Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Müslüm Gürses Avea - Fark Faturada Reklamı 2011
Müslüm Gürses Avea - Fark Faturada Reklamı 2011

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Reklam Görüntüleri
Yazar Mesaj
Rahmi06
Forum moderatörü
Forum moderatörü

Nereden: Elimde Değil
MesajTarih: 11-Mar-2011 / 02:10    Mesaj konusu: Müslüm Gürses Avea - Fark Faturada Reklamı 2011

Ayrıca Müslüm baba Ankara Caddelerindeki Bilboardlarda

Avea.JPG
 Açıklama:
Avea Reklam
 Dosya Boyutu:  56.46 KB
 İzleme:  6608 kere

Avea.JPG

Ömrüm geçti yollarda, hep yabancı yarınlarda
Kamyonum oldu bana eş, benim gönlüm çileşeke
Kullanıcı profilini gör
Konuya Teşekkür Gönderenler
2 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
affetmem_seni65
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Van/Merkez Muslumcu.dür Herkez!!!
MesajTarih: 11-Mar-2011 / 02:24    Mesaj konusu: Re: Avea Reklamı

Abi ne güzel söylüyor ormancıyı. Paylaşım için saol. Ayrıca rahmi abi ben Baba bestesi diye bir konu açmııştım ama ne sen nede Admin bu konuyla ilgili bilgi veya yorumda bulunmadınız paylaşımınızı bekliyorum abi. Saygılar...

"siteye ilk kayıt: dec 20,2004"
Kullanıcı profilini gör
mustafabergen
Üye
Üye

Nereden: Ankara
MesajTarih: 11-Mar-2011 / 17:04    Mesaj konusu: Re: Avea Reklamı

Teşekkürler Rahmi Abi. Güzel okumuş şarkıyı Smile

Forum moderatörü
Forum moderatörü

Nereden: Elimde Değil
MesajTarih: 12-Mar-2011 / 00:20    Mesaj konusu: Cevap: Re: Avea Reklamı

affetmem_seni65 demiş ki:
Abi ne güzel söylüyor ormancıyı. Paylaşım için saol. Ayrıca rahmi abi ben Baba bestesi diye bir konu açmııştım ama ne sen nede Admin bu konuyla ilgili bilgi veya yorumda bulunmadınız paylaşımınızı bekliyorum abi. Saygılar...

Baba'nın bir kaç tane bestesi var. Onları en kısa sürede araştırıp cevap yazacağım. Yanlız, bazı 45 lik plaklarda Söz ve müzik Müslüm GÜRSES'e ait olmamasına rağmen Söz ve Müzik Müslüm GÜRSES yazılmıştır.

mustafabergen demiş ki:
Teşekkürler Rahmi Abi. Güzel okumuş şarkıyı Smile

Rica ederim Mustafa kardeşim.

Ömrüm geçti yollarda, hep yabancı yarınlarda
Kamyonum oldu bana eş, benim gönlüm çileşeke
Kullanıcı profilini gör
ilker37
Üye
Üye

Nereden: Kastamonu
MesajTarih: 23-Mar-2011 / 03:08    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: Avea Reklamı

Yorum gerçekten süper. Fakat benim bu reklam konusunda bazı kaygılarım var. Şöyle ki ; Türkiye'de 3 GSM den kapsama alanı en az olan , şebeke ile ilgili en çok şikayet alan AVEA nın reklamında Müslüm Gürses'in oynaması kendisine olan güvenin bu operatörü kullandıktan sonra kaybolmasıdır. Ben şahsen kullanmıyorum ama kullanan tanıdıklarımdan da 1 tane bile olumlu bir izlenim ve memnuniyet alamıyorum Kapsama alanı hakkında.

Benim nacizane dileğim bu reklamın Müslüm Gürses'le son bulması veya AVEA nın kapsama alanı ile ilgili sorunu gerçekten çözmüş olmasını diliyorum.

Ne Verdin ki Benden Ne istiyorsun. ?
Kullanıcı profilini gör
oguzhansis
Üye
Üye

Nereden: Ağlatan Yıllar
MesajTarih: 27-Mar-2011 / 21:50    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: Avea Reklamı

şarkıyı güzel okumuş ayrıyeten ankarada her yerde karşıma çıkıyor ve bundanda büyük bir sevinç duyuyorum o bilboardlarda olmasından babanın
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Reklam Görüntüleri
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering