Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - söz yazarı ayşe birgül yılmaz'ın ağzından gönül şen...
söz yazarı ayşe birgül yılmaz'ın ağzından gönül şen...

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
Yazar Mesaj
arabeskci_ahmet
Üye
Üye

Nereden: TurgutLu/Manisa
MesajTarih: 10-May-2011 / 18:31    Mesaj konusu: söz yazarı ayşe birgül yılmaz'ın ağzından gönül şen...

Gönül Şen!!!

Gönül Şen iLe 40 yıllık dostuz desem abartmış olmam, aynı işi yapanların dost olmadıkları, olamadıkları camiamızda..
Yazdıklarımızı birbirimize okuruz mutlaka heyecanla ve bir kez olsun bir satırımız birbirine benzememiştir.
GönüL ŞEN gerçekten bir duygu deryası çok fazla belli edemesede de o kadar duygusaldır ki fırtınaları içinde bastırır ancak sözcüklere şarkılara döker. O ketumluğunda belki biraz sert görünümünde o denli düşünceli ince narin bir iç dünyası vardır.
Söz yazarları arasında önemli bir yeri vardır hiç kuşkusuz, en güzel kalıcı eserlere imza atmış birçok yeni isimlere destek olmuş şarkılarıyla katkısını esirgememiştir.
Haksızlıklara, vefasızlıklara, nankörlüklere kırılmış incinmiş olsa da işinde başarılı hoşgörülü bir o kadar da deli dolu, esprilidir.
Öyle şarkıları vardır ki hep kıskanmış keşke o sözleri ben yazmış olsaydım dediğim şarkılarından bazıları.
1-Gurur : O nasıl anlatım nasıl bir söz dizinidir.
2-ALIŞACAĞIM: Onlarca sanatçı yorumlamıştır.
3-Demir Attım Yalnızlığa : O ölümsüz bir eserlerdendir.
4-CEZA : Acılardan doğan bir şarkıdır.
5- ALIŞIRIM: gibi çok önemli eserler ilk anda aklıma gelenler.
Kal Bu Gece : Söz müzik kendisine aittir, ki mutfakta kahvaltı hazırlarken yanımda bir anda yaptığı şarkıdır..

Hepsi özel hepsi çok yoğun duygu birikiminin şarkılarıdır.
Son zamanda yaşadığı talihsiz rahatsızlığına çok üzülüyor olsam da o bunu bile kabullenmiş inancına sığınmıştır. Gözlerinden rahatsızlanıp uzun süre kimseyle görüşmemiş hatta telefonlara çıkmamıştır.
Gönül Şen duyguları ve duygusallığıyla önemli şarkı sözleri yazarak şarkılara önemli katkıda bulunmuş değerli bir söz yazarıdır.

Not:MüsLüm Baba'mızın okuduğu KarşıLıksız aşkı şarkısının söz yazarıdır AYŞE BİRGÜL YILMAZ.

SevgiLi söz yazarı AYŞE BİRGÜL YILMAZ abLacığım beni kırmayıp GönüL Şen hakkında çok değerLi biLgiLeri verdiği için tekrar tekrar tesekkür ediyorum.

'

Ya$amak Ne sevmek ne Hepsini unutmuşum...
Kullanıcı profilini gör
Konuya Teşekkür Gönderenler
1 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
KUSTURDUNGONLUMU
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 10-May-2011 / 21:41    Mesaj konusu: Re: söz yazarı ayşe birgül yılmaz'ın ağzından gönül şen...

emek verip sundugun için saol ahmet kardeşim saolasın...

Forum moderatörü
Forum moderatörü

Nereden: Elimde Değil
MesajTarih: 14-May-2011 / 00:17    Mesaj konusu: Re: söz yazarı ayşe birgül yılmaz'ın ağzından gönül şen...

Paylaşımın için teşekkürler Ahmet arkadaşım.

Ömrüm geçti yollarda, hep yabancı yarınlarda
Kamyonum oldu bana eş, benim gönlüm çileşeke
Kullanıcı profilini gör
affetmem_seni65
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Van/Merkez Muslumcu.dür Herkez!!!
MesajTarih: 14-May-2011 / 00:36    Mesaj konusu: Cevap: Re: söz yazarı ayşe birgül yılmaz'ın ağzından gönül ş

Rahmi06 demiş ki:
Paylaşımın için teşekkürler Ahmet arkadaşım.

"siteye ilk kayıt: dec 20,2004"
Kullanıcı profilini gör
arabeskci_ahmet
Üye
Üye

Nereden: TurgutLu/Manisa
MesajTarih: 14-May-2011 / 06:37    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: söz yazarı ayşe birgül yılmaz'ın ağzından gön

Hepinize ayrı ayrı ben tesekkür ederim abiLerim KardesLerim..

Ya$amak Ne sevmek ne Hepsini unutmuşum...
Kullanıcı profilini gör
atasayar
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Acımasız Dünyadan (İzmir)
MesajTarih: 14-May-2011 / 22:29    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: söz yazarı ayşe birgül yılmaz'ın ağzından gön

Billassa Gönül Şen'in Müslüm Gürses Eserlerindeki Sözleri Çok Bağımlılık Yaratıyo
Dediğiniz Gibi Bir Alışacağım Bir Günahkar Oldum Bir Ceza (Yağmurlu Bir Günde)
Heleki Nerden Bilsinler O Nasıl Bişey Öyle...

Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering