Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Müslüm Gürses hayata gözlerini yumdu
Müslüm Gürses hayata gözlerini yumdu
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Hayatı ve Röportajları
Yazar Mesaj
prensof
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 04-Mar-2013 / 22:45    Mesaj konusu: Re: Müslüm Gürses hayata gözlerini yumdu

Artık babanın şarkılarını dinlemek benim için çok zor. Her dinlemede gözüm yaşlanıyor. Babaya doyulmaz ama dinlemekte artık beni zorluyor. Allah seni rahmetiyle karşılar inşallah.
Kullanıcı profilini gör
alkolik_06
Muslumcu.com Fanatiği
Muslumcu.com Fanatiği

Nereden: acımasız dünya
MesajTarih: 04-Mar-2013 / 23:52    Mesaj konusu: Re: Müslüm Gürses hayata gözlerini yumdu

duygularımızı sahiplenen hislerimize duygularımıza tercuman olan bi kuru canım var size feda olsun diyebilen samimi sıcak kanlı alemin ilk ve tek babası babaların babası müslüm baba mekanın cennet olsun kabrin nur dolsun söz bir allah bir unutmıcaz unutturmıcaz

Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: berlin-gaziantep
MesajTarih: 05-Mar-2013 / 00:13    Mesaj konusu: Re: Müslüm Gürses hayata gözlerini yumdu

basima gelecek en kötü seylerden biri oldu,bize kötü bir saka yapti baba,ruhu huzur bulsun.

Üye
Üye

Nereden: MALATYA
MesajTarih: 05-Mar-2013 / 00:34    Mesaj konusu: Re: Müslüm Gürses hayata gözlerini yumdu

Müslüm Baba bu çok acı oldu bizim için şu an yazarken bile gözlerim yaşlı boğazım düğüm oldu. Bedenin toprağa girse de şarkılarınla kalbimizde yaşayacaksın hakkımız helal olsun usta mekanın cennet olsun müslüm babam.
Kullanıcı profilini gör
pablo1907
Üye
Üye

Nereden: Çorum
MesajTarih: 05-Mar-2013 / 00:45    Mesaj konusu: Re: Müslüm Gürses hayata gözlerini yumdu

3 mart 2013 bir çınar kurudu 60 yaşında.bize yetim gözüyle bakıldığı günsün sen,dünyanın başımıza yıkıldığı günsün sen,ciğerimin yerinden söküldüğü kara günsün sen:(((((

SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 05-Mar-2013 / 02:37    Mesaj konusu: Re: Müslüm Gürses hayata gözlerini yumdu

Allah Babamıza Rahmet Kapılarını Aralasın Cenazedede Hastanedede Ordaydım yogun anlatılmaz bi sevgi yogunlugu vardı dile getiremiyorum Allahım Muhterem Nur Annemize Sabır Versin....

Üye
Üye

Nereden: Hatay
MesajTarih: 05-Mar-2013 / 03:31    Mesaj konusu: Re: Müslüm Gürses hayata gözlerini yumdu

Arkadaşlar ben dünden beri çok üzgünüm halen inanamıyorum ama ne yazık ki göçtü gitti baba,sabahtan beri gözlerimden yaşlar süzülüyor her şarkısını dinlememde çok erken olmadı mı bu ayrılık Müslüm Baba. Sad
Kullanıcı profilini gör
karakartal82
Üye
Üye

MesajTarih: 05-Mar-2013 / 06:39    Mesaj konusu: Re: Müslüm Gürses hayata gözlerini yumdu

Babanın öldüğüne hala inanmak istemiyorum.arkasından rahmetli dediklerinde çok zoruma gidiyor çünkü ölümü babaya yakıştıramıyorum.bizleri yetim bıraktın hayatımızın anlamı sendin.senin şarkılarınla huzur buluyordum.şimdi dinledikçe içimde buruk bir acı gözlerimden akan yaşlar....seni hiç unutmayacağız Müslüm Baba.Allah taksiratını affetsin nur içinde yat.. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Nereden: berlin-gaziantep
MesajTarih: 05-Mar-2013 / 07:06    Mesaj konusu: Re: Müslüm Gürses hayata gözlerini yumdu

40 yili askin sanat yasaminda belkide dünyada kendi kulvarinda ters veya aksi bir söz söylememis ilk ve son yegane bir insandi.kelimelerin anlamini yitirdigi bu ugursuz 03.03.2013 u unutmayacagim ve unutturmayacagim.

Üye
Üye

Nereden: İstanbul
MesajTarih: 05-Mar-2013 / 07:27    Mesaj konusu: Re: Müslüm Gürses hayata gözlerini yumdu

sözün bittiği yerdeyiz.Müslüm Baba'mızı,canımızı,sırdaşımızı kaybettik.Onun şarkılarında kendimizi bulduk,kendimizi onun şarkılarıyla avuttuk.Seni çok seviyoruz Müslüm Gürses.Mekanın cennet olsun inşallah

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 05-Mar-2013 / 08:06    Mesaj konusu: Re: Müslüm Gürses hayata gözlerini yumdu

Bir sancı oturdu yüreğime büyük bir acı, bir keder bir özlem bir hüzün dünden beri,
Şu vefasız alemin her şeyine darıldım diyordun ilk tanıdığımda seni ilk titrettiğinde yüreğimi,
Dargınım felek dargınım şimdi doymadık doyamadık erken ayırdın bizi,
ağlasam da kahrolsam da bu evvel gidişine Baba... Biliyorum ki Allah Sevdiklerini erken alırmış yanına...
O temiz yüreğin o güzel yüreğin gibi güzellikler seninle olsun, Gittiğin yerde Mutlu ol,
Kabrin Nurla Dolsun, Mekanın Cennet Olsun Hakkımız varsa helal olsun Hakkını Helal et BABA...
Kullanıcı profilini gör
hayalfb3460
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 05-Mar-2013 / 18:33    Mesaj konusu: Cevap: Müslüm Gürses hayata gözlerini yumdu

Dürüst ol, insancıl ol düşün öbür dünyayı. Bir karıncayı bile incitme sakın evlat. MEKANIN CENNET OLSUN
Kullanıcı profilini gör
geceler45
Üye
Üye

Nereden: Hatay
MesajTarih: 06-Mar-2013 / 09:09    Mesaj konusu: Re: Müslüm Gürses hayata gözlerini yumdu

Allah'ın takdiri ama halen inanamıyorum üniversitede okuyorum vefat haberinden sonra derslerde kendimi bir acayip hissetmeye başladım,sanki tüm anılarım kendisiyle birlikte gitmiş gibi hissetim.Nereye baksam Allah mekanını cennet etsin mesajları görüyorum iyileşip aramıza dönecek diye bekliyorduk oysa Sad
Kullanıcı profilini gör
adem_reis78
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 06-Mar-2013 / 10:16    Mesaj konusu: Re: Müslüm Gürses hayata gözlerini yumdu

bizler seni unutmayacağız . sana dualar edip senin şarkılarını dinleyip yine sana vefamızı aşkımızı göstereceğiz, nur içinde yat müslüm baba !!

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 06-Mar-2013 / 19:33    Mesaj konusu: Cevap: Müslüm Gürses hayata gözlerini yumdu

Müslüm Gürses, Baba

Maddi dünyadan aramızdan ayrıldı, ancak gönlümüzde ki yeri hala sıcacık.
Bizler şanslıyız Müslüm Baba gibi bir değeri tanıma fırsatı bulduk, bizden sonraki kuşaklara da bu sevgiyi bu değeri taşımak hepimizin borcudur.

Benim için Orhan Gencebay ön plandadır, ancak Müslüm Baba'da vaz geçilmez değerli bir sanatçıdır. Müslümcü kardeşlerimin acısını en az onlar kadar hissettim. Bu sitenin üstündeki bannerı yaptığım dönemde bende Gencebay siteleri yapıyordum, Müslümcülere hep imrenmişimdir, hala da öyle. Sevginizi, saygınızı hep takdir etmişimdir.
Allah birlikteliğinizi bozmasın.

Allah varsa günahlarını affetsin, mekanı cennet olsun. Bizlerde kendisini dualarımızda unutmayalım.

Saygılarımla

GeNeX (Bir Gencebay Hayranı)
Kullanıcı profilini gör
mali_usta
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Gençlerbirliği
MesajTarih: 08-Mar-2013 / 04:57    Mesaj konusu: Re: Müslüm Gürses hayata gözlerini yumdu

Allah rahmet eylesin,toprağın bol olsun Müslüm baba..sadece arabeskcilerin değil,metalcilerin bile sevdiği bir insandı.sempatik ve hümanistti.

Dürüst ol, insancıl ol, düşün öbür dünyayı
Bir karıncayı bile incitme sakın evlat

Evlat evlat evlat insan ol evlat
Evlat evlat evlat insan ol evlat
Kullanıcı profilini gör
tilvlsah
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 09-Mar-2013 / 00:50    Mesaj konusu: Re: Müslüm Gürses hayata gözlerini yumdu

Siteye üye olmak Ustayı malesef kaybettikten sonra ya nasipmiş.
Kendimi bildim bileli dinlerim Baba'yı ve Allah ömür verdikçe dinleyeceğim.
03,03,2013 benim için bir devrin kapanışıdır.
Allah mekanını cennet etsin İnşAllah.
Kullanıcı profilini gör
KUSTURDUNGONLUMU
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 09-Mar-2013 / 07:19    Mesaj konusu: Re: Müslüm Gürses hayata gözlerini yumdu

hoş geldin kardeş nasip işte ......

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: Samsun
MesajTarih: 09-Mar-2013 / 15:24    Mesaj konusu: Re: Müslüm Gürses hayata gözlerini yumdu

Bir çok kişiler öldü ama sen bizi çok derinden etkıledın babam bız sana doyamadık sesine, nefesine, şarkılarına sen hep bizi düşündün bize son albümünle veda ettın bız senı her zaman yaşatacağız babam senı asla unutmıcaz....
Kullanıcı profilini gör
ESRAR-Perdesi
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: DerinLerdeN (41)
MesajTarih: 12-Mar-2013 / 16:15    Mesaj konusu: Re: Müslüm Gürses hayata gözlerini yumdu

Dün Gece yine sen düştün aklıma,oturup ağladım çocuklar gibi,sensizlik öyle zor geldiki bana,oturup ağladım çocuklar gibi....

esrarlı gözler
yalnız seni özler....
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Hayatı ve Röportajları
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
3. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering