Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Kurban Bayramı...
Kurban Bayramı...

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Show Programları ve Konuk Olduğu Programlar
Yazar Mesaj
affetmem_seni65
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Van/Merkez Muslumcu.dür Herkez!!!
MesajTarih: 06-Ksm-2011 / 00:11    Mesaj konusu: Kurban Bayramı...

Tüm Müslüman aleminin ve Muslumcu gardaşlarımın kurban bayramını kutlar hayırlara vesile olmasını dilerim. Bu bayram bizim için (Türk ulusu) kara bayram önce Vatan için verdiğimiz şehitler sonra depremde hayatını kaybetmiş olan Vanlı gardaşlarımız... Saolsunlar tüm Türk ulusu, sivil toplum örgütleri dernekler spor camiası vesaire hepsi tek yürek olup bu ülkenin birlik ve beraberliğini birkez daha göstermiş oldular tüm dünyaya.
Bir Vanli gardaşınız olarak bazı sitemlerim olacak Muslumcu gardaşlarıma özellikle; KUSTURDUN GONLUMU, Admin, Rahmi06, atasayar, babacan, smha v.s sitemizin tüm üyelerine en azından bir geçmiş olsun mesajı yayınlayabilirdiniz. Ne Vatan şehitlerine nede biz depremzedelere böyle bir günde yanımızda olduğunuzu belirtmediniz bu beni çok üzdü. Tamam kimsenin aklına böyle bir konu açmak gelmemiş olabilir saygı duyarım ama kullanıcı isimlerini belirttiğim ve gerçekten samimi olduğuna inandığım arkadaşlar bile bir özel geçmiş olsun mesajı atmayı bana çok gördüler ben hepinize Muslumcu gardaşlarım dedim sitemize yeni katılan her Muslumcuye hoş geldin mesajı gönderdim çünkü ben samimi ve gerçek bir Muslumcuyum hepinize saygılar. Bayramdan sonra görüşmek ümidiyle...

"siteye ilk kayıt: dec 20,2004"
Kullanıcı profilini gör
Konuya Teşekkür Gönderenler
2 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
muratix06
Üye
Üye

Nereden: Ankara
MesajTarih: 06-Ksm-2011 / 03:13    Mesaj konusu: Re: Kurban Bayramı...

Van ve Erciş’te meydana gelen depremde hayatını kaybeden kardeşlerimizin acısı ve geride kalanların yaşadıkları zorlukları derinden hissediyoruz.Bu mübarek günler hürmetine kardeşlerimizin sıkıntılarının bir an önce hafiflemesi için yüce Mevlamıza dua ediyoruz.

Bayramınız Mubarek olsun. Bu olay Butün Site üyelerini İlğilendiren bir konu Duyarsız kalamadım Babadostu Kabul eyle.
Kullanıcı profilini gör
By_FaDeD
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Çooook Uzaklardan Yanlızlık şehrinden...!
MesajTarih: 07-Ksm-2011 / 03:46    Mesaj konusu: Re: Kurban Bayramı...

Herkeze Hayırlı Bayramlar Arkadaşlar Sad Ben O Erciş Depreminde Orda İdim orada görev aldık Ağrı'da askerim bende bilen arkadaşlarımız var bilmeyenler de çok kötü bir durum Sad ihtiyaçları var herkezin ilk gün gittik 1 hafta kaldık orda çok kötü idi Allah Yardımcıları olsun Herkezin diyeeck kelime bulamıyorum Dua larınızı eksik etmeyin Sad

Eyvallah!!!

Kurt O Sessizliği Bozarsa Kıyamet KOPAR !
Kullanıcı profilini gör
Admin
Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 08-Ksm-2011 / 02:32    Mesaj konusu: Re: Kurban Bayramı...

Müslümcü ve Müslüman kardeşlerimizin bayramı mübarek olsun.

Senin Van'lı olduğunu bilmiyordum kardeş. Kayıpları olanlara Allah rahmet eylesin, kurtulan insanlarımıza geçmiş olsun. Türkiye'den oluk oluk yardım yağıyor, çok şükür. Kısa sürede yaralar sarılır inşallah.

Kişiliğini makamına bağlayan, makamını kaybettiğinde kişiliğinden de olur!
Kullanıcı profilini gör
KUSTURDUNGONLUMU
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 12-Ksm-2011 / 06:31    Mesaj konusu: Re: Kurban Bayramı...

Öncelikle Müslüman Aleminin Mübarek geçmiş Kurban Bayramı Mübarek Olsun ve Müslümcü Kardeşleriminde Tabi Şehitlerimiz Ve Bu deprem Dolayısıyla Bayadır Siteye Girmedim Yayında Almadım Kendi Adıma Konuşayım Haklısın Yunus Kardeşim Öncesinde Şehitlerimiz Ardından Van da Olan deprem iyice milletçe üzüntüye bogulduk Bayram buruk ve kötü geçti şahsen Ama Sana Ben hak veriyorum kardeşim Kendi Adıma Özür Dilerim İnşallah Allahım bir daha bu acıları yaşatmaz Dua Edicez Ve bekliycez Eyvallah Allahım Herkezin Yardımcısı Olsun

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Van/Merkez Muslumcu.dür Herkez!!!
MesajTarih: 01-Arl-2011 / 18:02    Mesaj konusu: Re: Kurban Bayramı...

Tabi Muslumcu olduğumuz için duygusallık var biraz. İster istemez böyle "olağanüstü zor" günlerde insan dostlarını yanında görmek istiyor. Kesinlikle kimseye ciddi manada bir dargınlığım yok Tüm Muslumcu gardaşlarım her zaman için başımın tacıdır. Saygılarımla...

"siteye ilk kayıt: dec 20,2004"
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Show Programları ve Konuk Olduğu Programlar
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering