlümüzde olasın.

mekan yerine ne kadar erken gitmiş olsakta saolsun dostlarımızın büyük kısmı ordaydı hazır vaziyette
masa düzeni ve oturma düzenimiz yapılmamıştı tabi haliyle bizde bu sektörden ekmek yedigimiz için
az cok nasıl olacağını izah ettik.saolsun dediğimiz gibide oldu.
tabi sıra geldi asıl olaya ses sisteminin kurulmasına bakındık üçlü priz şart oldu:)
hemen seyfo kardeşimizle bir cırpıda alıp geldik.
ses sistemini kurduk derken bu sefer elektirik prizi arıza cıkardı.onuda şükür hallettik tabi.
eee tabi biraz meraktan olsa gerek ben hemen gectim pc nin başına müslüm babadan yavaş yavaş başladık calmaya.
girdik ey zalimle nerden cıktık orasınıda allah bilir artık Very Happy Very Happy
tabi iftar saati yaklaştı müslüm baba mikrofon başında ezan okuyacak ahoo ahoo Very Happy
bizim diger cami imamları ezan ı bitirdi baba hala mübarek ezanı okuyor mekanda ki insanlar
yemeyi içmeyi bırakmış babayı dinliyor ramazan iftarını müslüm baba ile acmak onlar içinde bir ayrıcalık olsa gerek.
yemekler yendi tatlılar yendi geldi sıra müslümcülerin şovuna.
benim canım kardeşim yürek insanı iskender kardeşime verdik mikrofonu o yanık sesiyle girmezmi garip dünya ya (nazar)
bir anda sanki tüm insanlar sustu gözlerini bize dikti iskender dururmu bir baktım herkes eşlik ediyor dünya garip seven garip
tabi ardı arkası kesilmedi acıldıkca acıldı arkadaşlar sanki hepsi yıllardır berabermiş gibi bir hava verdiler birbirlerine
hele bizim wat ferit görende bu adamın agzı yok derdi mikrofonu elinden zar zor aldık valla Very Happy
ama güldür yüzümü eserine ayrı bir hava verdi eksik olmasın kardeşim.
tabi bende o arada calan her eserin ses düzeyini ayarlamaya calışıyorum.elimizde olan alt yapı eserleri bitince başladık baba ile
beraber söyleyemeye Very Happy Very Happy
bunu kesinlikle samimi söylüyorum böyle bir gece her müslümcüye nasip olmaz enes ime kesinlikle katılıyorum.
bu bir ayrıcalıktı.
böylesi güzel bir ortamı bir daha ne zaman yakalarız onuda yaradan bilir artık.
yeni dostlar edinmek sanal alemi reel ortama taşımak beraber mırıldanmak sizce bunların tarifi yapılabilirmi.
burayıda size bırakıyorum buyrun tarif edin bakalım.
buluşmaya gelen arkadaşların yorumunu cogu kardeşimiz okmuştur.ve tabiki de bunlardan bazıları gelmeyen dostlarımızdır.
mazaretini dile getiren dostlarıma bir sözüm yok bildirmeyene de sözümüz olmaz ama sitem hakkımız olur diye düşünüyorum.
ve birde müslümcülerin buluşmasına gelmekten cekinen müslümcü kardeşlerimiz sizce bu yorumların altında yapmacık bir duygu
varmı böyle bir his beliriyormu. yüreginizde eğer öyle birşey seziyorsanız kesinlikle duygularınız körelmiştir derim.
amacımız da belli gayemizde bizler reklam olsun diye bir araya gelmiyoruz.
maksat bir gönül insanını da gönül hanemize yazmaktır. yoksa hangimizin böyle bir oganizasyonda menfaatimiz var dostluktan başka!

buluşmaya iştirak eden gönül dostlarım yüce yaradan bu mübarek günde hepinizden razı olsun.

bizleri hiç bir zaman yanlız bırakmayan her olayımıza koşan sitemizin demirbaş ablası müzeyyen ablam a cok teşkkür ediyorum.
inan ki bir erkek olarak seni imreniyorum. iyi varkın güzel ablam.

benim candostum hep kötü günümde yanımda olan iskender kardeşime klavye başında yazacak kelime bile bulamıyorum.cünkü yetersiz
kalacagından kesinlikle şüphem yok.
senin o kocaman yüregin her zaman senin aynan olur inşallah.iyiki varsın kardeşim.

benim enes im bu günü iple ceken bizden daha cok yorulan enesim seni uykusuz bıraktık gece nöbetten cekti birde bizden
o tertemiz duyguların la hakkını helal et.senin gibi bir dostum oldugu için kendimi şanslı hissediyorum .iyiki varsın kardeşim.

güzel kadirim dostluk namına taa kütahyadan atlayıp geldi senin o güler yüzünü hep hatırlayacağım.
parlayan gözlerin senin kötü gününde yoldaşın olsun seni svdigimi hiç bir zaman unutma.
hediye için de ayrıca teşekkür ediyorum allah senden razı olsun.

pırlanta yürekli aykut ve seyfo kardeşlerim bir insanın sizin gibi dostlarının olması ayrıcalık bence.
bu buluşmada bizlerle olmanız seyfonun şen şakraklıgı ayrı bir hava verdi bize iyi ki gelmişsiniz dostlarım.
durmak yok antremana devam Very Happy

yılmaz kardeşim ortam adamı racon adamı senin bu buluşmada emegin cok büyük.
tüm müslümcü kardeşlerim adına sana cok teşekkür ediyorum.senin gibi gönül adamını gönül ssayfamıza yazdıgımız için ne mutlu bize

benim canım kardeşim ufuk yahu seni seviyorum yaw.
hele birde foto cekinirken senin benden kısa olman yokmu bana ayrı bir hava verdi Very Happy Very Happy Very Happy
yüregi tertemiz kardeşim seni hep aramızda görmek istiyoruz.senin yüzündeki samimiyet yüzüne yansıyor cok güzel bir ayrılcalık haberin olsun.

uğur um senin gibi meraklı bir müslümcü daha görmedim.derki ömer abi ben sana bitmişim haberin yok Very Happy
allah razı olsun kardeşim mevlam hep yanında olur inşallah.

benim wat feridim allah izin verirse seneye birtane ingizlizce hocası süreceğiz piyasaya:)
sen neymişsin yahu seni gördükten sonra suskunlardan korkacaksın sözüne daha bir itimat etmeye başladım Very Happy Very Happy
yüregin gibi bahtında temiz olur inşallh kardeşim.

müslümcü.com müslümcü .net dj bababcaaaaaaacannnnnn Very Happy Very Happy

can kardeşim ve misafir olarak aramızda olan burhan kardeşimiz ayaklarınıza sağlık.
sizler gibi arabesk e gönül veren dostları aramız da görmek bizlere seref verdi.
www.damarcilar.com sonuz teşekkürler.

okan canım benim iyiki aramızda bulundun.ayrıca senin babanın saglık acısından iyi oldugunu haber almam cok iyi oldu.
allah senden de razı olsun.askere gitmeden eger olurda buluşma yaparsak seni aramıza görmek istersiz.
olurda yapamaz isek de allah yolunu bahtını acık eylesin şimdiden hayırlı teskereler.

batın ve savaş kardeşlerim.
sizleri tanımak cok güzeldi sizler gibi kanı kaynayan gencleri gördükce müslüm babadan maziden biri yi dinlemek geliyor içimden Very Happy Very Happy

inşallah kimseyi unutmadım eger unutmuş isem de hakkını helal etsin kardeşim.

bizlere telefon ile katılan kardeşlerim harun kardeşim toprak kardeşim ve arzu kardeşimize sonsuz teşekkürler ediyorum.

bir dahaki müslümcülerin buluşmasında görüşmek dilegiyle....

GÖNLÜNÜZ GÖNLÜMÜZDÜR...

eyvallahh

nerdesin

En son babacan1102 tarafından 16-Eyl-2009 / 09:20 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
babacan1102

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 16-Eyl-2009 / 07:57    Mesaj konusu: Cevap: 7. İstanbul (3. İftar) Buluşması Gercekleşti.....

fotoğrafların geri kalanları.

nerdesin

En son babacan1102 tarafından 16-Eyl-2009 / 09:22 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
DaMaR-58
Üye
Üye

Nereden: Sevda Yolu
MesajTarih: 16-Eyl-2009 / 08:34    Mesaj konusu: Re: Cevap: 7. İstanbul (3. İftar) Buluşması Gercekleşti.....

hay maşallah hay maşallaaahh.. yok böyle güzel karaler yok böyle bi buluşma organizasyon..kelimeler az geliyo anlatmaya..
Kullanıcı profilini gör
esrarengiz_sis
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: istanbul bagcılar
MesajTarih: 16-Eyl-2009 / 08:36    Mesaj konusu: Re: Cevap: 7. İstanbul (3. İftar) Buluşması Gercekleşti.....

varmı bundan daha ötesi bu neki daha yarısı duruyo yüklenmemiş okadar resim var ne buluşma yapmışızbe yürüyün be babacanlar

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: İstanbuL
MesajTarih: 16-Eyl-2009 / 08:43    Mesaj konusu: Re: 7. İstanbul (3. İftar) Buluşması Gercekleşti.....

Oraya Arkadaşım CashBoy Tarafından Davet Edildim İlk BaşLarda ne KaDar Gitmeyi İstemesemde Sonunda Gittik . Ben Böyle Bir Ortam Olucaqını Hiç Düşünmemiştim Ama Gayet Samimi Ve Çok Güzel Bir Ortam Vardı Yabancılık Çekmedim Bu BuLuşMaDa Emeqi Geçen HerKese ve Orda BuLunan HerKese Bol Bol Tsk Ediorum
GönLünüz GönLümüzDür..!
Kullanıcı profilini gör
NeseliFatma
Üye
Üye

MesajTarih: 16-Eyl-2009 / 10:07    Mesaj konusu: Re: 7. İstanbul (3. İftar) Buluşması Gercekleşti.....

bu resimleri facede gördüm Very Happy eyvallah enes kardeşim.Smile
Kullanıcı profilini gör
DaMaR-58
Üye
Üye

Nereden: Sevda Yolu
MesajTarih: 16-Eyl-2009 / 10:09    Mesaj konusu: Re: 7. İstanbul (3. İftar) Buluşması Gercekleşti.....

Ben bişey yapmadım abla Ömer abinin emeği hepsi.. Very Happy
Kullanıcı profilini gör
NeseliFatma
Üye
Üye

MesajTarih: 16-Eyl-2009 / 10:12    Mesaj konusu: Re: 7. İstanbul (3. İftar) Buluşması Gercekleşti.....

emegi için kendisine tskler..
resimler harika yakısır..
Kullanıcı profilini gör
AhMeT_44
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: KaRaNLıK_SoKaKLaR
MesajTarih: 16-Eyl-2009 / 19:37    Mesaj konusu: Re: 7. İstanbul (3. İftar) Buluşması Gercekleşti.....

Emeği geçen herkesi kutlarım..
buluşma ya elde olmayan nedenlerden dolayı katılamadım..Herkesten Özür dilerim..

cashboy
Üye
Üye

Nereden: İstanbuL
MesajTarih: 16-Eyl-2009 / 23:34    Mesaj konusu: Re: 7. İstanbul (3. İftar) Buluşması Gercekleşti.....

EywaLLah Ömer Abim Seni Tanımak da benim için çok GüzeLdi Ayrıca diĞer AbiLerim Le tanışmak Müzeyyen abLam La tanışmak iLk yorumum da da dediğim gibi Geniş bir aiLe gibiydik.Bu güzeL Günü Bize yaşattığınız için SağoLun VaroLun.

Seven Çekermiş Bizde Çekiyoruz.
Kullanıcı profilini gör
clgnsedat
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 16-Eyl-2009 / 23:42    Mesaj konusu: Re: 7. İstanbul (3. İftar) Buluşması Gercekleşti.....

valla çok fena bir buluşma olmuş,bak bak bitmiyor yanlız orda ömer vede müzeyyen,pc başında yayın mı yapıyor ne onu çözemedim Very Happy

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 17-Eyl-2009 / 01:41    Mesaj konusu: Re: 7. İstanbul (3. İftar) Buluşması Gercekleşti.....

omer kardesım saolsaın sendekı resımlerıde eklemıssın baktıkca o sıcak ortam tekrar tazelenıyor hafızamda gercekten cok gzl saatler gecırdık emegı gecen herkese sonsuz tşkk.bu arada gece vıdeolarıda attım sana maıl olarak en kısa zamanda paylasımını beklıorum...

By CAN @R@B€SK1N C@Nd@M@R1

Saraylar verdinde ne oldu sanki !!!!
Kullanıcı profilini gör
Bay_Tiryaki
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 17-Eyl-2009 / 02:30    Mesaj konusu: Re: Cevap: 7. İstanbul (3. İftar) Buluşması Gercekleşti.....

babacan1102 demiş ki:

okan canım benim iyiki aramızda bulundun.ayrıca senin babanın saglık acısından iyi oldugunu haber almam cok iyi oldu.
allah senden de razı olsun.askere gitmeden eger olurda buluşma yaparsak seni aramıza görmek istersiz.
olurda yapamaz isek de allah yolunu bahtını acık eylesin şimdiden hayırlı teskereler.

Sağoalsın abi Allah Razı olsun bana çok iyiliğin dokundu netten tanışmış olsakta reel de tanıstıgım kişilerden daha yakın davrandın bana cok teşekkürler. umarım askere gitmeden bir buluşma daha gercekleşirde yine birlikte güzel zaman geçiririz eger buluşma olmazsa asker eğlencesi yapıcam ona gelirsin inşallah, biliyorum cok uzaktasın ama sen dostların için mesafe tanımazsın biliyorum ahoo ahoo Very Happy

Kullanıcı profilini gör
coe34
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 17-Eyl-2009 / 02:50    Mesaj konusu: Re: Cevap: 7. İstanbul (3. İftar) Buluşması Gercekleşti.....

arkadaslar o gece kendı cektıgım vıdeoları youtubeye yukledım buyrun....

Saraylar verdinde ne oldu sanki !!!!

En son coe34 tarafından 17-Eyl-2009 / 02:55 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Fan Club/Buluşma -> Gerçekleşen Buluşmalar resim ve yorumlarınız
Sayfa Önceki  1, 2, 3  Sonraki
2. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering