Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Köcek Ve Bir Aşk Hikayesi Tv Filmi
Köcek Ve Bir Aşk Hikayesi Tv Filmi

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Hayatı ve Röportajları
Yazar Mesaj
adem_reis78
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: İstanbul
MesajTarih: 30-Hzr-2014 / 09:14    Mesaj konusu: Köcek Ve Bir Aşk Hikayesi Tv Filmi

Selamunaleyküm abiler kardeşler hepinize hayırlı ramazanlar dilerim.. Benim aklıma takılan 2 adet film var arkadaşlar her iki filmdede müslümcü rolde insanlar var..Köcek filmi gecen gece Show tvdeydi ben pek bakmadım ama kardeşim anlattı filmi filmde müslümcü kişiligi canlandıran oyuncu Serdar orcin.Bu arkadaş ortamında arkadaşlarıyla müslüm baba icin kavga ediyor benim müslüm gürses dinledigim yerde kimse orhan gencebay dinleyemez diyor müslüm gürsese küfür eden adamı bıcakladıgı icin hapishaneye düşüyor hapishaneye ziyarete gelen babasından müslüm babanın yeni kasetini istiyor. Diğer filmde arka sokaklardan tanıdıgımız mesut komiser yani şevket coruh oynuyor. Kendisinin hanımı rolündeki kişi müslümcü el teyibinden olmadı yarı dinleyip aglıyor kasetlerini elinde taşıyor dergilerden onun resimlerini bakıyor. bu mesut komiserinde kendisi gibi taksici arkadaşı var hanımıda sonradan ona aşık oluyor hatta bu kadının bir arkadaşı müslüm babanın kasetini getirirken kocasının arkadaşıyla bu müslümcü kadını kendi evinde basıyor sonra bu kadın kocasını yani şevket coruhu öldürüyor dilmin sonunda bu filmi izledim arkadaşlar ama köcegi izlemedim. Bir aşk hikayesini cok eskiden 2 3 kere gece denk getirmiştim. Köcek filmi 2000 Bir Aşk Hikayeside 2004 senelerinde yayınlanmış sizlerden yardım bekliyorum allaha emanet olun tekrardan hayırlı ramazanlar..

2 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Hayatı ve Röportajları
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering