Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - [Mayıs 2010] Baba'ya dogum günü hediyemizi taktim ettik.
[Mayıs 2010] Baba'ya dogum günü hediyemizi taktim ettik.
Sayfa Önceki  1, 2

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses'in Doğum Günü -> Verilen hediyeler
Yazar Mesaj
babacan1102
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 01-Ksm-2010 / 18:06    Mesaj konusu: Cevap: Re: [Mayıs 2010] Baba'ya dogum günü hediyemizi taktim

SoRsAnA-DaMla demiş ki:
ya ömere bak al kalemim sende dursun hatıram olsun diyor Laughing hep konuşuyon şaka gibisin hacı ne güldüm ya.
o beyazlı arkadaş kim heyecandan yıktı geçti ortalığı Very Happy
kimseninde aklınada gelmiyor askıları ittirmek Laughing

ömer sana baya güldüm.güzel ve samimi kutlarım hepinizi hediyeyide beğendim
artı üyeyede jestiniz süper

E biraz öyleyimdir Huyum Kurusun Very Happy Very Happy

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
muslumce92
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: adana// orijinal bitlisli
MesajTarih: 04-Ksm-2010 / 07:09    Mesaj konusu: Re: Cevap: [Mayıs 2010] Baba'ya dogum günü hediyemizi taktim

harikasınız süpersinizz tebrik ederim....

Üye
Üye

Nereden: kahramanmaraS
MesajTarih: 27-Ksm-2010 / 11:07    Mesaj konusu: Re: Cevap: [Mayıs 2010] Baba'ya dogum günü hediyemizi taktim

izlerken bir taraftan gülüyorum ama diğer taraftanda içimdeki sızı azıcık yakıyor. birgün babayı görmek isteyipte göremeyen herkese görmek nasip olur inşaallah...

proje yine mükemmel , emek çok güzel , bu emekte pay sahibi olan her müslümcüye gönülden teşekkürler...

ömer abi banada bir poster imzalat be abi Smile

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: adana
MesajTarih: 02-Arl-2010 / 15:17    Mesaj konusu: Re: Cevap: [Mayıs 2010] Baba'ya dogum günü hediyemizi taktim

Abi muhteşemsiniz Gerçektennnn İnsallah bızede nasıp eder Babayla muhabbet etmeyi !

Kullanıcı profilini gör
karakartal82
Üye
Üye

MesajTarih: 23-Şub-2011 / 18:53    Mesaj konusu: Re: Cevap: [Mayıs 2010] Baba'ya dogum günü hediyemizi taktim

farkımız tarzımız budur.emeği geçen bütün baba dostlarına teşekkürler.helal olsun valla sizlere..

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 04-Mar-2011 / 07:17    Mesaj konusu: Re: Cevap: [Mayıs 2010] Baba'ya dogum günü hediyemizi taktim

aleykum selam baba...........
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses'in Doğum Günü -> Verilen hediyeler
Sayfa Önceki  1, 2
2. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering