Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Neden Müslüm Gürses ve Farkı Fark etmek
Neden Müslüm Gürses ve Farkı Fark etmek

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
Yazar Mesaj
BabaYorgunEvlat
Üye
Üye

MesajTarih: 17-Arl-2011 / 19:30    Mesaj konusu: Neden Müslüm Gürses ve Farkı Fark etmek

Öncelikle şunu söylemeliyimki çevremizde önyargılı yaklaşan insanlardan ziyade Müslüm Babayı neden dinlediğimi söylemeki isterim ve farkı Fark etmek önemli neden Müslüm baba dinliyorum ve ne anlıyorsunuz diyen insanlara cevabımız ne olabilir benim görüşlerim şunlar:

Farkı fark etmek önemli

1-Kaybedenlerin sesi
2-Halkın insanı ve 13 yaşından beri şarkı söylüyor yıllarını bu işe adamış
3-'Baba' lakabı alan şarkılarını yaşayarak söyleyen tek sanatci,ve seyircilerini sadece kukla olarak değil hepsini ayrı ayrı seven tek insan olduğu için babaya böyle bir kalbe böyle bir yüreğe saygı duyuyoruz
4-Türkiyede en çok repertuarı şarkı repertuarı olan sanatçı ikincisi İzzet altınmeşe
5-Hiç bir Şarkıyı detone olmadan söyleyen tek sanatçı
6-Şu zamanda çıkan şarkılar 5 ay dillerden düşerken Müslüm babanın şarkıları 30 -40 yıllık olmasına rağmen dillerden düşmüyor
7-Seyircileriniii çok seviyor dinleyenleri bizleri gerçekten sayıyor ve şarkılarını ona göre yaşatıyor bizlere...
8-Kuliste bir bardak çay içen hangi sanatcı var müslüm gürsesden başka
9-Paraya önem vermeyen ve halkın gönlünü kazanmak isteyen bir gönül adamı alemin babası
10-Şarkılarında KÜFÜR,BEL ALTI SÖZ BULUNMAMASI Gerçek sevgiyi anlatan şarkıların olması

Şimdiki şarkılara bakalım ve edepsizlği görelim Benim Şarkımdan ancak sevenler anlar çekenler anlar yaşarken hergün ölenler anlar . . . (Müslüm Baba )
Kullanıcı profilini gör
muslumce-92
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Ş.Urfa
MesajTarih: 19-Arl-2011 / 06:41    Mesaj konusu: Re: Neden Müslüm Gürses ve Farkı Fark etmek

emeğine diline sağlık kardeşim , bende böyle bir şey yazmayı düşünüyordum ama bende önce atılmışsın, helal olsun çok doğru Smile teşekkür ettim

Sen Yoksun Kaldım Sahipsiz...
Kullanıcı profilini gör
abdi
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: berlin-gaziantep
MesajTarih: 20-Arl-2011 / 04:44    Mesaj konusu: Re: Neden Müslüm Gürses ve Farkı Fark etmek

wallahi cok güzel konu acmissin kardes,yorumunda mükemmel.

Nereden: Acımasız Dünyadan (İzmir)
MesajTarih: 22-Arl-2011 / 04:56    Mesaj konusu: Re: Neden Müslüm Gürses ve Farkı Fark etmek

Gönlüne Sağlık Bir Müslümcünün Tüm Düüşnceleri Bunlardan İbaret Olmalı..

Kullanıcı profilini gör
adem_reis78
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: İstanbul
MesajTarih: 22-Arl-2011 / 21:43    Mesaj konusu: Cevap: Re: Neden Müslüm Gürses ve Farkı Fark etmek

atasayar demiş ki:
Gönlüne Sağlık Bir Müslümcünün Tüm Düüşnceleri Bunlardan İbaret Olmalı..

Üye
Üye

MesajTarih: 24-Arl-2011 / 00:33    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: Neden Müslüm Gürses ve Farkı Fark etmek

eyvallah kardeşlerim müslümcü kardeşlerime hepsine selamlarrr Herşey gönlünüzce olsunnn şarkılar bu kadar güzel olunca içimizde ki fırtınalar kasırgaya dönüştürüyoruz...
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering