Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Müslüm Baba'yı Hatırlatalım
Müslüm Baba'yı Hatırlatalım

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Hayatı ve Röportajları
Yazar Mesaj
SARI
Üye
Üye

Nereden: İstanbul
MesajTarih: 28-Oca-2014 / 02:10    Mesaj konusu: Müslüm Baba'yı Hatırlatalım

Herkesin içinde bir Müslüm Baba var unutturmamak lazım.
Abilerim, ablalarım, kardeşlerim hepimiz yukarıda da görüyoruz 330 gün oldu Baba'yı kaybedeli belki bizler unutmadık ama yavaş yavaş Müslüm Baba unutulmaya başlandı. Her gün tv haberlerinde trafik kazaları, siyasal haberlerden başka bir şey yok. Bir akşamda gelin haberlerde bizler olalım. Bu kadar yüreğiz Müslüm Baba için tek yürek olalım. İstanbul'da Adana'da Urfa'da Türkiye'nin her yerinde ortak buluşma noktaları belirleyip Müslüm Baba'yı unutmadığımızı unutturmayacağımızı herkese gösterelim. Ve herkeste tekrardan hatırlasın bu dünyanın hatta alemlerin Babasını. Bu benim kendi fikrim ben bu işi tek başıma yapamam. Ama eminim ki hepiniz bir şeyler düşüneceksiniz.
Hadi be uyandıralım herkesin içinde ki Müslüm Baba'yı.
Fikirlerinizi bu başlık altında bekliyorum...
Alemlerin Babası Müslüm Baba.

1 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
emremalal
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: istanbul
MesajTarih: 29-Oca-2014 / 08:24    Mesaj konusu: Cevap: Müslüm Baba'yı Hatırlatalım

Kardeşim kesinlikle haklısın.Başlığı görüpte geldim.İnsanlara unutturmamalıyız.Büyük yetki alıcak biriyle.internette reklamlarla çoğalıp bir yürüyüş yapabiliriz.yürüyüşün sonunda mezarlığa uğrarız.kalabalık olursak sırayla giriş yaparız mezarlığa.
Kullanıcı profilini gör
SARI
Üye
Üye

MesajTarih: 29-Oca-2014 / 22:22    Mesaj konusu: Re: Cevap: Müslüm Baba'yı Hatırlatalım

Çok iyi düşünmüşssün Baba'yı ziyaret etmekte cabası olur.

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 01-Şub-2014 / 06:51    Mesaj konusu: Re: Cevap: Müslüm Baba'yı Hatırlatalım

İyi olur kardeşim tabi.Ama bunun için Yardımcı birini bulmalıyız.İnternette büyümeliyiz.
Kullanıcı profilini gör
Muslumbabam22
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 02-Şub-2014 / 10:46    Mesaj konusu: Re: Cevap: Müslüm Baba'yı Hatırlatalım

Arkadaşlar vakit bulamadıgım ıcın pek fazla yazamıyorum yeni giriş yaptım ve babamızın yanında ölene kadar olup hatırlayacağım ve hatırlatacağım için 3 martta organizasyon olacakmı yoksa herkes kendımı gelecek nasıl olacak bir bilgilendirilme yazılsa 15 20 gün önceden ona göre bir ayarlama izin vs yapılsa gerçekten çok makbule geçer kovulmak pahasına orda olacağım yanlız gitmek zorunda kalsam bile ama rahatlık olması açısından herkes için söylemek istedim tüm MÜSLÜMCÜLERE gönülden sevgi ve saygılar
Kullanıcı profilini gör
emremalal
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 03-Şub-2014 / 03:53    Mesaj konusu: Re: Cevap: Müslüm Baba'yı Hatırlatalım

Abiler biri ilgilenirse çok güzel olur. Yaş olarak benden büyüksünüz.3 marta 1 ay kaldı.Anca organize oluruz.Biri yardım ederse çok güzel olur.
Kullanıcı profilini gör
abdi
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: berlin-gaziantep
MesajTarih: 04-Şub-2014 / 20:34    Mesaj konusu: Re: Cevap: Müslüm Baba'yı Hatırlatalım

Onu hep dinleyelim,ona dua edelim ve hatırlayalım.

Üye
Üye

MesajTarih: 05-Şub-2014 / 04:44    Mesaj konusu: Re: Cevap: Müslüm Baba'yı Hatırlatalım

Lütfen ilgilenelim abilerim ablalarım

1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering