Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - mutlu ol yeter 1980
mutlu ol yeter 1980

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müzik Altyapıları
Yazar Mesaj
BabaSayfa
Üye
Üye

MesajTarih: 16-Arl-2011 / 17:36    Mesaj konusu: mutlu ol yeter 1980

Kullanıcı profilini gör
affetmem_seni65
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Van/Merkez Muslumcu.dür Herkez!!!
MesajTarih: 16-Arl-2011 / 19:42    Mesaj konusu: Re: mutlu ol yeter 1980

Paylaşımların için saol,Emeğine sağlık...

"siteye ilk kayıt: dec 20,2004"
Kullanıcı profilini gör
KUSTURDUNGONLUMU
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 18-Arl-2011 / 17:55    Mesaj konusu: Re: mutlu ol yeter 1980

filimden alıntı güzel bir alt yapıdır saolasın kardeşim emegine saglık...

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: Bayburt
MesajTarih: 22-Arl-2011 / 02:58    Mesaj konusu: Re: mutlu ol yeter 1980

http://www.youtube.com/watch?v=IkB8xYw5QKc&list=UUdJd0q1WKhyJK65TRIgIA&index=7&feature=plcp

Nette İlk Olarak Bir Kaç Sene Önce Paylaşmıstım.. Şef Komutlu
7 dakika sonra eklenen mesaj:
Filmden Alıntı Değil Makara Bant Kaydıdır Orjinal Alt Yapıdır Müslüm Gürses Bu Laydın Üzerine Şarkıyı Okumuştur
Kullanıcı profilini gör
atasayar
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Acımasız Dünyadan (İzmir)
MesajTarih: 22-Arl-2011 / 05:12    Mesaj konusu: Cevap: Re: mutlu ol yeter 1980

TalhaKeskiN demiş ki:

Nette İlk Olarak Bir Kaç Sene Önce Paylaşmıstım.. Şef Komutlu
Filmden Alıntı Değil Makara Bant Kaydıdır Orjinal Alt Yapıdır Müslüm Gürses Bu Laydın Üzerine Şarkıyı Okumuştur

Verdiğin Linkteki Parça Stüdyo Kaydı Doğrudur Ama Arkadaşın Sunduğu Orjinal Al Yapıya Hiç Benzemiyo Tek Nakaratı Peş Peşe Çalıyo Dikkat Ederseniz Ortada Kesiliyo Tekrar Aynı Nakarat Giriyo...

Mutlu Ol YEter Albümününde Hiç Bİ YErde Alt Yapısına RAstlamadım DAha...
EYvallah

Kullanıcı profilini gör
TalhaKeskiN
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: Bayburt
MesajTarih: 22-Arl-2011 / 17:33    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: mutlu ol yeter 1980

Fatihcim Zaten Alt Yapı Diye Paylaşmadım Bilgileri Olsun Studyo Kaydıda Var Dinlemek İsterseler Diye Paylaştım Kardeş.

Ayrıca Bu Parçanın Orjinal Alt Yapısını Bulmak Zor Değil Kime Hangi Parçanın Alt Yapısı Lazımsa Vermeye Hazırım Benim İçin Bir Önemi Yok Artık Seninlede Sanırsam Facede Arkadasız Oradan İstersin Lazım Olursa.
Kullanıcı profilini gör
adem_reis78
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: İstanbul
MesajTarih: 22-Arl-2011 / 21:45    Mesaj konusu: Cevap: Re: mutlu ol yeter 1980

KUSTURDUNGONLUMU demiş ki:
filimden alıntı güzel bir alt yapıdır saolasın kardeşim emegine saglık...

Nereden: Acımasız Dünyadan (İzmir)
MesajTarih: 23-Arl-2011 / 13:39    Mesaj konusu: Cevap: Re: Cevap: Re: mutlu ol yeter 1980

TalhaKeskiN demiş ki:
Fatihcim Zaten Alt Yapı Diye Paylaşmadım Bilgileri Olsun Studyo Kaydıda Var Dinlemek İsterseler Diye Paylaştım Kardeş.

Ayrıca Bu Parçanın Orjinal Alt Yapısını Bulmak Zor Değil Kime Hangi Parçanın Alt Yapısı Lazımsa Vermeye Hazırım Benim İçin Bir Önemi Yok Artık Seninlede Sanırsam Facede Arkadasız Oradan İstersin Lazım Olursa.

Talha abi sözüm sana değil zaten konuyu açan arkadaşin paylaşımı için görüşlerimi söyledim..,
Sen Bu eserin alt yapısını ulaştıracaksan şöyle tam güzellik yapda burada paylaş abi herkez faydalansın...

Kullanıcı profilini gör
affetmem_seni65
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Van/Merkez Muslumcu.dür Herkez!!!
MesajTarih: 24-Arl-2011 / 15:51    Mesaj konusu: Cevap: Re: Cevap: Re: mutlu ol yeter 1980

atasayar demiş ki:
TalhaKeskiN demiş ki:

Talha abi sözüm sana değil zaten konuyu açan arkadaşin paylaşımı için görüşlerimi söyledim..,
Sen Bu eserin alt yapısını ulaştıracaksan şöyle tam güzellik yapda burada paylaş abi herkez faydalansın...

fATİH GARDAŞ BİZLERİDE DÜŞÜNDÜĞÜN İÇİN TEŞEKKÜRLER Smile

"siteye ilk kayıt: dec 20,2004"
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müzik Altyapıları
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering