Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Yardımcı Olun
Yardımcı Olun

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Show Programları ve Konuk Olduğu Programlar
Yazar Mesaj
SEVDAKAR
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: ?ZM?R
MesajTarih: 16-Ekm-2011 / 08:10    Mesaj konusu: Yardımcı Olun

değerli arkadaşlar ben müslüm baba,dan bu şarkıyı dinledim konser şeklinde ıslıklar alkışlar geliyor sezen aksu,nun şarkısı geri dön ne olur geri dön tutu ver elim bunu araştırıyorum saygılarımla yardımcı olursanız sevinirim
bana ulaşın goldmaxx2010@hotmail.com
Kullanıcı profilini gör
babacan1102
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 16-Ekm-2011 / 13:58    Mesaj konusu: Re: Yardımcı Olun

Senin dilnlediğin şarkı popstar selçuk tarafından okunmuş bir şarkıdır kardeş.
Müslüm gürses okumadı.
ayrıca mersinde bir konserinde okumuş geri dön eserini bilgin olsun..

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Show Programları ve Konuk Olduğu Programlar
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering