Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Duydunuz mu? Acaba yardımcı olun
Duydunuz mu? Acaba yardımcı olun

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
Yazar Mesaj
SEVDAKAR
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: ?ZM?R
MesajTarih: 12-Ekm-2010 / 09:38    Mesaj konusu: Re: Duydunuz mu? Acaba yardımcı olun

evet arkadaşlar daha önceleride sordum müslüm baba Sezen Aksu,nun sen ağlama dayanamam şarkısını söylüyordu sanırım konser esnasında seslendirmiştir, internet radyolarında dinledim
hangi konser kasetinde yer alıyor sen ağlama dayanamam ağlama gözbebeğim kıyamam yardımcı olun
36 saniye sonra eklenen mesaj:
yardımcı olun lütfen
Kullanıcı profilini gör
xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 12-Ekm-2010 / 21:50    Mesaj konusu: Re: Duydunuz mu? Acaba yardımcı olun

valla daha yenı duydum.yanarım yanarım vaz gectim sorma ve sebahat ablayı okudu sadece onları bılıyorum

Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 13-Ekm-2010 / 18:17    Mesaj konusu: Re: Duydunuz mu? Acaba yardımcı olun

müslüm gürses degil kardeş okuyan kişi.
keza okuyan kişi de albümde yer vermemiştir.
ses benzerliği çok olan ve sesini cok beğendiğim selçuk demirelli dir okuyan..

eyvallahh

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering