Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - internette en çok tıklanan müslüm babanın alkol tedavisi
internette en çok tıklanan müslüm babanın alkol tedavisi

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
Yazar Mesaj
Muslumcu22
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Müslümcü Tarikatından
MesajTarih: 02-Mar-2011 / 03:38    Mesaj konusu: internette en çok tıklanan müslüm babanın alkol tedavisi

son zamanlarda internet kullanıcıları tarafından en çok izlenen tıklanan bir video var müslüm babanın güldür yüzümü filmindeki alkolden kurtulmak için uyguladığı teknik süt içerek baba neticeye ulaşıyor baba büyüksün Smile

Bütün Duygularım Ağır Yaralı"

Kullanıcı profilini gör
affetmem_seni65
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Van/Merkez Muslumcu.dür Herkez!!!
MesajTarih: 02-Mar-2011 / 18:19    Mesaj konusu: Re: internette en çok tıklanan müslüm babanın alkol tedavisi

Türk filmleri yeni nesil için her zaman komik olmuştur. Belkide anamız babamız bu filmleri izlerken duygulanıp ağlıyordu. Yinede Müslüm Baba sayesinde çok güzel bir film olmuş. SANA HERŞEY YAKIŞIYOR, SENİ HER HALİNLE SEVİYORUZ BABA!!!

"siteye ilk kayıt: dec 20,2004"
Kullanıcı profilini gör
muslumce92
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: adana// orijinal bitlisli
MesajTarih: 08-Mar-2011 / 14:40    Mesaj konusu: Re: internette en çok tıklanan müslüm babanın alkol tedavisi

SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile)Smile:)oyle ama fılmde en buyuk etken sanırım babanın sevgılısı bazı alıskanlıkların terkedılmesınde gercekten bırıne ıhtıyac duyuyor güzel bir film paylaşım için teşekkurler

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: amasya
MesajTarih: 09-Mar-2011 / 23:51    Mesaj konusu: Re: internette en çok tıklanan müslüm babanın alkol tedavisi

babayla dalga geçiyolar resmen ya çok üzüldüm bu duruma Laughing
Kullanıcı profilini gör
oguzhansis
Üye
Üye

Nereden: Ağlatan Yıllar
MesajTarih: 10-Mar-2011 / 02:43    Mesaj konusu: Re: internette en çok tıklanan müslüm babanın alkol tedavisi

gerçekten bende üzüldüm arabeskin babasıyla böylesine bir alay gerçekten üzücü hepsini kınıyorum
Kullanıcı profilini gör
iskender_kacar
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: istanbul
MesajTarih: 11-Mar-2011 / 02:39    Mesaj konusu: Re: internette en çok tıklanan müslüm babanın alkol tedavisi

senaryo gereği o dönemlerde yapılmış bir film
herkes üzerine düşeni yapmıştır
arabeskin baba'sının alay edilecek bir yönü olduğunu düşünmüyorum bu filmde
günümüz türkiyesinde daha kötü senaryolarda halen daha uygulanıyor
örneklendirmek gerekmez
yineliyorum herkese biçilen görev vardır hayatta
o senaryo gereği oda öyle olmuş
baba ağırlığı kadarda sempatik bir yönüylede zaten tahtında gönlümüzde herdaim

Üye
Üye

MesajTarih: 13-Mar-2011 / 04:15    Mesaj konusu: Cevap: Re: internette en çok tıklanan müslüm babanın alkol t

iskender_kacar demiş ki:
örneklendirmek gerekmez
iskender kardeşim gereken açıklamayı fazlasıyla yapmış.aynen katılıyorum.saygılar..

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Gençlerbirliği
MesajTarih: 16-May-2011 / 18:32    Mesaj konusu: Cevap: Re: internette en çok tıklanan müslüm babanın alkol t

iskender_kacar demiş ki:
örneklendirmek gerekmez

aynen öyle iskender abi,cok güzel acıklamıssın..ben izlerken sadece gülüyorum Smile o dönemlerde çekilen filmlerin bir çoğu saçma senaryoya sahipmiş,bunu şimdi anlıyoruz Smile her neyse,baba her zaman büyüktür.

Dürüst ol, insancıl ol, düşün öbür dünyayı
Bir karıncayı bile incitme sakın evlat

Evlat evlat evlat insan ol evlat
Evlat evlat evlat insan ol evlat
Kullanıcı profilini gör
KUSTURDUNGONLUMU
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 16-May-2011 / 20:22    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: internette en çok tıklanan müslüm babanın alk

çok doğru iskender abi bu durumlar gerçek hayattada olabiliyor bazen tutunacak dal bulup kötü alışkanlıgını bırakıyor bazende sevdigi bi insan yardım ediyor ama en iyisi filimden biraz ders çıkarmak babanın sevdigim filimlerinden bir tanesidir severek izlerim eyvallah...

Üye
Üye

Nereden: İstanbul
MesajTarih: 18-May-2011 / 04:58    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: internette en çok tıklanan müslüm babanın alk

Baba tarzını değiştirse de,bu tür senaryolara konu olsada"Baba Babadır"!

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 20-May-2011 / 15:26    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: internette en çok tıklanan müslüm babanın alk

Bu olay Türk filminde çok rastlanan bir durum.Aslına bakarsanız bütün olayların nasıl olması gerektiğine yönetmen, senarist v.s. karar veriyor.Adamlar böyle yapacaksın diyor ve film o şekilde oluyor.Müslüm baba (ne yapsın).
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering