Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - [Mayıs 2010] babamıza doğum günü hediyemiz? (hediye seçimi)
[Mayıs 2010] babamıza doğum günü hediyemiz? (hediye seçimi)
Sayfa 1, 2  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses'in Doğum Günü -> Hediye Seçimi
Yazar Mesaj
Admin
Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 08-Şub-2010 / 16:13    Mesaj konusu: [Mayıs 2010] babamıza doğum günü hediyemiz? (hediye seçimi)

7 Mayıs 2006 - Yağlı boya tablo
7 Mayıs 2007 - Baskı tablo
7 Mayıs 2008 - Mikrofon
7 Mayıs 2009 - Kol saati

Geldik 2010'a.. Her yıl olduğu gibi bu yıl da Müslüm Baba'ya doğum günü hediyesini hep birlikte belirleyeceğiz. Bir ay içinde hediyemizi belirleyip son ay da katkı sürecine gireriz diye düşünüyorum..

Baba'yı eskilere götürecek, aynı zamanda bizleri hatırlatacak bir hediye olmalı. Fikirlerinizi bekliyorum. Ben de düşüneyim bu arada Smile

Kişiliğini makamına bağlayan, makamını kaybettiğinde kişiliğinden de olur!

En son Admin tarafından 30-Mar-2012 / 06:01 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
Konuya Teşekkür Gönderenler
1 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
atasayar
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Acımasız Dünyadan (İzmir)
MesajTarih: 08-Şub-2010 / 18:43    Mesaj konusu: Re: [7 mayıs 2010] Babaya doğum günü hediyesi alalım?

Yaw ne çabuk geldi doğum günü
daha dün gibiydi aklıma şimdilik özel bi hediye gelmedi

Kullanıcı profilini gör
adem_reis78
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: İstanbul
MesajTarih: 08-Şub-2010 / 18:57    Mesaj konusu: Re: [7 mayıs 2010] Babaya doğum günü hediyesi alalım?

bnce müslüm babaya bir plaket yaptıralım muslumcu.com adına onuda versinler artık kim verebiliyosa Sad

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 09-Şub-2010 / 04:29    Mesaj konusu: Re: [7 mayıs 2010] Babaya doğum günü hediyesi alalım?

adem_reis78 demiş ki:
bnce müslüm babaya bir plaket yaptıralım muslumcu.com adına onuda versinler artık kim verebiliyosa Sad

benim aklımdan da geciyordu ne zaman acalım konuyu diye.
güzel fikirli arkadaşlarımızın desteğini bekliyoruz.

ademcim hediye belirlensin verecek adam cok rahat ol sen Very Happy Very Happy

eyvallahh

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
iskender_kacar

Nereden: istanbul
MesajTarih: 09-Şub-2010 / 04:37    Mesaj konusu: Re: [7 mayıs 2010] Babaya doğum günü hediyesi alalım?

evet arkadaşlar şanına yakışır türden birşey olmalı baba'nın
bizimde fikrimiz olacak tabi konu için teşekkürler şimdiden açılmış olması iyi oldu konunun
katılım azlığı ve organizasyon bozukluğu yüzünden
üç kişi evinde gecenin bir yarısı vermiştik gecen yıl
şimdi en azından bir canlı yayın veya konser vs gibi
biryerde veririz adımız da olur namımızda
babanın da hoşuna gider surpriz olursa
düşüncesindeyim
şimdili fikrim yok
dostlarla bir araya gelip tartışırız eyvallah

Üye
Üye

Nereden: Sevda Yolu
MesajTarih: 10-Şub-2010 / 05:18    Mesaj konusu: Re: [7 mayıs 2010] Babaya doğum günü hediyesi alalım?

geçen seneki fikrimde sabitim..duvara asılan şöyle el emeği güzel halılar olurya..birde üstüne müslümcü.com yazdırdıkmı tam olur diye düşünüyorum..tabi fikrim sadece Smile
Kullanıcı profilini gör
cingoz
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 10-Şub-2010 / 05:33    Mesaj konusu: Re: [7 mayıs 2010] Babaya doğum günü hediyesi alalım?

Hediye secme konusunda iyi degilimdir ama katki surecinde elimden geleni yaparim insallah..
Kullanıcı profilini gör
KUSTURDUNGONLUMU
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

MesajTarih: 10-Şub-2010 / 05:44    Mesaj konusu: Re: [7 mayıs 2010] Babaya doğum günü hediyesi alalım?

DaMaR-58 demiş ki:
geçen seneki fikrimde sabitim..duvara asılan şöyle el emeği güzel halılar olurya..birde üstüne müslümcü.com yazdırdıkmı tam olur diye düşünüyorum..tabi fikrim sadece Smile

enes kardeşime katılıyorum aslında güzel bir hediye olur ama daha nice hediye kararları çıkar herşeyin hayırlısı demek düşer herkezin zevki 1. mevzi bakalım arkadaşlarımız ne yön verecekler eyvallah......

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 10-Şub-2010 / 23:58    Mesaj konusu: Cevap: [7 mayıs 2010] Babaya doğum günü hediyesi alalım?

gecen sene acılan konuda ben bağlama demiştim.
bu senede bağlama üzerinde yogunlaştım.
üzerine sitemizin amblemini de yazar hediye ederiz.
evin bir köşesine asar gördükce bizi hatırlar diye düşünüyorum.
başka fikri olan arkadaşlar fikirlerini dile getirirse hediye konusunu kısa sürede cözeceğimizi umuyorum.

orhan akdeniz üsdadın baglamasını ekliyorum.

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
hakandeniz
Üye
Üye

MesajTarih: 11-Şub-2010 / 00:35    Mesaj konusu: Re: Cevap: [7 mayıs 2010] Babaya doğum günü hediyesi alalım?

bencede bağlama güzel olur yakışır babaya eywallah
Kullanıcı profilini gör
mahsunkul_05
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: amasya
MesajTarih: 26-Şub-2010 / 16:23    Mesaj konusu: Re: Cevap: [7 mayıs 2010] Babaya doğum günü hediyesi alalım?

evet ömer abime katılıyorum bağlama daha iyi olur şöyle süslü nakışlı bi bağlama
Kullanıcı profilini gör
meselem51
Üye
Üye

Nereden: nigde
MesajTarih: 26-Şub-2010 / 21:17    Mesaj konusu: Re: Cevap: [7 mayıs 2010] Babaya doğum günü hediyesi alalım?

bencede baglama fikri güzel üzerine işleme yazıyla müslümcü.com harika olur
Kullanıcı profilini gör
nurcum
Üye
Üye

MesajTarih: 02-Mar-2010 / 00:48    Mesaj konusu: Re: Cevap: [7 mayıs 2010] Babaya doğum günü hediyesi alalım?

Ne çabuk geçti koca bir yıl.
Bence bu yıl farklı çok özel bi hediye verelim. Bence değerli güzel bir yüzük olabilir. Yakışır babaya Wink
Kullanıcı profilini gör
tovbekardamar
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 03-Mar-2010 / 22:39    Mesaj konusu: Re: Cevap: [7 mayıs 2010] Babaya doğum günü hediyesi alalım?

ewet abi güzel düşünülmüş bağlama ama bağlama işlemeli süslü çok özel bişey olması lazım kimsede olmayan bi bağlama babamıza gercekten çok yakışır şimdiden teşekkürler....
Kullanıcı profilini gör
yusufum68

Nereden: Aksaray
MesajTarih: 05-Mar-2010 / 03:12    Mesaj konusu: Re: Cevap: [7 mayıs 2010] Babaya doğum günü hediyesi alalım?

bilal.gaziantep de halı fabrikası çoktur.müslüm babanın resminin altına müslümcü.com yazılı bir özel halı iyi gider.biraz tuzlu olacağından eminim ama en azından bir teklif alsan.maddi konuda üyelerimiz gerekeni yapacaktır eminim.

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: ADANA
MesajTarih: 06-Mar-2010 / 23:47    Mesaj konusu: Re: Cevap: [7 mayıs 2010] Babaya doğum günü hediyesi alalım?

Bence Müslüm babanın eski resimlerinin olduğu konserde felan çekilmiş olduğu bir albüm yapmak, ona eski günleri hatırlatıp hala unutmadığımızı göstermek, baktıkça hem bizi hemde eski günleri hatırlar...

Üye
Üye

MesajTarih: 24-Mar-2010 / 22:35    Mesaj konusu: Re: Cevap: [7 mayıs 2010] Babaya doğum günü hediyesi alalım?

ben müslümcü.com islemeli baglamayi cok yakistiriyorum babaya ama babayi eskilere götürsekde fena olmaz
Kullanıcı profilini gör
SEVDAKAR
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: ?ZM?R
MesajTarih: 29-Mar-2010 / 06:34    Mesaj konusu: Re: Cevap: [7 mayıs 2010] Babaya doğum günü hediyesi alalım?

ilk 45 plağı sevda yüklü kervanlar plağını hediye etmek resimli temiz bir plak olarak
Kullanıcı profilini gör
abdi

Nereden: berlin-gaziantep
MesajTarih: 01-Nis-2010 / 02:20    Mesaj konusu: Re: Cevap: [7 mayıs 2010] Babaya doğum günü hediyesi alalım?

saz aleti müzikle alakali oldugu icin daha mantikli olur.

Üye
Üye

Nereden: almanya
MesajTarih: 05-Nis-2010 / 07:24    Mesaj konusu: Re: Cevap: [7 mayıs 2010] Babaya doğum günü hediyesi alalım?

baba yi eskilere götürecek ayni zamanda bizleri hatirlatacak bir hediye olmali ? demis admin . bence arkadaslar cep telefonu olabilir mesela eskilere götürecek sey eski sarkilar yada klibleri yada konser götüntülei yada filimlerden videolar telefona yüklenebilr . 2 cisi bizleri hatirlatacak , sey olabilir mesela isteyen arkadaslar videolu mesajlar yada babaya düsüncelerini video halinde telefona yüklenebilir böylelikle bizzat babaya araci olmada mesajini ulastirabilir 3 cüncüsü telefonda günlük hayatina isini yarar . eger arkadaslar fikrim abes gelirse kusura bakmayi amacimiz yardimci olmak herkese saygilar
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses'in Doğum Günü -> Hediye Seçimi
Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering