Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - [Albüm_Tartışma] Anlatamadım LP'si ve Kaset Hali
[Albüm_Tartışma] Anlatamadım LP'si ve Kaset Hali
Sayfa Önceki  1, 2

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Korsan Albümler ve Orjinal Albümleri Tartışma Alanı
Yazar Mesaj
1903
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 12-Nis-2007 / 01:43    Mesaj konusu: Re: Cevap: [Albüm_Tartışma] Anlatamadım LP'si ve Kaset Hali

bu aLbümde en KraL albümLerden Bitanesi.işte yorum işte ses Müslüm qürses diyorum qeLde dinLeme Müslüm baba Yasamak İçin diyceq dinLemiyceqsin Müslüm baba Yasamaya ÇaLıştım Diyceq dinLemiyceqsin Baba Sitem Edeceq eslik Etmiycesin.. Yasasın Müslüm qürses Yasasın MüslümcüLer..!

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: adana
MesajTarih: 15-Nis-2007 / 06:13    Mesaj konusu: Re: Cevap: [Albüm_Tartışma] Anlatamadım LP'si ve Kaset Hali

bana gore degil ask dedıklerı sarkısı benı bıtırıyoo ya...

bizbize yeteriz
alayına rest ceken adanalı
Kullanıcı profilini gör
kapsal0434
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

MesajTarih: 26-May-2007 / 21:40    Mesaj konusu: Yanıt: Re: Cevap: [Albüm_Tartışma] Anlatamadım LP'si ve Kase

hirosima demiş ki:
siz neden bahsediyorsunuz arkadaslar ne korsanı lpyi her müslümcü dinleyemiyor belki sende dinleyemiyon uzelli biz müslümcülre kolaylık yapmlş istediyimiz zaman takarız kaseti dinleriz ama kaset olmasaydı nabıcaktık gıramafon ara hadi onu bulduk sonra gitcez bide plak ara size bi şey söyliyimmi bu kasete korsan dedinizya s,z müslümcü deyilsin,z yanlış anlamayın ben yaklaşık 6 aydan beri üyeyim kim ne yazarsa herkes cvp olarak güzel olmuş ellerine sahlık teşrkkür ederiz bende teşekkür ederim

Üyelerin ne yazdığına kimse karışamaz herkes istediğini yazar.Bu korsan ve orjinal albüm tartışma forumundaki mesajlarına göz attım. doğal olarak görüşlerini belirtmişsin genel olarak benim fikirlerime zıt olmasına rağmen bundan dolayı kimse seni suçlayamaz.Nitekim bu bölümün adından da anlaşılacağı gibi (Korsan ve orjinal albümleri tartışma'). ama bilgi alışverişinin, tartışmanın bir adabı var...

Bir selam vermiyorsun sevgilim bilmem niye
....Ne Olur Bize de Gel
İç Bir Kahve Sigara.
harunkapsal82@hotmail.com
Kullanıcı profilini gör
merkez_tost
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: ç?kt? bu ayr?l?k
MesajTarih: 26-May-2007 / 22:48    Mesaj konusu: Re: Cevap: [Albüm_Tartışma] Anlatamadım LP'si ve Kaset Hali

bende uzelli stereo dan çıkan en son hali var süper bir albüm***
Kullanıcı profilini gör
bekirbekirr
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: mekansız
MesajTarih: 07-Hzr-2007 / 05:27    Mesaj konusu: Re: Cevap: [Albüm_Tartışma] Anlatamadım LP'si ve Kaset Hali

bu kasede kim korsan diyor ne alaka korsanla arkadaşım biz bu anlatamadım kasedinin orjinalıyla büyüdük
Kullanıcı profilini gör
isyankar_arif
Üye
Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 07-Ağu-2008 / 16:18    Mesaj konusu: Re: Cevap: [Albüm_Tartışma] Anlatamadım LP'si ve Kaset Hali

anlatamadım ecele sitem yasamak için yasamaya calıstım hep yasamaya dair ve siteme dair büyüksün baba
Kullanıcı profilini gör
jest_50
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: NeVŞeHiR
MesajTarih: 07-Ağu-2008 / 22:27    Mesaj konusu: Re: Cevap: [Albüm_Tartışma] Anlatamadım LP'si ve Kaset Hali

güzeL albümmm eyw sagol kardeş
Kullanıcı profilini gör
mg81
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 24-Arl-2008 / 00:50    Mesaj konusu: Re: Cevap: [Albüm_Tartışma] Anlatamadım LP'si ve Kaset Hali

Uzelli basım Anlatamadım 1983 tarihinde önce Almanya'da sonra aynı yıl Türkiye de bu kaseti basmıştır. Daha sonra 1986 yılında MÜ-YAP kurulunca, Türkiye Basım albümler yeniden gözden geçirilip, 2. basımlara geçilmiştir. Yani Uzelli 2. basım Anlatamadım 1986 çıkışlı olmuştur. Bu konu hayli kafa karştırsa gerçeiği bu yönde bilinmesinde yarar vardır.
Kullanıcı profilini gör
suskun_ahmet56
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: siirt
MesajTarih: 24-Arl-2008 / 01:16    Mesaj konusu: Re: Cevap: [Albüm_Tartışma] Anlatamadım LP'si ve Kaset Hali

güzel bir albüm verdiğin bilğiler için çok tşk ederim abi..............................

................................gönlünüz gönlümüzdür.......................................

...................................suskun_ahmet56..............................................

..............................................eyw...........................................
Kullanıcı profilini gör
Muslumcopath
Üye
Üye

Nereden: Teksas
MesajTarih: 24-Arl-2008 / 16:53    Mesaj konusu: Re: Cevap: [Albüm_Tartışma] Anlatamadım LP'si ve Kaset Hali

mg81 demiş ki:
Uzelli basım Anlatamadım 1983 tarihinde önce Almanya'da sonra aynı yıl Türkiye de bu kaseti basmıştır. Daha sonra 1986 yılında MÜ-YAP kurulunca, Türkiye Basım albümler yeniden gözden geçirilip, 2. basımlara geçilmiştir. Yani Uzelli 2. basım Anlatamadım 1986 çıkışlı olmuştur. Bu konu hayli kafa karştırsa gerçeiği bu yönde bilinmesinde yarar vardır.

Harika Bir Anektot..Katılıyorum Arkadaşım..
Kullanıcı profilini gör
senyoksundiye
Üye
Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 24-Arl-2008 / 17:27    Mesaj konusu: Re: Cevap: [Albüm_Tartışma] Anlatamadım LP'si ve Kaset Hali

anlatamadım isimli long play kale plakçıkılıktan çıkmıştır ve doğrudur
uzellinin basmış oldugu anlatamadım kaseti ise asla korsan değildir.
eser işletme haklarını satın alıp bu nadide ve özel albümü basarak büyük bir hizmet yapmıştır .
eski devirlerde albümler long play olarak çıkmakta idi kaset olayı çok nadirdi firmalar long play çıkardıgı zaman örneğin anlatamadım lp cıktı 200.000 adep plak bastı çok küçük bi miktar da kaset basarlardı .
biz müzik severler kasetçilerde long playlerden kasetçiye kaset doldurturduk.
ayrıca bu mantıga göre modern plak tan long play müzik ziyafetinin kasetide korsan .
olurmu böyle bir mantık
yapımcı firma modern plak . plagını cıkarmıs yeterli derecede basmıs bir sure sonra kaset basım yayım satış hakkını uzelliye bedeli karsılıgında vermiştir.
bunlar asla korsan falan değildir. hepsi buyuk ve sicili duzgun firmalardır.
selam ve saygılar
Kullanıcı profilini gör
atasayar

Nereden: Acımasız Dünyadan (İzmir)
MesajTarih: 18-Oca-2009 / 04:10    Mesaj konusu: Re: Cevap: [Albüm_Tartışma] Anlatamadım LP'si ve Kaset Hali

harun kardeş bilgiler için sağolasın emeğine sağlık, harbiden çok mükemmel bi albüm parçaları jok içten ve orjinal

Kullanıcı profilini gör
Rahmi06
Forum moderatörü
Forum moderatörü

Nereden: Elimde Değil
MesajTarih: 29-Oca-2009 / 19:09    Mesaj konusu: Cevap: [Albüm_Tartışma] Anlatamadım LP'si ve Kaset Hali

Bilgiler için teşekkürler.

LP.jpg
 Açıklama:
Kapak
 Dosya Boyutu:  32.81 KB
 İzleme:  5484 kere

LP.jpg

Bilgi lp.jpg
 Açıklama:
 Dosya Boyutu:  41.87 KB

Bilgi lp.jpg

Anlatamadim 3.jpg
 Açıklama:
Plak B
 Dosya Boyutu:  30.3 KB

Anlatamadim 3.jpg

Anlatamadim 2.jpg
 Açıklama:
Plak A
 Dosya Boyutu:  30.4 KB

Anlatamadim 2.jpg

Kapak00020.jpg
 Açıklama:
Kaset
 Dosya Boyutu:  93.88 KB

Kapak00020.jpg

Anlatamadim2.JPG
 Açıklama:
Kaset
 Dosya Boyutu:  38.83 KB

Anlatamadim2.JPG

Ömrüm geçti yollarda, hep yabancı yarınlarda
Kamyonum oldu bana eş, benim gönlüm çileşeke
Kullanıcı profilini gör
imparator_44
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: MALATYA
MesajTarih: 30-Oca-2009 / 05:32    Mesaj konusu: Re: Cevap: [Albüm_Tartışma] Anlatamadım LP'si ve Kaset Hali

eyw usta emeğine sağlık.... ayrıca rahmi 06 ustaya da teşekkür etmeden geçemeyeceğim sağolun varolun..saygılar

Gururumu kırıpta sırtımdan vurmasaydın
Allah bir sevgim bir ateşlerde sen yaktın
Nasıl kıydın aşkıma şerefsizlere sattın
Kullanıcı profilini gör
By_FaDeD

Nereden: Çooook Uzaklardan Yanlızlık şehrinden...!
MesajTarih: 30-Oca-2009 / 15:16    Mesaj konusu: Re: Cevap: [Albüm_Tartışma] Anlatamadım LP'si ve Kaset Hali

Eyvallah emeğine sağlık teşekkürler

Kurt O Sessizliği Bozarsa Kıyamet KOPAR !
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Korsan Albümler ve Orjinal Albümleri Tartışma Alanı
Sayfa Önceki  1, 2
2. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering