Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - baba 'hayal' kırdı !
baba 'hayal' kırdı !

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
Yazar Mesaj
babacan1102
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 04-Arl-2010 / 19:24    Mesaj konusu: baba 'hayal' kırdı !

Müslüm Gürses Cubuklu hayal kahvesin de sahne alacağı saatlerde, ödemenin peşin yapılmamasından(Anlaşmada Peşin ödeme yapılacak diye karar verilmiştir) dolayı sahneye cıkmamıştır.Daha sonradan işletme sahiplerinin ikna capabaları fayda vermeyip Müslüm Gürses in Mekanı terk etmesi ile son bulmuştur.
Gazete küpüründeki olay medya tarafında carpıtılmıştır.Olayı bizzat araştırıp Öğrendikten sonra yayınlamayı uygun gördüm..

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
ervan403
Üye
Üye

Nereden: van
MesajTarih: 05-Arl-2010 / 04:16    Mesaj konusu: re: baba 'hayal' kırdı !

baba doğru birşey yapmıştır ağırlığını ciddiyetini göstermiştir. madem mekan tıka basa dolmuş parasını da peşin anlaşmışsınız neden vermiyorsunuz parasını kardeşim. bence mekan sahiplerine iyi bir ders olmuş. geçmişte Baba, naifliği yüzünden çok mekana hatır için peşin para almadan çıkmış ve her defasında haksızlığa uğramıştır. hatta Muhterem Nur bir röportajda'' çok defalar ben gidip parasını söke söke alırdım, onu,çoğu zaman iyi niyetini kullandılar'' demiştir. hiçbir sanatçı parasını almadan çıkmaz sahneye. yok öyle..

Nereden: berlin-gaziantep
MesajTarih: 05-Arl-2010 / 04:36    Mesaj konusu: re: re: baba 'hayal' kırdı !

böyle insaları baba onları allaha havale etsin.

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 05-Arl-2010 / 17:19    Mesaj konusu: re: re: re: baba 'hayal' kırdı !

baba bu konuda haklı tabi aslında işi baştan sağlama alacaksınki böle şeyler olmasın,hiç bişiye üzülmemde ordaki insnalara üzülürüm sonuçta onların bi suçu yok ben onların yerinde olmak istemezdim doğrusu.

Üye
Üye

MesajTarih: 06-Arl-2010 / 03:16    Mesaj konusu: re: re: re: re: baba 'hayal' kırdı !

hangi gazete bu? hayal kıran baba degıl !
Kullanıcı profilini gör
adem_reis78
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: İstanbul
MesajTarih: 07-Arl-2010 / 02:44    Mesaj konusu: re: re: re: re: re: baba 'hayal' kırdı !

Baba Her Zmn Süpersin Sen Olay Budur Söze Gerek Duymuyorum.

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: adana
MesajTarih: 08-Arl-2010 / 15:16    Mesaj konusu: re: re: re: re: re: re: baba 'hayal' kırdı !

Baba hayal kırmamıstır.Gerekeni yapmıştır !

Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering