Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - arşivimden ÇOK NADİR kaset fotoğrafları
arşivimden ÇOK NADİR kaset fotoğrafları
Sayfa 1, 2  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
Yazar Mesaj
mazidenbiri34
Üye
Üye

Nereden: istanbul/sarıyer
MesajTarih: 02-Ağu-2010 / 05:17    Mesaj konusu: Re: arşivimden ÇOK NADİR kaset fotoğrafları

7 dakika sonra eklenen mesaj:
gerçekten ÇOK değerli olan bu kasetlerimi sizlerle paylaşmak istedim... inşallah arşivimde bulunan diğer madir kaset ve plakların fotoğraflarını da çekip sizlerle paylaşacagım.
5 dakika sonra eklenen mesaj:
fotografları net görmek için fotoğrafların uzerine tıklayınız.

illallah,illallah. bu hayata illallah
Kullanıcı profilini gör
Konuya Teşekkür Gönderenler
1 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
baba_muslumcu25
Üye
Üye

Nereden: izmir
MesajTarih: 02-Ağu-2010 / 05:45    Mesaj konusu: Re: arşivimden ÇOK NADİR kaset fotoğrafları

SÜPER kardeş dediğin gibi çok değerli eline sağlık ......

Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 02-Ağu-2010 / 07:28    Mesaj konusu: Re: arşivimden ÇOK NADİR kaset fotoğrafları

Bu kasetler tarihi eser niteliğindedir benim gözümde, çok değerlidir dediğin gibi.
Aklıma amcamın kasetlerini bana devrettiği gün geldi. Bir kutu içinde böyle eski kasetler, yıl 90'ların sonu. Bizler de ardımızdan genç ve kültürlü Müslümcüler yetiştirip kasetlerimizi sağ sağlim onlara bırakır, gözlerindeki ışıltıyı görürüz umarım.

Kişiliğini makamına bağlayan, makamını kaybettiğinde kişiliğinden de olur!
Kullanıcı profilini gör
mazidenbiri34
Üye
Üye

MesajTarih: 02-Ağu-2010 / 10:33    Mesaj konusu: Re: arşivimden ÇOK NADİR kaset fotoğrafları

çok teşekkürler... inşallah olur abi, inşallah sizler, bizler gibi MÜSLÜMCÜLER yetiştirebiliriz... yetirtirebilen olur inşallah

Kullanıcı profilini gör
xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 02-Ağu-2010 / 16:12    Mesaj konusu: Re: arşivimden ÇOK NADİR kaset fotoğrafları

harıka.........................

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: amasya
MesajTarih: 02-Ağu-2010 / 20:31    Mesaj konusu: Re: arşivimden ÇOK NADİR kaset fotoğrafları

abi gerçekten kıymetini bil albümlerinin.şu anda ben orjinal albümlerini bulamıyorumki kalmış korsanları bulayım çooooooooooooook kıymetli albümler
Kullanıcı profilini gör
mazidenbiri34
Üye
Üye

MesajTarih: 03-Ağu-2010 / 03:19    Mesaj konusu: Cevap: Re: arşivimden ÇOK NADİR kaset fotoğrafları

mahsunkul_05 demiş ki:
abi gerçekten kıymetini bil albümlerinin.şu anda ben orjinal albümlerini bulamıyorumki kalmış korsanları bulayım çooooooooooooook kıymetli albümler

çok fazla uğraş, çok fazla çaba göstermek gerekiyo bulmak için...
ama çın çın firmasından çıkan kasetleri bulmak neredeyse imkansız ki bulduğunda da fiyat sebebiyle lma bi o kadar zor
ALLAH size de masip eder inşallah..

Kullanıcı profilini gör
mahsunkul_05
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: amasya
MesajTarih: 04-Ağu-2010 / 22:27    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: arşivimden ÇOK NADİR kaset fotoğrafları

doğru söylüyosun abi çok çaba göstermek gerekiyo ama amasya gibi küçük şehirdede bu çok zor
Kullanıcı profilini gör
mustafabergen
Üye
Üye

Nereden: Ankara
MesajTarih: 05-Ağu-2010 / 01:00    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: arşivimden ÇOK NADİR kaset fotoğrafları

Temiz ve değerli kasetler... Teşekkürler...

Üye
Üye

Nereden: malatya
MesajTarih: 06-Ağu-2010 / 00:25    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: arşivimden ÇOK NADİR kaset fotoğrafları

süper valla helel olsun
Kullanıcı profilini gör
mazidenbiri34
Üye
Üye

MesajTarih: 06-Ağu-2010 / 01:43    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: arşivimden ÇOK NADİR kaset fotoğrafları

eyvallah.. sağolasın

Kullanıcı profilini gör
clgnsedat
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 07-Ağu-2010 / 04:30    Mesaj konusu: Cevap: Re: arşivimden ÇOK NADİR kaset fotoğrafları

mazidenbiri34 demiş ki:
mahsunkul_05 demiş ki:

çok fazla uğraş, çok fazla çaba göstermek gerekiyo bulmak için...
ama çın çın firmasından çıkan kasetleri bulmak neredeyse imkansız ki bulduğunda da fiyat sebebiyle lma bi o kadar zor
ALLAH size de masip eder inşallah..

evet haklsın kardeş bu kasetleri bulmak zor bulsanda tanesi ikiyüz elli cıvarında geziyor,alman baskılardan bile çok pahalı bir kaset serisi,elinde olmayanlarda inşallah teğmin ederler fazla para harcamadan.

Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Acımasız Dünyadan (İzmir)
MesajTarih: 10-Ağu-2010 / 15:53    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: arşivimden ÇOK NADİR kaset fotoğrafları

Alman Baskılarını Türkiyeden alırsan tabikide fiyatları uçuk olur
Kasetler Güzel Hayrını Gör diyelim

Kullanıcı profilini gör
mazidenbiri34
Üye
Üye

MesajTarih: 11-Ağu-2010 / 00:34    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: arşivimden ÇOK NADİR kaset fotoğrafları

eyvallah atasayar kardeşim sağolasın... da almanya dan almanya dan getirtme imkanım yok nasıl getirtirim bilmiyorum ve bu konuda yardımcı olabilecek biri varsa yardımını bekliyorum

Kullanıcı profilini gör
clgnsedat
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 11-Ağu-2010 / 01:05    Mesaj konusu: Cevap: Re: Cevap: Re: arşivimden ÇOK NADİR kaset fotoğraflar

mazidenbiri34 demiş ki:
eyvallah atasayar kardeşim sağolasın... da almanya dan almanya dan getirtme imkanım yok nasıl getirtirim bilmiyorum ve bu konuda yardımcı olabilecek biri varsa yardımını bekliyorum

almanyadan buraya kargo parası zaten fazla tutar bi tanıdığın olması lazım ki orda sana yardımcı olsun.benim çok yakın dostum var onun sayesinde bazı eksik olan kasetelri buldum türkiyeye gelince bana getirmişti haziran ayı başında,onun dışında zor zaten.yada türkiyeden alış veriş yapmaya devam edeceksin başka yolu yok kardeş.

Nereden: berlin-gaziantep
MesajTarih: 11-Ağu-2010 / 12:02    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: Cevap: Re: arşivimden ÇOK NADİR kaset fotoğra

gercekten nefis bir koleksiyon,olay bu.

Üye
Üye

MesajTarih: 11-Ağu-2010 / 21:04    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: Cevap: Re: arşivimden ÇOK NADİR kaset fotoğra

o zaman türküye den almaya devar Smile

Kullanıcı profilini gör
atasayar

Nereden: Acımasız Dünyadan (İzmir)
MesajTarih: 12-Ağu-2010 / 16:25    Mesaj konusu: Cevap: Re: Cevap: Re: arşivimden ÇOK NADİR kaset fotoğraflar

clgnsedat demiş ki:

almanyadan buraya kargo parası zaten fazla tutar bi tanıdığın olması lazım ki orda sana yardımcı olsun.benim çok yakın dostum var onun sayesinde bazı eksik olan kasetelri buldum türkiyeye gelince bana getirmişti haziran ayı başında,onun dışında zor zaten.yada türkiyeden alış veriş yapmaya devam edeceksin başka yolu yok kardeş.

Bakalım bizimde almanyada bir sevenimiz var bizde ona getirtmeye çalışalım....
arşivlik hoş basklıardır türküolalar,üzelliler,minareciler,akbaşlar v.s müzik farkını tutumuşumdur her zaman

Kullanıcı profilini gör
karakartal82
Üye
Üye

MesajTarih: 08-Ekm-2010 / 20:19    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: Cevap: Re: arşivimden ÇOK NADİR kaset fotoğra

altın değerinde bunlar.helal olsun..ne mutlu sana kardeşim.

Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 08-Ekm-2010 / 20:29    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: Cevap: Re: arşivimden ÇOK NADİR kaset fotoğra

yanlız minareciden çıkan herşey senin içindi gurbet rüzgarı yalancı dostluklar kasetlerinin üzerlerinde şarkı isimleri camında yazar kağıt yapıştırma olarak yoktur, yakayı burdan ele veriyorsun kardeş,birde cam baskı çınçınalrdan Very Happy ama herşeye rağmen güzel olmuş.

Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering