Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/muslumcu/public_html/modules/sitekurallari/index.php on line 3

Müslüm Gürses  

Site Kuralları

 

Aşağıdaki metinde yazılı bulunan ve web sitemizin kullanım şartları, gizlilik ve telif hakları ile ilgili size bilgi veren metni okumanız gerekmektedir. Bu şartları kabul etmeniz halinde sizden beklenen, ister üye olarak ister konuk olarak anlaşmaların şartlarına uymanızdır. Sitemizden faydalanmaya başlamadan önce sizden ne gibi bilgiler istendiğini ve bunların ne amaçla istendiğini anladığınızdan emin olmanız sizin yararınızadır.

Muslumcu.com & Muslumcu.net & Muslum-Gurses.com, içeriği, tamamen
yada kısmen, Web sitemize ve başka kaynaklardan sağlanmaktadır ve bu malzemeler uluslararası telif hakları tarafından korunmaktadır.

Kod ve
yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret veya sair fikir ürünleri vb.. Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, web sitemizin yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzemeyi değiştiremez, kopyalayamaz, çoğaltamaz, yeniden yayımlayamaz, başka bir bilgisayara yükleyemez, postalayamaz, iletemez  yada dağıtamazsınız. Muslumcu.com & Muslumcu.net & Muslum-Gurses.com'da yeralan yazi, makale, görüntü, döküman, fotograf, resim, ses materyallerini ücüncü sitelere bagli kaldiginiz süre boyunca kullanma hakkina sahipsiniz. E-Mail.

Websitemiz php Nuke Webportal sistemi üzerine kurulmustur GPL-Lisanlidir (phpNUKE).


 

1. Telif hakki
Sitemiz üzerinden, elektronik yolla mesaj postalarken, dosya gönderirken, veri girerken
ya da baska herhangi bir iletisim bicimini kullanirken, Websitemizede telif hakki ödeme zorunlulugu olmayan, kalici, münhasir olmayan, kisitlamasi olmayan bir lisans vermis oluyorsunuz. Bu lisans kapsaminda Websitemiz, her tür iletisimi kullanmak, kopyalamak, baskasina lisanslamak, uyarlamak, iletmek, kamuya acmak ya da sunmak haklarina sahip oluyor. Bu haklar, gecerli bütün yasama alanlarindaki telif hakki, ticari marka, servis markasi ya da patent kanunu haklari da dahil olmak üzere, ama bu haklarla kisitli olmayacak sekilde, bütün mülkiyet haklarini kullanma hakkini kapsar.


 

2. Baglantilar
Websitemiz ücüncü sahislar tarafindan idare edilen Internet sitelerine baglantilar ve yönlendiriciler de saglamaktadir. Websitemiz, bu ücüncü sahis sitelerindeki bilgileri, ürünleri ve hizmetleri hicbir sekilde isletmemekte ya da denetlememektedir. Websitesi kanali ile baglandiginiz diger sitelerde yayinlanan icerik ve sorunlar baglanilan sitenin sorumlulugu altindadir. Baglanilan sitelerdeki icerikler ve sorunlar nedeniyle Websitemize'ne sorumluluk yüklenilemez, yöneltilemez..


 

3. Forum alanlarini ve mesaj bölümleri
Muslumcu.com & Muslumcu.net & Muslum-Gurses.com
kullanicisi olarak, forum alanlarini ve mesaj, chat sayfalarina kullanarak baska kullanicilarla etkilesime gecebilir, Mail gönderme, mesaj gönderebilirsiniz. Sitenin herhangi bir alaninda sizin izniniz olmaksizin sizin kisisel bilgileriniz yayinlanmaz, fakat herhangi bir sohbet aninda verdiginiz kisisel bilgileriniz ücüncü kisiler tarafindan toplanabilir yada kullanabilir. Websitemiz böyle bir durumda hicbir sorumlulugu yoktur. Websitemiz, ayrica kendisine bilgi dönmesini ve kullanicilar arasinda gercek zamanda etkilesim olmasini imkanli kilan forum alanlari ve ilan sayfalarina içerir. Website forum alanlari ve ilan sayfalarina gönderilen mesajlari, bilgileri ya da dosyalari denetlemez. Site icerigindeki forum alanlari ve ilan sayfalarini, kullanicilar tarafindan iletilen görüs ve düsüncelerden dogan sorumluluk; görüs ve düsüncenin sahibi olan kullaniciya aittir. Bu nedenle Websitemiz ne sorumluluk yüklenilemez, yöneltilemez.
Forum
alanlarini ve ilan sayfalarini kullanirken, asagidaki kurallara uymaniz gerekmektedir:
-
Diger kullanicilarin forum alanlarini, mesaj sayfalarina ve diger iletisim alanlari kullanmasini ya da istedigi gibi kullanmasini engellememek,
-
Suc teskil edecek, yasal acidan takip gerektirecek, ülke capinda ya da uluslararasi düzeyde yasalara ters düsecek bir durum yaratan ya da tesvik eden, her tür ve sekilde iletim dahil olmak üzere; hicbir tür yasadisi, tehditkar, rahatsiz edici, hakaret, küfür veya iftira iseren, kücük düsürücü, kaba, rahatsiz edici bilgi postalamamak ya da iletmemek,
-Bir
baskasinin gizlilik hakkini ya da yayin haklarini cigneyen ya da telif haklari, ticari marka haklari veya baska mülkiyet haklari tarafindan korunan ya bu tarif edilen siniflara giren malzemelerden uyarlananlar da dahil olmak üzere; sahibinden ya da haklarini elinde tutandan önceden izin almaksizin, baskalarinin haklarini cigneyen ya da ters düsen, hic bir bilgi, yazilim ya da baska malzeme postalamamak ya da iletmemek,
-Bir virüs veya
baska bir zararli unsur iceren hic bir tür bilgi, yazilim ya da baska bir malzeme postalamamak ya da iletmemek,
-Ticari
amac tasiyan ya da reklam iceren hic bir bilgi, yazilim ya da malzeme postalamamak, iletmemek ya da kullanmamak Bu hizmeti kullanirken, Website'mizdeki forum alanlarini, ilan sayfalarinda ve diger etkilesimli alanlari denetlemek gibi bir zorunlulugu olmadigini bastan kabul etmis sayilirsiniz. Ancak, Websitemiz , yukarida sayilan sartlara ve kosullara tamamiyle ya da kismen uygun olmadigina karar verdigi her tür bilgiyi ve malzemeyi, degistirme, yayinlamayi reddetme ya da yayindan kaldirma hakkini ve herhangi bir yasal, idari ya da hükümet istegine yanit vermek icin her türlü bilgiyi aciklama hakkini her zaman sakli tutar. Bu hizmeti kullanirken, Websitemizdeki forum alanlarini, mesaj sayfalarinda ve diger etkilesimli alanlari denetlemek gibi bir zorunlulugu olmadigini bastan kabul etmis sayilirsiniz. Websitemizin, malzemelerinin kullanimindan ya da kullanilamamasindan kaynaklanabilecek dogrudan veya dolayli sonuclarin yol acabilecegi hicbir zarardan sorumlu degildir. Websitemizi kullanmakla, herhangi bir kullanicinin kücük düsürücü, haysiyet kirici, hakaret iceren, ya da yasal olmayan davranislarindan dolayi Websitemiz'in sorumlu tutulamayacagini bastan kabul etmis sayilirsiniz. Bu anlasma, Websitemiz tarafindan, herhangi bir anda, önceden uyari yapilmaksizin bitirilinceye kadar gecerlidir. Son bulma durumunda, forum alanlarina erisme yetkiniz artik yoktur ve forum alanlarindan bilgisayariniza indirdiginiz malzemelerle ilgili size getirilen kisitlamalar ve bu anlasmada sayilan sorumluluklarin reddi ve sinirlanmasi devam edecektir.


 

4. Gizlilik haklari
Websitemizin, gizlilik haklariniza önem verdigi icin, asagida belirtilen su ilkelere uyar:
-Bize, sizin
kisisel bilgileriniz gerektiginde bunu acikca sorariz. Örnegin, eger Websitemizin icerisinde bir foruma katilacaksaniz, size adiniz ve elektronik posta adresiniz sorulacaktir. Websitemize isletirken Kisisel Bilgi'lerinizi kullaniriz ve Websitemiz'in yeni özellikleri, hizmetleri ya da ürünleri hakkinda size zaman zaman bilgi gönderebiliriz.
-
Kisisel bilgilerinizi ve elektronik posta adresinizi kesinlikle ücüncü sahislarla paylasmaz ve aciklamayiz.

 

Yasal tezata
Bu
anlasma, T.C. yasalarina uygun olarak, hicbir yasal tezata yer verilmeden yürütülecektir. Eger bu anlasmanin herhangi bir maddesi, yasadisi, gecersiz ya da herhangi bir nedenden ötürü yasal acidan uygulanamaz durumdaysa, o halde sözkonusu madde bu anlasmadan cikarilabilir sayilacak ve geriye kalan maddelerin gecerliligini ve yasal acidan uygulanabilirligini etkilemeyecektir..


 

5. Son olarak
1. Sitemizdeki Mp3'ler ve Eserler
tanitim amaciyla konulmustur.
2. 24 Saat içerisinde silinmesi gerekmektedir.
3. Bu maddeleri okuyup siteyi ziyaret eden herkes anlasmayi kabul etmis demektir.


Aksi takdirde
dogabilecek her türlü yasal sorumluluktan, Muslumcu.com & Muslumcu.net & Muslum-Gurses.com, Hosting sirketimiz ve sponsorlarimiz sorumlu degildir.
Lütfen
sanatcimizi desteklemek icin Müzik marketlerden Albümlerini satin aliniz. Ayrica hak sahibi sanatci, gruplar veya sirketler Mail yolu ile basvurmalari halinde, sözkonusu Mp3'ler listeden cikartilacaktir.

Eger sizin Muslumcu.com & Muslumcu.net & Muslum-Gurses.com'un daha zenginlesecegini düsündügünüz noktalar olursa lütfen bunlari bizimle paylasin...

Muslumcu.com & Muslumcu.net & Muslum-Gurses.com

Benden Bu Kadar albümünde en beğendiğiniz parça
Cam Kırıkları
Vay Vay (Yalnızlar Diyarı)
Azize
Yalnızlar Rıhtımı
Olur Artık
İp Attım Ucu Kaldı
Nankör Olan Kim
Dağlar Dağladı Beni
Kordayım
Mahşer Günü

Sonuçlar | Anketler
Toplam Oy: 1316 | Yorum: 2

:: Baba Sayfa ::

Site Language:
in English | Deutsch | Arabic

:: Müslüm Gürses ::

 Hayatı (Genel)
 Hayatı (Forum)
 Hayatı (Detaylı)
 Haberler
 Haberler (Detaylı)
 Enstrumanlar
 Forumlar
 Siz & Müslüm Gürses
 Anketler
:: Baba Ansiklopedi ::

 Albümleri & Şarkı Sözleri
 45'lik plakları
 Long Play plakları
 Albüm Tartışma
 Filmleri
 Besteciler
 Albümleri (site içi)
 Şarkı Sözleri (site içi)
:: Görüntüler/Fotoğraflar ::

 Fotoğrafları
 Albüm Kapakları
 Plak Kapakları
 Gazetelerden
 Cd Kapakları
 Klip Arkası
 Modi Gazinosu
 Televizyon Makinası
 Sizden Gelenler
 Duvar Kağıtları
:: Müzik / Dosyalar ::

 Fox Tv Kayıtları
 Baba Show 2
 Baba Show 1
 Reklam Görüntüleri
 Tv Görüntüleri
 Konser Görüntüleri
 Video Klipleri
 Belgesel/Söyleşi
 Winamp Skinleri
 Plak ve Diğerleri
 Ekran Koruyucuları
 Midiler
Dünya Müslümcüler Günü

 2005-D. Müslümcüler Günü
 2006-D. Müslümcüler Günü
 2007-D. Müslümcüler Günü
 2008-D. Müslümcüler Günü
 2009-D. Müslümcüler Günü
 2011-D. Müslümcüler Günü
 2006 - Gürses'e Hediyemiz
 2007 - Gürses'e Hediyemiz
 2008 - Gürses'e Hediyemiz
 2009 - Gürses'e Hediyemiz
 2010 - Gürses'e Hediyemiz
 2011 - Hediyemiz
:: Eşi, Muhterem Nur ::

 Hayatı
 Resimleri
 Filmleri
 Forum
:: Fan Club / Aktiviteler ::

 1. İst. Buluşmamız
 1. İst. Buluşması Resimleri
 2. İst. Buluşmamız
 2. İst. Buluşması Resimleri
 3. İst. Buluşmamız
 3. İst. Buluşmamız Resimleri
 4. İst. Buluşmamız
 4. İst. Buluşmamız Resimleri
 5. İst. (iftar) Bul. Resimleri
 6. İst. (iftar) Bul. Resimleri
 1. Ankara Buluşmamız
 3. Ankara Buluşmamız
 4. Ankara Buluşmamız
 5. Ankara Buluşmamız

:: Site Genel ::

 Site Kuralları 
 Forum Kuralları
 En İyi 10
 Basında Biz
 Bize Ulaşın
 İstatistikler
 Ziyaretçi Defterimiz
 Sitede Ara
 Logolarımız
 Korsana Hayır
:: Üyeler ::

 En Aktif 50 Üyemiz
Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering