Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Müslüm Gürses Panda Reklamı :)
Müslüm Gürses Panda Reklamı :)
Sayfa 1, 2  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Reklam Görüntüleri
Yazar Mesaj
muratix06
Üye
Üye

Nereden: Ankara
MesajTarih: 02-Hzr-2011 / 01:02    Mesaj konusu: Müslüm Gürses Panda Reklamı :)

Düşünçelerinizi Alabilirmiyim ?

Kullanıcı profilini gör
Konuya Teşekkür Gönderenler
1 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
KUSTURDUNGONLUMU
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 02-Hzr-2011 / 01:30    Mesaj konusu: re: müslüm gürses panda reklamı :)

çok güzel bi paylaşım kardeş gerçekten güldüm yakışmış babaya bu reklam emegin için varol...

Üye
Üye

MesajTarih: 02-Hzr-2011 / 01:32    Mesaj konusu: Re: re: müslüm gürses panda reklamı :)

Babalık mabalık kalmadı Diyor Ama Yinede Desteklemekten başka Alternatifimiz yok diye düşünüyorum.. Sen Saol Kardeş ne demek.
Kullanıcı profilini gör
affetmem_seni65
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Van/Merkez Muslumcu.dür Herkez!!!
MesajTarih: 02-Hzr-2011 / 01:35    Mesaj konusu: Cevap: Re: re: müslüm gürses panda reklamı :)

Böyle bişey yok ya yemin ediyorum reklamda söylediği panda şarkısı bile beni başka dünyalara götürüyor Smile yok böyle ses yok böyle yorum Allah vergisi...
2 dakika sonra eklenen mesaj:
muratix06 demiş ki:
Babalık mabalık kalmadı Diyor Ama Yinede Desteklemekten başka Alternatifimiz yok diye düşünüyorum.. Sen Saol Kardeş ne demek.

Yorumu yanlış anlamışsın dondurma yediği için çocukluğuna döndüğü manasında söylüyor...

"siteye ilk kayıt: dec 20,2004"
Kullanıcı profilini gör
muratix06
Üye
Üye

MesajTarih: 02-Hzr-2011 / 01:39    Mesaj konusu: Re: re: müslüm gürses panda reklamı :)

Ya sese Kurban olayım daa yakışmamış Sen Türkiyenin Müslüm Babası sın Bir Ağırlığın Bir Tarzın var.
Coca Cola Reklamı 1 Güvercin reklamı 2 Bu ile 3 Oldu Burda Amacım Müslüm Babayı Kötülemek Değil Ama yakışmıyo ! Benim çevremdeki İnsanlara Babaya Duydugum Sevgiyi Saygıyı Öle aşılamıştım kii,, Aha Bu reklamdan Sonra Ne anlamı kaldı Onların gözünde Babaya Duydugum Sevgi SAygı ???
3 dakika sonra eklenen mesaj:
affetmem_seni65 Doğru söylüyorsun Kardeş Gelde Başkalarına anlat ..
Kullanıcı profilini gör
affetmem_seni65
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Van/Merkez Muslumcu.dür Herkez!!!
MesajTarih: 02-Hzr-2011 / 01:40    Mesaj konusu: Re: re: müslüm gürses panda reklamı :)

Tamam belki haklısın ama bu reklam geçen yılda vardı. Burda Baba çocuklarada hitap ediyor dikkat edersen şarkıdada r yerine y kullanıyor...

"siteye ilk kayıt: dec 20,2004"
Kullanıcı profilini gör
KUSTURDUNGONLUMU
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

MesajTarih: 02-Hzr-2011 / 01:42    Mesaj konusu: Re: re: müslüm gürses panda reklamı :)

öyle düşünme kardeş degişiklik iyidir yani baba badır sonuçta dinleniyor izleniyor
evet bi yandan haklısın eskiler aranıyor ama elden bişey gelmiyor ama dinlememde diyemiyoruz vs. sonuçta Müslüm Gürses

Üye
Üye

MesajTarih: 02-Hzr-2011 / 01:44    Mesaj konusu: Re: re: müslüm gürses panda reklamı :)

Neyse eyvallah Herkezin Farklı Bir düşünme Açısı Vardır. Yorumlar için saolun varolun.
Kullanıcı profilini gör
KUSTURDUNGONLUMU
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

MesajTarih: 02-Hzr-2011 / 01:45    Mesaj konusu: Re: re: müslüm gürses panda reklamı :)

Allah razı Olsun kardeş tekrar teşekkürler

Üye
Üye

MesajTarih: 02-Hzr-2011 / 01:46    Mesaj konusu: Re: re: müslüm gürses panda reklamı :)

Eyvallah.. Ne demek..
Kullanıcı profilini gör
atasayar
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Acımasız Dünyadan (İzmir)
MesajTarih: 02-Hzr-2011 / 02:43    Mesaj konusu: Re: re: müslüm gürses panda reklamı :)

Yapcak Bişi Yok Bizim İşimiz Ayakta ALkışlamak Kötüde Olsa İyide Olsa...

Kullanıcı profilini gör
xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 02-Hzr-2011 / 02:56    Mesaj konusu: Re: re: müslüm gürses panda reklamı :)

harıka......................

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 02-Hzr-2011 / 04:54    Mesaj konusu: Re: re: müslüm gürses panda reklamı :)

müslüm gürses insan değilmi müslüm gürses reklamlarda oynayamaz diye kuralmı var kafanızda kendi çapınzıda müslüm gürses çizmeyin adam işini yapıyor herkes gibi şarkıyı yorumlayışı çok hoşuma gitti ayrıca.

Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 02-Hzr-2011 / 06:14    Mesaj konusu: Cevap: Müslüm Gürses Panda Reklamı :)

Y harfi olayını beğenmedim. Bu kez sempatik gelmedi, rahatsız oldum. Hepimizin gözünde ve gönlünde çizdiği bir Müslüm Gürses resmi vardır. Bu çizgiyi her Müslümcünün zihnine, Müslüm Gürses kendisi çizmiştir. Çizgiyi silmekte, doğru yolda gitmesine devam ettirmekte onun elindedir. Zira biliyoruzki nice küskün Müslümcüler vardır... İlk şarkısını dinlediğimiz andaki gibi bizi nasıl etkilediyse şu anda da etkilemektedir. O nedenle; düşünmek, yorumlamak, yazmak, eleştirmek önemlidir. Burası özgür bir platformdur, düşüncelerinizi aktarmaktan ve arkasında durmaktan çekinmeyin arkadaşlar.

Öte yandan: bu nasıl iştir anlamıyorum, Baba bu reklamdan o reklama koşuyor. Ama hepsi de bir tuhaf. Topkek, kola, piliç, fotoğraf makinası, vestel, akbank.. aklıma gelmeyen bir kaç tane daha olacak.. Yahu Baba her gelen teklifi kabulmu ediyor ne yapıyor, yani şöyle geniş düşünelim biraz. Tamam reklama çıkarsın, ama bir markanında belli bir reklam yüzü olur dimi. Beyaz, Sibel Can dediğim zaman aklınıza Denizbank ve Kaşmir halı reklamları gelmiyormu?
Akbank ve Coca Cola reklamlarını saymazsak diğerleri ucuz reklamlar (marka ve ücret konusundan bahsediyorum). Reklam aralarında Baba'yı izlemek kimin hoşuna gitmezki. Fakat Baba ya bırakmalı reklam işini, ya da belirli bir markanın yüzü olmak adına gelen teklifleri bu bağlamda değerlendirmeli diye düşünüyorum.

Müslüm Baba'nın ses güzelliğine tıpkı sizin ve her zaman olduğu gibi hayranlıkla dinledim Smile

Kişiliğini makamına bağlayan, makamını kaybettiğinde kişiliğinden de olur!
Kullanıcı profilini gör
BabaYorgunEvlat
Üye
Üye

MesajTarih: 02-Hzr-2011 / 20:19    Mesaj konusu: Re: Cevap: Müslüm Gürses Panda Reklamı :)

Sonuna Kadar Müslümcüyüz Kardeşlerim YANLIZ Y Harfi Olayına Canım Çok Sıkıldı her şey güzel ama o olmamış Müslüm babanın da bi karizması var ... :S
Kullanıcı profilini gör
clgnsedat
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 03-Hzr-2011 / 01:15    Mesaj konusu: Re: Cevap: Müslüm Gürses Panda Reklamı :)

yapmış olduğu reklamda yada filmde vesaire her hangi birşeyde gözünüze çarpan hoşunuza gitmeyen bişi olursa eleştiri yapmak kadar doğal bişi yoktur bende eleştirebilrim yada başkalarıda ama kisme müslüm gürsesi yönetmeye kalkmasın reklamda oynamasın şurda çıkmasın şunu yapmasın gibi kafalarda çizilen müslüm gürses ile normal hayattaki müslüm gürses aynı değil kendi hayatında başka bir insan, komedi yada değişik türde projelerlede karışımıza çıkabilr her zaman bazen abartmayıp normal karşılamamız gerekli diye düşünüyorum.

SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

MesajTarih: 03-Hzr-2011 / 01:54    Mesaj konusu: Re: Cevap: Müslüm Gürses Panda Reklamı :)

dedigim gibi yenilikler her zaman iyidir Müslüm Gürses bu nerde ne yapacagı belli olmuyor buda onlardan biri olsa gerek ama cidden beyendim eyvallah...

Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

MesajTarih: 03-Hzr-2011 / 15:10    Mesaj konusu: Cevap: Re: Cevap: Müslüm Gürses Panda Reklamı :)

clgnsedat demiş ki:
yapmış olduğu reklamda yada filmde vesaire her hangi birşeyde gözünüze çarpan hoşunuza gitmeyen bişi olursa eleştiri yapmak kadar doğal bişi yoktur bende eleştirebilrim yada başkalarıda ama kisme müslüm gürsesi yönetmeye kalkmasın reklamda oynamasın şurda çıkmasın şunu yapmasın gibi kafalarda çizilen müslüm gürses ile normal hayattaki müslüm gürses aynı değil kendi hayatında başka bir insan, komedi yada değişik türde projelerlede karışımıza çıkabilr her zaman bazen abartmayıp normal karşılamamız gerekli diye düşünüyorum.

Müslüm Gürses'i yönetmeye kalkmak mı? bence tekrar okumalısın mesajları.. Tekrar tekrar okumalısın. Zira tavsiye ve eleştiriden başka bir şey göremiyorum.

İronik bir durum var ki: bu cümlenle eleştirdiğin (eleştirdiğin kişileri de bulamadım mesajda) insanlara aynı şeyi sen yapıyorsun.
Ayrıca senin düşüncenle yola çıkarsak "Kimse Müslüm Gürses'i yönetmeye kalkmasın" demek, eleştirenleri veya bu söylemleri söyleyenleri yönetmeye kalkmaktır, bu bize yapılan bir eleştiri değil diktadır.

Kullanıcı profilini gör
clgnsedat
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 03-Hzr-2011 / 15:42    Mesaj konusu: re: cevap: re: cevap: müslüm gürses panda reklamı :)

bu güne kadar müslüm gürses reklamlarda oynamasın diyenler oldu şu albumu yapmasın diyenler oldu bu sitede yani müslüm gürses büyük bir sanatçı neyi nerde yapcağını bizilerden çok daha iyibilir, pop tarzı şarkıları kendi tarzında okuduğu günden beri bazı kesimler aynı şeyleri tekrarladı durdu yapma etme diye bu bir yönlendirmeye çalışma çabasıdır benim gözümde.eleştirinin ötesidne bir durum bence aynı şeyleri yüz kere tekrarlamanın manası yok benim düşüncemle yola çıkılsın diyede bir girişimim kimseyide yönetmeye çalışma gibi bir düşüncemde yok yazdıkalrım farklı çarpıldılmasın. anlatmak istediğim açık ve net ortada müslüm gürsesin durumun fazla fazla eleştirininde ötesinde bir yere gittiğini anlatmaya çalıştım.(bu benim düşüncem) ben gözlemlediğim fark ettiğim şeyleri aktarmak istedim hepsi bu herkesin kendi düşüncesidir. burda sadece müslüm gürses için uğraşıyoruz.

Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

MesajTarih: 03-Hzr-2011 / 17:57    Mesaj konusu: Re: re: cevap: re: cevap: müslüm gürses panda reklamı :)

O zaman sen yanlış anlamışsın.
Yazdıklarımda çarpıtma olduğunu düşünen arkadaşlar fikirlerini paylaşabilirler.

Zaten senden önce ben izin vermem burada kimsenin Müslüm Gürses'i yönetmeye çalışmasına. Diyeceğim ama olay ironik, çünkü böyle bir şey yok. Burada bir kaç kişinin söylemesiyle de olmaz, daha büyük topluluklar olması lazım. Ki öyle olsa bile sokaklara dökülüp tv'lere çıkıp Müslüm Gürses sen şunu şunu yapacaksın diyemez. Dese de bu ancak tavsiye ve eleştiri derecesinde olur, öteye gidemez. Bunları konuşmak bile komik geliyor bana.

Aynı şeyler yüz kere tekrarlanmıyo. Tekrarlanan şeyler hep yeni olaylar üzerine oluyor. Örnek; Topkek teklamına tepki, Coca cola'ya tepki, Piliç reklamına tepki eleştiri vs.. Cp piliç anketi

Sözün özü, eleştiriler her zaman olacaktır. Sert eleştiri de olacaktır, Müslüm Gürses'in sahnelere çıktığı andan 2000'lere kadar geçen süredeki hayran kitlesindeki insanların psikolojik hal, yaşam koşulları ve karakterlerine baktığımız zaman; eleştiri sırasında sarf edilen cümlelerin ağırlığı diğer fan kitlelerine göre daha da üstrupsuz olabilir. Olay karşındakini yeterince anlamaktır.
Yine de bi adam akıllı hitap edip, düzgün cümleler (hatta noktalama işaretleri) kullanmaya özen gösterelim. En azından ben öyle yapmaya çalışıyorum!
Hepimiz Müslüm Gürses için uğraşıyoruz. (Ben ek olarak Müslümcüler için de uğraşmaya özen gösteriyorum)

Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Reklam Görüntüleri
Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering