Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/meta.php:54) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/meta.php:54) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/meta.php:54) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/meta.php:54) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/meta.php:54) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - müslüm baba'dan paramparça
müslüm baba'dan paramparça

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Bulunmayan, Çeşitli Plak Şarkıları ve Diğerleri
Yazar Mesaj
muratix06
Üye
Üye

Nereden: Ankara
MesajTarih: 19-Arl-2011 / 04:48    Mesaj konusu: Cevap: müslüm baba'dan paramparça

Babanın Gündemi Mecliste Olduğu Gibi Daha öncede Bizzat Başbakan Evlat Parçasından Bir Mısra Okuyarak Babadan Bahsetmişti.

Müslüm BABA'dan PARAMPARÇA

Prof. Dr. Naci Bostancı, CHP'ye şarkı armağan etti: Müslüm Baba'dan Paramparça!'

AK Parti Amasya Milletvekili Naci Bostancı tv8'de Erkan Tan'a CHP'nin genel durumunu değerlendirdi. Deniz Baykal zamanında yürütülen siyasetin Kemal Bey marifeti ile değişmeye çalıştırıldığını ifade eden Bostancı bu değişim sürecinin çok sancılı olduğunu kaydetti. “Müslüm Baba'dan CHP'ye gelsin, ‘Paramparça!'”“Ben gerek Meclis'teki duruma gerek bir takım açıklamalara baktığımda şunu görüyorum. CHP'nin içerisinde BDP'nin siyasetine sempati duyan insanlar var, MHP siyasetine ilgi duyanlar var, AK Parti'ye ilgi duyanlar var, bir de CHP'nin geleneksel ana gövdesini temsil edenler var. Farklı eğilimlerin bir potada bir araya gelemediği bir resim görüyorum. Dolayısıyla diyorum ki Müslüm Baba'dan CHP'ye bir şarkı gelsin, ‘Paramparça'.” “CHP'de 4 eğilim var!”Naci Bostancı “Türkiye'deki farklı siyasi eğilimleri kendi çatın altında homojen bir şekilde birleştirebilirsen mesele yoktur. Birleştiremezsen problem başlar. CHP'nin meselesi bunları birleştirememesidir. BDP, MHP, AK Parti ve ana gövde. Temennim bütünlüğün sağlanmasıdır” diye konuştu.
4 dakika sonra eklenen mesaj:
muratix06 demiş ki:

Babanın Gündemi Mecliste Olduğu Gibi Daha öncede Bizzat Başbakan Evlat Parçasından Bir Mısra Okuyarak Babadan Bahsetmişti.

Müslüm BABA'dan PARAMPARÇA

Prof. Dr. Naci Bostancı, CHP'ye şarkı armağan etti: Müslüm Baba'dan Paramparça!'

AK Parti Amasya Milletvekili Naci Bostancı tv8'de Erkan Tan'a CHP'nin genel durumunu değerlendirdi. Deniz Baykal zamanında yürütülen siyasetin Kemal Bey marifeti ile değişmeye çalıştırıldığını ifade eden Bostancı bu değişim sürecinin çok sancılı olduğunu kaydetti. “Müslüm Baba'dan CHP'ye gelsin, ‘Paramparça!'”“Ben gerek Meclis'teki duruma gerek bir takım açıklamalara baktığımda şunu görüyorum. CHP'nin içerisinde BDP'nin siyasetine sempati duyan insanlar var, MHP siyasetine ilgi duyanlar var, AK Parti'ye ilgi duyanlar var, bir de CHP'nin geleneksel ana gövdesini temsil edenler var. Farklı eğilimlerin bir potada bir araya gelemediği bir resim görüyorum. Dolayısıyla diyorum ki Müslüm Baba'dan CHP'ye bir şarkı gelsin, ‘Paramparça'.” “CHP'de 4 eğilim var!”Naci Bostancı “Türkiye'deki farklı siyasi eğilimleri kendi çatın altında homojen bir şekilde birleştirebilirsen mesele yoktur. Birleştiremezsen problem başlar. CHP'nin meselesi bunları birleştirememesidir. BDP, MHP, AK Parti ve ana gövde. Temennim bütünlüğün sağlanmasıdır” diye konuştu.

KAYNAK : http://www.pirsushaber.com/muslum-babadan-paramparca-268702n.html
Kullanıcı profilini gör
Konuya Teşekkür Gönderenler
1 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Bulunmayan, Çeşitli Plak Şarkıları ve Diğerleri
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering