Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/meta.php:54) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/meta.php:54) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/meta.php:54) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/meta.php:54) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/meta.php:54) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Yeni Albüm
Yeni Albüm

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Albümleri ve Şarkı Sözleri
Yazar Mesaj
Byilmaz_44
Üye
Üye

Nereden: Malatya
MesajTarih: 11-Tem-2012 / 04:15    Mesaj konusu: Yeni Albüm

Yeni albüm ne zaman çıkacak bu konuda bir hazırlık varmı bilgisi olan arkadaşlar yazsın lütfen.

1 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
Kadir
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 13-Tem-2012 / 05:47    Mesaj konusu: re: yeni albüm

Selam Kardes,
vallah bence kimse bunu bilmiyor ne zaman ve hangi sirketten cikacagini...ama aylar önce türkü albümü yapacagini ve son asamalarda oldugunu söylemislerdi burda ki arkadaslar...ama bence bu sene artik albüm falan cikarmaz Baba belki sene sonu diye düsünüyorum... Nerde eski günlerdeki gibi yilda üc albüm, nerdeeeeeeee
selam ve saygilarimla
kadir
Kullanıcı profilini gör
hakan33
Üye
Üye

MesajTarih: 14-Tem-2012 / 04:02    Mesaj konusu: Re: re: yeni albüm

evet nerde eski günler 88 yılında 6 albüm 89 da 3 albüm 90 da 5 albüm91 de 4 albümah ah ogünler çok güzeldi
Kullanıcı profilini gör
atasayar
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Acımasız Dünyadan (İzmir)
MesajTarih: 14-Tem-2012 / 15:56    Mesaj konusu: Cevap: Re: re: yeni albüm

hakan33 demiş ki:
evet nerde eski günler 88 yılında 6 albüm 89 da 3 albüm 90 da 5 albüm91 de 4 albümah ah ogünler çok güzeldi

Rakamları Biraz Fazla yazmışsın ama olsun böyle bir solist gelmedi daha camiaaya...
Albüm beklentim var benimde bu satten sonra yapacağı türkü uzun hava tarzı olsada hiç fena olmaz..

Kullanıcı profilini gör
hakan33
Üye
Üye

MesajTarih: 27-Tem-2012 / 04:19    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: re: yeni albüm

atasayar kardeş yazdığım rakamlar doğru 88 yılında 6 albüm 89 da 3 albüm 90 da 5 albüm91 de 4 albüm bilmiyorum yaşını ama ben bizzat hatırlıyorum hatta gazetede müslüm gürses ten rekor 4 yılda 18 albüm diye çıkmıştı rakamlar doğru onu bilesin
Kullanıcı profilini gör
evvelahudayi
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 02-Ağu-2012 / 13:56    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: re: yeni albüm

merhaba dostlar, ilk mesajım olacak bu. Smile twitter'dan burhan bayar'ın verdiği bilgilere göre eylül ayında albüm hazır. eski, özlediğimiz tarzda bir baba albümü olacakmış.
Kullanıcı profilini gör
Byilmaz_44
Üye
Üye

Nereden: Malatya
MesajTarih: 02-Ağu-2012 / 23:03    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: re: yeni albüm

İnş kardeşim öyle olur.Umarım bilgin doğrudur.

Nereden: Acımasız Dünyadan (İzmir)
MesajTarih: 03-Ağu-2012 / 07:06    Mesaj konusu: Cevap: Re: Cevap: Re: re: yeni albüm

hakan33 demiş ki:
atasayar kardeş yazdığım rakamlar doğru 88 yılında 6 albüm 89 da 3 albüm 90 da 5 albüm91 de 4 albüm bilmiyorum yaşını ama ben bizzat hatırlıyorum hatta gazetede müslüm gürses ten rekor 4 yılda 18 albüm diye çıkmıştı rakamlar doğru onu bilesin

88 de;
VEfasız Alem, Dertler İnsanı başka hangi kaset varki gazeteye bakma bence çok atıp tutuyolar...

Kullanıcı profilini gör
abdi

Nereden: berlin-gaziantep
MesajTarih: 05-Ağu-2012 / 19:49    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: Cevap: Re: re: yeni albüm

yeni albüm olsun baba okusun,eski günlerdeki gibi efkarli olsun.

Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 07-Ağu-2012 / 16:44    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: Cevap: Re: re: yeni albüm

Konudaki gereksiz atışmalar silindi, gereken uyarılar özel mesajla yapıldı.

Kişiliğini makamına bağlayan, makamını kaybettiğinde kişiliğinden de olur!
Kullanıcı profilini gör
hakan33
Üye
Üye

MesajTarih: 23-Ağu-2012 / 02:55    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: Cevap: Re: re: yeni albüm

admin adam bana iddaa ediyor 88 yılında dertler insanı - vefasız alem. başka albüm yok diyor dünden bugüne anılarımla - maziden bir demet -aldatılanlar ondan haberi yok gereksiz atışma falan yok sadece öğrensin istedim
Kullanıcı profilini gör
clgnsedat
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 18-Eyl-2012 / 00:09    Mesaj konusu: Cevap: Re: Cevap: Re: Cevap: Re: re: yeni albüm

hakan33 demiş ki:
admin adam bana iddaa ediyor 88 yılında dertler insanı - vefasız alem. başka albüm yok diyor dünden bugüne anılarımla - maziden bir demet -aldatılanlar ondan haberi yok gereksiz atışma falan yok sadece öğrensin istedim

ÇOK HAKLISIN SANA KATILIYORUM.

Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 18-Eyl-2012 / 01:00    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: Cevap: Re: Cevap: Re: re: yeni albüm

repatur calışması bıtmış üç aya kadar yenı albüm yolda kral tv haber söyledi baba yine herkezi şaşırtacak diyordu

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Müslümcü Tarikatından
MesajTarih: 18-Eyl-2012 / 04:05    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: Cevap: Re: Cevap: Re: re: yeni albüm

baba arabesk albüm çıkarmadıktan sonra tarzım olmadığı için dinlemem pop rock vs . umarım çağrılarımıza kulak verir baba 10 senedir kan kusturdu bize.

Bütün Duygularım Ağır Yaralı"

Kullanıcı profilini gör
clgnsedat
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 19-Eyl-2012 / 04:33    Mesaj konusu: Cevap: Re: Cevap: Re: Cevap: Re: Cevap: Re: re: yeni albüm

xmen demiş ki:
repatur calışması bıtmış üç aya kadar yenı albüm yolda kral tv haber söyledi baba yine herkezi şaşırtacak diyordu

album çalışmalarına başlamış ve türkü albümü diye hala ısrarla vurguluyorlar yüde doksan dokuz türkü albümü gelecek çok yakında. 3 ay kadar olduğu bilgisini ben alamamıştım mehmet inş doğrudur.

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 19-Eyl-2012 / 19:23    Mesaj konusu: re: cevap: re: cevap: re: cevap: re: cevap: re: re: yeni alb

Selam arkadaslar Twitter hesabimdan Burhan Bayar Beyefendiyi takip ediyor ve yazisiyorum sagolsun oda cevap yaziyor. En son yazdigimda bana cevabi eylül veya ekim gibi albüm hazir olur demisti...eylül bitti bitecek... yani arkadasin dedigi gibi belkide iki üc ay icinde cikar.
Herkes benim gibi twitter üzerinden Burhan Bayar ile yazisabilir...
Selam ve saygilarimla
Kadir
Kullanıcı profilini gör
OGUZ-K
Üye
Üye

Nereden: ADIYAMAN Londra
MesajTarih: 22-Eyl-2012 / 23:38    Mesaj konusu: Re: re: cevap: re: cevap: re: cevap: re: cevap: re: re: yeni

arkadaslar INSAALLAH dogrudur ya cikar 2 3 aya , yeter artik muslum babanin yeni albumu ciksin ya hasret kaldiiiiik...!
Kullanıcı profilini gör
KUSTURDUNGONLUMU
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 01-Ekm-2012 / 00:52    Mesaj konusu: Re: re: cevap: re: cevap: re: cevap: re: cevap: re: re: yeni

güzel bi albüm olacagına inanıyorum eyvallah...

1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering