Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - adana istayon açık hava halk konseri resimleri 30 Mayıs 2011
adana istayon açık hava halk konseri resimleri 30 Mayıs 2011

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
Yazar Mesaj
xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 30-May-2011 / 04:42    Mesaj konusu: adana istayon açık hava halk konseri resimleri 30 Mayıs 2011

devamıı ılerleyen gunlerde sunucam
söyledıgı sarkılar hasret ruzgarları sev yeter meselem gıdıyorum aglama ruzgar söyluyor senı ben ellerın olsun dıyemı sevdım

1 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
clgnsedat
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 30-May-2011 / 05:14    Mesaj konusu: Re: adana istayon açık hava halk konseri resimleri bugunki

eline sağlık mehmet görüntüler şahane

SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 30-May-2011 / 06:04    Mesaj konusu: Re: adana istayon açık hava halk konseri resimleri bugunki

güzel paylaşımlar için saolasın eyvallah...

Üye
Üye

MesajTarih: 30-May-2011 / 08:09    Mesaj konusu: Re: adana istayon açık hava halk konseri resimleri bugunki

hemşerim seninle orda olmak vardı ama kısmet değilmiş gelemedim.zaten bende şans yok.ne zaman oldu ki..bu arada resimler için teşekkürler..

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Van/Merkez Muslumcu.dür Herkez!!!
MesajTarih: 30-May-2011 / 17:19    Mesaj konusu: Re: adana istayon açık hava halk konseri resimleri bugunki

Abi şarkılar vamı???

"siteye ilk kayıt: dec 20,2004"
Kullanıcı profilini gör
xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 31-May-2011 / 00:49    Mesaj konusu: Re: adana istayon açık hava halk konseri resimleri bugunki

yakında sunucam ............

Üye
Üye

Nereden: Ankara
MesajTarih: 31-May-2011 / 04:11    Mesaj konusu: Cevap: Re: adana istayon açık hava halk konseri resimleri bu

Abi Jilet Yine kendini Kesme gibi Hadiseler Yaşanmış Hatta Yaşlı Bir bayan Babanın İlkokul Öğretmeniyim Diyerekten görüşmek istemiş Baba ile İzin verilmemiş. Videoları Bekliyoruz Abi Eyvallah ...
1 dakika sonra eklenen mesaj:
muratix06 demiş ki:
Abi Jilet Yine kendini Kesme gibi Hadiseler Yaşanmış Hatta Yaşlı Bir bayan Babanın İlkokul Öğretmeniyim Diyerekten görüşmek istemiş Baba ile İzin verilmemiş. Videoları Bekliyoruz Abi Eyvallah ...

Demokrat parti Adana mitingi ile bağıntılı yoksa ayrımı bu abi ?
Kullanıcı profilini gör
KUSTURDUNGONLUMU
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

MesajTarih: 01-Hzr-2011 / 05:40    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: adana istayon açık hava halk konseri resimler

evet kardeş jilet olaylarını haberlerden dinledim üzücü bi haber bizim için Artık yaşanmasın diyoruz ama bir türlü önüne geçilemiyor bu olayın eyvallah...

Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 01-Hzr-2011 / 06:51    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: adana istayon açık hava halk konseri resimler

vıdeoları fecebok sayfamda eklıye bılıyorum burayada admın yardımcı olursa sunarım

Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 01-Hzr-2011 / 07:09    Mesaj konusu: Cevap: Re: Cevap: Re: adana istayon açık hava halk konseri r

xmen demiş ki:
vıdeoları fecebok sayfamda eklıye bılıyorum burayada admın yardımcı olursa sunarım

Youtube'a ekleyip burada linki paylaşabilirsin kardeş. Youtube'a şarkı eklemesini biliyorsun sanırım? Bilmiyorsan yardımcı olurum kardeş, bir sürü video yükleme sitesi var.

Kişiliğini makamına bağlayan, makamını kaybettiğinde kişiliğinden de olur!
Kullanıcı profilini gör
affetmem_seni65
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 01-Hzr-2011 / 15:59    Mesaj konusu: Cevap: Re: Cevap: Re: adana istayon açık hava halk konseri r

Admin demiş ki:
xmen demiş ki:

Youtube'a ekleyip burada linki paylaşabilirsin kardeş. Youtube'a şarkı eklemesini biliyorsun sanırım? Bilmiyorsan yardımcı olurum kardeş, bir sürü video yükleme sitesi var.

Hadi abi bir an önce kavuşturun bizi Baba'ya... Smile

Kullanıcı profilini gör
Rahmi06
Forum moderatörü
Forum moderatörü

Nereden: Elimde Değil
MesajTarih: 02-Hzr-2011 / 16:22    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: Cevap: Re: adana istayon açık hava halk konse

Eline ve emeğine sağlık Mehmet.

Ömrüm geçti yollarda, hep yabancı yarınlarda
Kamyonum oldu bana eş, benim gönlüm çileşeke

En son Rahmi06 tarafından 04-Hzr-2011 / 18:44 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
affetmem_seni65
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 02-Hzr-2011 / 18:00    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: Cevap: Re: adana istayon açık hava halk konse

Ellerin dert görmesin Yüreğine sağlık...

Kullanıcı profilini gör
BabaYorgunEvlat
Üye
Üye

MesajTarih: 02-Hzr-2011 / 20:02    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: Cevap: Re: adana istayon açık hava halk konse

Eline Yüreğinize Sağlık Eski Konserler Olsa.....
Kullanıcı profilini gör
xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 03-Hzr-2011 / 00:35    Mesaj konusu: Re: Cevap: adana istayon açık hava halk konseri resimleri 30

Rahmi06 demiş ki:
Eline ve emeğine sağlık Mehmet.

tesekkur ederım abi buraya ekleyememıstım saygılar devamını sunucam kısa sürede
Admin demiş ki:
xmen demiş ki:

valla bılal bılmıyom yardımcı olursan bır cok vıdeo paylassma sansım olur
3 dakika sonra eklenen mesaj:
yenı fotolar eklenıyo................
40 saniye sonra eklenen mesaj:
................................................
...................................
19 dakika sonra eklenen mesaj:
güzel bır gündü..................

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: ADANA
MesajTarih: 04-Hzr-2011 / 22:14    Mesaj konusu: Re: Cevap: adana istayon açık hava halk konseri resimleri 30

Eline sağlık mehmet videonun dönüp durmasıda ayrı bi güzellik katmış Cool

Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 05-Hzr-2011 / 05:20    Mesaj konusu: Cevap: Re: Cevap: adana istayon açık hava halk konseri resim

ADANALl demiş ki:
Eline sağlık mehmet videonun dönüp durmasıda ayrı bi güzellik katmış Cool

kayıt eden kşiye ızah ettım bizzzat ama heyecan vardı dınlemedı Smile

SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

MesajTarih: 05-Hzr-2011 / 05:39    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: Cevap: adana istayon açık hava halk konseri r

ellerin dert görmesin abikonser güzel geçmiş büyük çogunlukla saolasın abi resimlerde harika eyvallah....

1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering