Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Sayın Adminimiz in Dikkatine
Sayın Adminimiz in Dikkatine

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Özel
Yazar Mesaj
bitirim2usta
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 02-Oca-2015 / 01:06    Mesaj konusu: Sayın Adminimiz in Dikkatine

Sayın site yönetimi selamlar ben çok küçük yaşlardan beri sayın merhum Müslüm Gürses Hayranıyım ve gene çok küçük yaşımda oyun tutkunu oldum ve benim için bu çok iki büyük değerden Allah ömür verdiği sürece vaz geçmem imkansız diyelim sayın merhum Müslüm Gürses bu değerlerin en başındadır ben bir çok oyuncu arkadaşımızın bildiği ama bir çok arkadaşımızın da bilmediği PC için olan oyun platformu STEAM de oyun oynamaktayım ve orada bir GRUP kurdum gurubumuzun Adı Esrarlı Gözler Müslümcü orada oyuncu Müslüm baba severleri bir araya toplamaya çalışıyorum ve tamamen çıkarsız hiç bir art niyet beslemeden bir takım ufak tefek gücümüzün yettiğince üyelerimize hediye oyunlar vermeye çalışıyoruz buradaki amaç Sayın merhum Müslüm Baba mızı olabildiğince her platformda yaşatmak benimde oyunlarla olan yakınlığım sebebiyle bu platform dada Sayın Merhum canımız ciğerimiz Müslüm baba mızı unutturmamak ve yaşatmak buradaki oyun oynayan üye arkadaşlarımızı da grubumuza bekliyoruz ve grubumuzda www.müslümcü.com adresinin site bağlantısını paylaşmak istiyorum oradaki üyelerimizde sitemizi ziyaret edip Sayın Müslüm Gürses hakkında merak ettikleri bilgilere ulaşmalarını sağlamak için öncelikle sayın site yöneticisinden izin istiyorum ve sizden de desteklerinizi bekliyorum teşekkür ediyorum iyi çalışmalar diliyorum ve grup bağlantımızın linkini paylaşıyorum buyurun.http://steamcommunity.com/groups/muslumcu
Kullanıcı profilini gör
Konuya Teşekkür Gönderenler
3 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Özel
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering