Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - ankara nın bağları (ip attım ucu kaldı)
ankara nın bağları (ip attım ucu kaldı)

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
Yazar Mesaj
mlx2031
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 06-May-2013 / 16:30    Mesaj konusu: ankara nın bağları (ip attım ucu kaldı)

arkadaşlar biliyorsunu bu şarkının en can alıcı yeri nakaratı yani ankaranın bağları büklüm büklüm yolları ....

ama albümü dinlemeye başlayınca nakarat kısmında sok olduk nakarat yok yerinde nuray hafiftaş ın seslendirdiği başka sözler

sebep olarak bir arkadaşımızın yazdığı üzere nakarat kısmı bir sahıs tarafından yazıldığından herhangi bir albümde okunmasına izin vermemiş tabi bu karar banın vefatından sonra gerçekleştiği için bunun düzeltilme ihtimali olmadı.eminim yapımcılar bu konuda telif sahibine ricada bulunmuştur ama sürece baktığımızda demekki anlaşamadılar

benim burdaki fikrim şudur,albüm çıkmadan yayınlanan tanıtım kayıtlarında bu nakaratı baba kendi okumuştu o kayıtla orjinal kaydı birleştirip babanın okuduğu orjinal halini biz yapalım.

iki kuruş için babaya saygısızlık yapanlara bizim saygı göstercek Evil or Very Mad
Kullanıcı profilini gör
Konuya Teşekkür Gönderenler
2 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
meselem51
Üye
Üye

Nereden: nigde
MesajTarih: 07-May-2013 / 00:06    Mesaj konusu: Re: ankara nın bağları (ip attım ucu kaldı)

ankaralı coşkun denen arkadaş nakaratı yazmış zaten parça anonim uyanıklık yapıp anonim şarkıya nakarat yazarak telif sahibi oldu bu arkadaşın başka bir eseride yoktur çok ayıp bir nakaratı bile babadan kıskandı bunun hertarafı sanatçı olsa ne yazar
Kullanıcı profilini gör
arif_54
Üye
Üye

Nereden: Trabzon
MesajTarih: 07-May-2013 / 01:19    Mesaj konusu: Cevap: ankara nın bağları (ip attım ucu kaldı)

Kesinlikle katılıyorum. Aramızda şarkı birleştirebilen biri varsa yapsın. Ben o şarkıyı her dinleyişimde nakaratı Baba söyleyecek sanıyorum. Şarkıdan soğudum. Ankaralı Coşkun ... Daha ne istiyosunuz Müslüm Baba'dan . Bırakın da okuduğu şarkıları dinleyelim. Nedir bu izin vermemek ? Adam bir anonim esere nakarat yazmış kendisini Ali Tekintüre sanmış... Heyy gidi .
Kullanıcı profilini gör
Rahmi06
Forum moderatörü
Forum moderatörü

Nereden: Elimde Değil
MesajTarih: 07-May-2013 / 05:08    Mesaj konusu: Cevap: ankara nın bağları (ip attım ucu kaldı)

Arkadaşlar bir şeyler yapmaya çalıştım umarım beğenirsiniz.

http://vk.com/muslumcu
http://vk.com/rahmi06

Buradan İndir

Ömrüm geçti yollarda, hep yabancı yarınlarda
Kamyonum oldu bana eş, benim gönlüm çileşeke

En son Rahmi06 tarafından 09-Ekm-2013 / 03:22 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
Srp01
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: Adanalı
MesajTarih: 15-May-2013 / 05:22    Mesaj konusu: Re: Cevap: ankara nın bağları (ip attım ucu kaldı)

Rahmi kardeşim ellerine sağlık,süpersin! Mp3 linkleri kırık proyla çevirdim neyseki(:

Üye
Üye

MesajTarih: 04-Hzr-2013 / 02:43    Mesaj konusu: Re: Cevap: ankara nın bağları (ip attım ucu kaldı)

sarhoş da olmayalım bu hali çok daha güzel
Kullanıcı profilini gör
abdi
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: berlin-gaziantep
MesajTarih: 19-Hzr-2013 / 03:17    Mesaj konusu: Re: Cevap: ankara nın bağları (ip attım ucu kaldı)

nuray hafiftas bu sarkiya iyi gelmemis,baskasi olsaydi yine iyi olmazdi baba tek okusun tamam.

Forum moderatörü
Forum moderatörü

Nereden: Elimde Değil
MesajTarih: 09-Ekm-2013 / 03:24    Mesaj konusu: Cevap: Re: Cevap: ankara nın bağları (ip attım ucu kaldı)

Nuray Hafiftaş parçanın içine etmiş. İlk hali çok daha güzel olduğu için ilk haliyle yapmaya çalıştım. İyi dinlemeler.

Mekanın Cennet olsun.
41 dakika sonra eklenen mesaj:
Srp01 demiş ki:
Rahmi kardeşim ellerine sağlık,süpersin! Mp3 linkleri kırık proyla çevirdim neyseki(:

Rica ederim. Linkleri yeniledim.
40 saniye sonra eklenen mesaj:
omerfaruk demiş ki:

evet bencede bu hali çok güzel
48 saniye sonra eklenen mesaj:
Rahmi06 demiş ki:
Nuray Hafiftaş parçanın içine etmiş. İlk hali çok daha güzel olduğu için ilk haliyle yapmaya çalıştım. İyi dinlemeler.

Srp01 demiş ki:

Rica ederim. Linkleri yeniledim.

omerfaruk demiş ki:

evet bencede bu hali çok güzel

Mekanın Cennet olsun.

Ömrüm geçti yollarda, hep yabancı yarınlarda
Kamyonum oldu bana eş, benim gönlüm çileşeke
Kullanıcı profilini gör
clgnsedat
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 13-Ekm-2013 / 20:59    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: Cevap: ankara nın bağları (ip attım ucu kaldı

şarkıdan pay isteyen ankaralı coşkuna para vermek istemeyen kadırga müzik yine kendi şirketinin sanatçısı nuray hafiftaşa nakaratı okuturak bu işten sıyrılmaya çalıştı. şarkıyı komple kaldırmaktanda böyle bir yöntem seçildi. biliyorunuz bu albüm on iki şarkılıktı bir şarkı daha albümden çıkartıldı çıkartılma sebebi ise eser sahibi vefat etmiş ve vasisi belirlenmediği için imza alma durumu olmamış.o şarkı ise tahminime göre babanında daha önce baba şovda canlı okuduğu bir türküydü sözleri şöyleydi kısaca dönme bana sevgilim kalbimde yoktur yerin git görünme gözüme belki yine dönerim.bakarsınız bi gün olur o şarkıyıda dinlemek nasip olur..

1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering