Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/meta.php:54) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/meta.php:54) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/meta.php:54) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/meta.php:54) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/meta.php:54) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - 3.3.2014 Muhterem Nur ve Nevzat Takmaz'ın Açıklamaları
3.3.2014 Muhterem Nur ve Nevzat Takmaz'ın Açıklamaları

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
Yazar Mesaj
arif_54
Üye
Üye

Nereden: Trabzon
MesajTarih: 04-Mar-2014 / 04:06    Mesaj konusu: Re: 3.3.2014 Muhterem Nur ve Nevzat Takmaz'ın Açıklamaları

“MESLEK BİRLİKLERİ SANATÇILARA NİYE SAHİP ÇIKMIYOR?”

Anma töreni öncesi gazetecilere açıklamalarda bulunan Müslüm Gürses’in menajeri Nevzat Takmaz, “Birinci yılını doldurduk. Güzel bir anma gecesi yapmak isterdik. Ancak kimse buna pek yanaşmadı. Ben bu konuda birazcık sitemliyim. Müzik sektöründe birçok meslek birliği var. Bu meslek birlikleri sanatçılara niye sahip çıkmıyor? Ölen sanatçıların bile halen daha teliflerini alıyorlar. Yani onu anma gecesi gibi onu yaşatmak erbabında bir şeyler yapabilirlerdi diye düşünüyorum. Şu an farkındaysanız konuşamıyorum. Bu müzik sektörü için değil sinemada da öyledir. Rezil olmuş bir sürü sanatçı var. Ölümünden bile haberi olunmayan bir sürü insan var. Onlarında sevenleri var. Ancak ben hiç memnun değilim. Çok güzel bir gece yapmayı da düşündüm. Benim için de çok şey söylediler. Ancak ben hep sustum. Bir yılda ölüm yıl dönümünü bekledim. Hiçbir işte yapmadım. Çünkü kendimi anca toparladım. Bunu kimse anlayamaz” dedi.

“BURADA SİZLER YOKSUNUZ Kİ NEDEN GELSİNLER?”

Sanatçılardan herhangi bir taziye mesajı almadığını kaydeden Takmaz, “Sevenleriyle birlikte onu yaşatmak erbabında bunu yapacağız. Sağ olsunlar onu hiç yalnız bırakmadılar. Her gün burası böyleydi. Hepsine teşekkür ediyorum. Sanatçılardan herhangi bir taziye mesajı almadım. Sadece hastaneye ve cenazesine geldiler. Burada sizler yoksunuz niye gelsinler ki? Onun için sitemliyim. Bu konuda da daha fazla konuşmak istemiyorum” ifadelerini kullandı.

Gürses’in mezarının başına gelen sevenleri kabir başında dualar ederek, mezarına çiçekler dikti. Ardından tüm sevenleri hep bir ağızdan ‘Müslüm Baba’ diye bağırarak alkış tuttu. Bir süre sonra Gürses’in eşi Muhterem Nur arkadaşlarının yardımıyla mezarlığı geldi. Eşinin mezarına gelirken karşısına çıkan bir çocuk Muhterem Nur’a, “Anne Müslüm amca ölmedi” dedi. Nur da, “Öyle mi?” diye yanıt verdi. Çocuk ise, “Müslüm amca hemen öldü” şeklinde konuştu. Ardından Muhterem Nur, eşinin mezarının başına oturdu. Burada Gürses için mevlit okundu. Eşi Nur, arkadaşları ve sevenleri Gürses’e dua etti. Bazı sevenleri ise gözyaşlarına boğuldu. Muhterem Nur’un da gözyaşlarını tutamadığı görüldüğü mevlid sırasında Gürses’in kendinden geçen bir seveni, “Paşam yaşa, yaşa, babam benim” diye bağırdı. Fenalık geçiren Gürses hayranı, mezarlıktaki diğer vatandaşlar tarafından sakinleştirildi.

“O HİKAYE ARTIK BİTTİ, ONLARDAN KİMSEYİ GÖREMEZSİNİZ”

Mevlidin ardından gazetecilere konuşan Muhterem Nur, “Çok mutluyum ki bu kadar seveni ve hatırlayanı var. Üzgünüm çünkü çok değerli bir insanı kaybettim. Bir daha da göremiyorum” şeklinde konuştu.Sanatçı dostlarından kimsenin olmadığının sorulması üzerine Nur,

“O hikaye artık bitti. Onlardan kimseyi göremezsiniz. Belki mevlide gelirler. Bugün ikindiden sonra camide mevlidimiz var. Belki oraya gelirler ama gelenler de sağ olsun gelmeyenler de sağ olsunlar. Onu her dakika özlüyorum, her dakika varlığını arıyorum” diye konuştu.
13 dakika sonra eklenen mesaj:
Sondakika.com sitesinden alınmıştır.
Kullanıcı profilini gör
Konuya Teşekkür Gönderenler
1 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
abdi
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: berlin-gaziantep
MesajTarih: 04-Mar-2014 / 05:30    Mesaj konusu: Re: 3.3.2014 Muhterem Nur ve Nevzat Takmaz'ın Açıklamaları

Bizler icin bircok sanatci yasarken ölmüslerdir,kimse kusura bakmasin.

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Ta$ba$IndaN..
MesajTarih: 04-Mar-2014 / 16:59    Mesaj konusu: Re: 3.3.2014 Muhterem Nur ve Nevzat Takmaz'ın Açıklamaları

1. Yıl dönümünde yalnız bırakan Sahte Dostlar !.. Evil or Very Mad

Üye
Üye

Nereden: MANİSA MERKEZ...
MesajTarih: 04-Mar-2014 / 17:54    Mesaj konusu: Re: 3.3.2014 Muhterem Nur ve Nevzat Takmaz'ın Açıklamaları

tv kanalları bıle 2 dakıkadan fazla yer vermedı reytınglık bı olay olsaydı dahamı ıyı oluckat.. Ama para yapmaz haberlerı hıc bır tv kanalı sırtından para kazanamıycak artık yazıklar olsun dıyıp kınamaktan baska bır sey gelmıyor elımızden

KUSTURDUNGONLUMU
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 08-Mar-2014 / 08:51    Mesaj konusu: Re: 3.3.2014 Muhterem Nur ve Nevzat Takmaz'ın Açıklamaları

ben en az bi yarım saat bi saat bekliyordum onu bile yapmadılar programı biraz daha uzatsalardı ne olurdu sanki

1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering