Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Müslüm Gürses, Kral Fm ve İngiliz Gazetesinde anıldı.
Müslüm Gürses, Kral Fm ve İngiliz Gazetesinde anıldı.

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
Yazar Mesaj
mustafabergen
Üye
Üye

Nereden: Ankara
MesajTarih: 04-Mar-2015 / 20:45    Mesaj konusu: Müslüm Gürses, Kral Fm ve İngiliz Gazetesinde anıldı.

Geçen gün böyle bi haber gördüm be paylaşmak istedim. Müslüm Baba vefatından sonra İngiliz Telegraph gazetesinde anılmış. Buyrun linki

http://www.telegraph.co.uk/news/obituaries/10001447/Muslum-Gurses.html

İkinci olarak da geçen yıl 3 Martta, yani babanın birinci vefat yıldönümünde Kral Fm de kısaca Müslüm Gürses in hayatı anlatılmış ve anılmıştı. Kendi kaydımdır, arada çok ince radyo cızırtısı olabilir.Mp3 olarak indirmek isteyen olursa onun içinde link verebilirim.Bi teşekkür yeter..

http://youtu.be/zStWc5L0UYU

3 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
X_MeYHaNeCi_X
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: 05-Mar-2015 / 02:39    Mesaj konusu: Re: Müslüm Gürses, Kral Fm ve İngiliz Gazetesinde anıldı.

Güzel Paylasımın İçin Cok Tesekkürler BABA Dostu. BABA Müslüm Gürses Vefat Ettiğinde Dünya Basınındaydı Bunu Bizim Türk Gazetelerde Yazdı. Saygılarımla
Kullanıcı profilini gör
muslumce-92
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Ş.Urfa
MesajTarih: 05-Mar-2015 / 21:44    Mesaj konusu: Re: Müslüm Gürses, Kral Fm ve İngiliz Gazetesinde anıldı.

aynen kral fm i dinlerken bende farkettim . hayatı anlatıldı , şarkıları çalındı ve diğer şarkılarını seslendiren başka sanatçılara da yer verdiler .

Sen Yoksun Kaldım Sahipsiz...
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering