Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Küskünüm albümü hakkında düşünceleriniz nelerdir ?
Küskünüm albümü hakkında düşünceleriniz nelerdir ?

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Korsan Albümler ve Orjinal Albümleri Tartışma Alanı
Yazar Mesaj
geceler45
Üye
Üye

Nereden: Hatay
MesajTarih: 06-Eyl-2014 / 16:17    Mesaj konusu: Küskünüm albümü hakkında düşünceleriniz nelerdir ?

Tartışmasız mükemmel bir albümdür,bu albümde alt yapı olarak beğendiğiniz şarkılar var mı ?
Kullanıcı profilini gör
Konuya Teşekkür Gönderenler
1 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
SARI
Üye
Üye

Nereden: İstanbul
MesajTarih: 09-Eyl-2014 / 22:46    Mesaj konusu: Re: Küskünüm albümü hakkında düşünceleriniz nelerdir ?

küskünüm, hasret rüzgarları, unutamadım şarkıları herkesin gönlünde taht kurmuştur en beğendiğim alt yapılardır

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 29-Eyl-2014 / 02:50    Mesaj konusu: Re: Küskünüm albümü hakkında düşünceleriniz nelerdir ?

kaç kadeh kırıldı sarhoş gönlümde , bir türlü kendimi avutamadım , kaç gece ağladım böyle gizlice , ne yaptımsa seni unutamadım.

en hit parçam.küskünüm albümüde efsane albüm diyebilirim.babanın en baba albümü .
nur içinde yat.
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Korsan Albümler ve Orjinal Albümleri Tartışma Alanı
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering