Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Müslüm babanın Evlatları (Belgeselin fragmanı)
Müslüm babanın Evlatları (Belgeselin fragmanı)

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Hayatı ve Röportajları
Yazar Mesaj
babacan1102
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 06-Ağu-2013 / 05:22    Mesaj konusu: Müslüm babanın Evlatları (Belgeselin fragmanı)

Müslüm Babanın Evlatları..
Fragmanı Yayınlıyorum.Telif Hakları İle ilgili Ufak Tefek Pürüzler Giderildikten Sonra Festivaller Ve Tv Kanallarında Yayınlanacaktır..

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
Konuya Teşekkür Gönderenler
5 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
ex-arab

Nereden: ==MaRDiN==
MesajTarih: 07-Ağu-2013 / 01:26    Mesaj konusu: Re: Müslüm babanın Evlatları (Belgeselin fragmanı)

Allah rahmet eylesin.
Emeği geçenlere teşekkürler.

Kullanıcı profilini gör
Muslumcu22
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Müslümcü Tarikatından
MesajTarih: 07-Ağu-2013 / 03:54    Mesaj konusu: Re: Müslüm babanın Evlatları (Belgeselin fragmanı)

fragman buysa tam versiyonu düşünemiyorum emeği geçen herkese tşk ederim en kısa sürede vizyona girmesini temenni ediyorum.saygılarımla.

Bütün Duygularım Ağır Yaralı"

Kullanıcı profilini gör
taruz
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 08-Ağu-2013 / 05:02    Mesaj konusu: Re: Müslüm babanın Evlatları (Belgeselin fragmanı)

baydamar ersin ve babacan ömer buradan size selamlarımı yolluyorum ve bütün kardeşlerin Ramazan Bayramlarını en içten dileklerimle kutluyorum

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: istanbul/ kastamonu
MesajTarih: 09-Ağu-2013 / 04:23    Mesaj konusu: Re: Müslüm babanın Evlatları (Belgeselin fragmanı)

bu alemde teksin tek kalacaksın BABA..!

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: amasya
MesajTarih: 09-Ağu-2013 / 16:56    Mesaj konusu: Re: Müslüm babanın Evlatları (Belgeselin fragmanı)

çok güzel olmuş seni unutmayacağız babaaaa
Kullanıcı profilini gör
dmreda
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 09-Ağu-2013 / 17:53    Mesaj konusu: Re: Müslüm babanın Evlatları (Belgeselin fragmanı)

fragmanı izleyince çok duygulandım müslüm babanın yeri gerçekten çokk belli kalbimde derin yara açtı sanki.allah rahmet eylesin bu arada herkesin mübarek ramazan bayramını en içten dileklerimle kutluyorum.

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: istanbul/ kastamonu
MesajTarih: 10-Ağu-2013 / 04:06    Mesaj konusu: Cevap: Müslüm babanın Evlatları (Belgeselin fragmanı)

aşkımızın sonu acılı sevda...!
6 dakika sonra eklenen mesaj:
bir ömür yetmezki sana doymaya AH BE BABA BIRAKIP GİTMENİN ZAMANIMIYDI bak yine sensizlik çöktü üzerime elimde sigaram mahsun kulu dinliyorum sesine nefesine yorumuna adamlıgına asilligine kurban olsunlar . fragman çok iyi olmuş hazırlayandan Allah razı olsun herkes görsün müslüm baba sevgisi nasılmış 22 senedir dinliyorum son nefesime kadarda vazgeçmem selam olsun bütün baba dostlarına ...

Nereden: berlin-gaziantep
MesajTarih: 10-Ağu-2013 / 05:14    Mesaj konusu: Re: Cevap: Müslüm babanın Evlatları (Belgeselin fragmanı)

iste Müslümcü genclik harbi,hüzünlü,duygulu ve isyankar.

Üye
Üye

Nereden: İstanbul
MesajTarih: 18-Ağu-2013 / 17:29    Mesaj konusu: Re: Cevap: Müslüm babanın Evlatları (Belgeselin fragmanı)

seni unuttuğum gün benimde öldüğüm gündür babaa
Kullanıcı profilini gör
Srp01
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: Adanalı
MesajTarih: 20-Ağu-2013 / 21:04    Mesaj konusu: Re: Cevap: Müslüm babanın Evlatları (Belgeselin fragmanı)

Mekanın cennet olsunnnn güzel insan,dünya gözüyle görmek nasip olmadı, inş..Allah nasip ederse aysonu mezar ziyaretine gidecemm.Kalplerdesin herdaim..

Üye
Üye

MesajTarih: 18-Ksm-2013 / 00:18    Mesaj konusu: Re: Cevap: Müslüm babanın Evlatları (Belgeselin fragmanı)

bu fragman herşeyi anlatıyor
Kullanıcı profilini gör
arif_54
Üye
Üye

Nereden: Trabzon
MesajTarih: 19-Ksm-2013 / 05:01    Mesaj konusu: Re: Cevap: Müslüm babanın Evlatları (Belgeselin fragmanı)

Fragman burada yayınlandıktan sonra yaklaşık 3 ay geçti. Bu zamana kadar yayınlanmasını beklemiştim açıkçası. Ne zaman yayınlanacağı hakkında kesin bir bilgi var mı ?
Kullanıcı profilini gör
muslumce-92
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Ş.Urfa
MesajTarih: 23-Ksm-2013 / 07:34    Mesaj konusu: Re: Cevap: Müslüm babanın Evlatları (Belgeselin fragmanı)

fragman olsa da olmasa da bilenler bilir Baba'yı , her zaman en kıymetlimiz olacaktır O..

Sen Yoksun Kaldım Sahipsiz...
Kullanıcı profilini gör
akliyok_06
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 04-May-2015 / 00:28    Mesaj konusu: Re: Cevap: Müslüm babanın Evlatları (Belgeselin fragmanı)

çok güzel olmuş emeğinize sağlık babayı unutmuyacağız

1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering