Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Beni Böyle Sev Dizisinde BABA Rüzgarı Esiyor
Beni Böyle Sev Dizisinde BABA Rüzgarı Esiyor

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
Yazar Mesaj
baba_muslumcu25
Üye
Üye

Nereden: izmir
MesajTarih: 05-Hzr-2013 / 18:49    Mesaj konusu: Re: Beni Böyle Sev Dizisinde BABA Rüzgarı Esiyor

daha önce babadan bir anda şarkısını çalan dizi , dün yayınlanan yeni bölümde de müslüm babaya yer verdi , inşaallah devamı gelir ! duygulandım,gururlandım Sad Sad ....teşekkür ediyoruz..... unutmayacağız unutturmayacağız babaaaaaa !!! Sad Sad

http://www.youtube.com/watch?v=ky12fjd8k-w
http://www.youtube.com/watch?v=hEWHm7-hFvQ

15 saat 42 dakika sonra eklenen mesaj:
http://www.youtube.com/watch?v=KY12FjD8K-w

2 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
yunus44erd
Üye
Üye

Nereden: MALATYA
MesajTarih: 08-Hzr-2013 / 03:59    Mesaj konusu: Re: Beni Böyle Sev Dizisinde BABA Rüzgarı Esiyor

Gerçekten çok duygulandım helal olsun biraz öncede yine trt de yayınlanan böyle bitmesin dizisinin final bölümünde babanın nereden çıktı bu ayrılık parçası çalındı. Babayı unutmadığınız ve yaşattığınız için çok teşekkürler.
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering