Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Gel Bana Doğrı Midi İstek
Gel Bana Doğrı Midi İstek

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müzik Altyapıları
Yazar Mesaj
cemdede
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 29-Ksm-2012 / 05:05    Mesaj konusu: Gel Bana Doğrı Midi İstek

Arkadaşlar geçen günlerde pc im hd sinin ölmesi nedeniyle tüm müzik arşivim gitti bende aklıma gelenleri yeniden bulamaya çalışıyorum olmazsa olmazlarımdan bir taneside gel bana doğru midi müziğiir ama reklamsız olan rica etsem elinde olan bir arkadaşımız paylaşabilirmi forumdaki tum linkler ölmüş ses kalitesi temiz olursa çok memnun olurum şimdiden teşekkürler
Kullanıcı profilini gör
Konuya Teşekkür Gönderenler
1 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
cemdede
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 02-Tem-2014 / 04:28    Mesaj konusu: Cevap: Gel Bana Doğrı Midi İstek

Arkadaşalr bir yıldır bu parçayı bulamadım yokmu elinde olan reklamsız 5 dakika süren versiyonu reklamsız olan
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müzik Altyapıları
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering