Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/tanim.php:223) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/tanim.php:223) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/tanim.php:223) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/tanim.php:223) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/tanim.php:223) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Dündar ÖzBeyin Ögrencisinin Yaptıgı Bir Müslümcü
Dündar ÖzBeyin Ögrencisinin Yaptıgı Bir Müslümcü

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Albümleri ve Şarkı Sözleri
Yazar Mesaj
adem_reis78
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: İstanbul
MesajTarih: 28-Oca-2010 / 07:06    Mesaj konusu: Dündar ÖzBeyin Ögrencisinin Yaptıgı Bir Müslümcü

Arkadaşlar Saat gecenin 12 bucuguna gelmiş bn ise hem müslüm babanın aklı yok şarksını dinleyerek hemde müslümcülük hikayemi yazmak icin ugruyım dedim kendiligimce bir cocug karabükte memleketinde dogmuş kasımpaşaya göç
etmiş bir cocug ve o zamanlar babasının durumu iyi olmayan annesi aslım hastası olupta hem en aşagı katta oturup hem lutubetli bir ewde büyüyen bir çilekeşh cocuq inanın bunları yazınca o günler gözümün önünden geciyor o zamanlar hem gebze kocaeli yahni o taraflarda ew yaptırıyoruz hemde babam 2 işte calışıyo babamın ofisi başka biyere gecince babamda tabiki kasımpaşadan taşınma kararı veriyor ve ordan çeliktepe yolu tutulur ve ben aglamaklıyım kasımpaşadan ayrılcagıma büyüdügüm aglayıp güldügüm semtten ayrılcagıma ama ne yapsamda fayda yohk bizim komşumuz olan bir kamyoneticiyle görüşüp yolu tumaya başlıyoruz ve 2001 yılının 6 sı mı 16 sımı tam olarak bilmiyorum ama 6 sı olması lazım celiktepeye yerleşiyorum ve uzun bi zaman gecmeden adepte oluyorum semtime kasımpaşayı unutmuyorum ama yinede çeliktepe vazgecilmezim oluyo ve günlerden bir gün radyo 2000 dinliyorum müslüm babanın bir şarksı calmaya başlıyo ve ben hem dışarı bakarak hem şarkının etkisiyle başlıyorum faca atmaya siz deyin 11 bn diyim 12 tyaşındayım kollarım şişmeye başlıyo rahmetli dedemin verdigi bir cakıyla yapmıştım onu sonra uzun bi zaman gecmeden babam kardeşimle benim saclarımı kesitrmeye götürüyor bn ve kardeşiminde sacları kesildikten sonra babam bir ufak alışveriş yapıyor ve ben diyorum ki babacım bir cd alalım mı o zamanlar 2003 modelli bir tirdent dvdimden başka bir şeyim yohk babamdan tmm olm diyo bide bakıyoruz cdler indirimde diyor cdci abimiz ben elime cd sepetine atıyorum yanarım albümü cd kaset bir arada 6 milyon yazıyo ve sonra indirimde oldugu için biz onu 3 milyona alıyoruz ve ewe geliyoruz takıyoruz cd yi dinliyoruz babamda bnde cok memnunum babamda cok klasik bir tavırla karizma bu adam karizma diyor bna bakarak tipine kurban diyor ve en başta ilgimi ceken parca bni bide eskilere getiriyor o acıyla büyüdügümüz zamana nerede o günler dostlarım nerde bu parcayı baya dinliyorum ve sonra sewda yüklü kervanlar ,kadehinde zehir olsa,hayret gibi şarkıları dinliyorum ve 1 ay sonra kasımpaşaya gidiyorum ögretmeni cok büyük müslüm baba fanatigi olan akrabamın yanına ibrahimin yanına biras amcasının dükkanında muhabbet etikten sonra ewine gidiyoruz bir mantar panoda ufak oc cıktısı müslüm baba resimleri cd yi yapıyor dinlemeye başlıyoruz bn biras eski semtimde gezdikten sonra akşam tekrar onun ewinin yolunu tutuyorum ve akşam muslumcu.com a giriyo diyo bnm hocam büyük müslümcü sitede söz sahibi dündar hocam cok sewdigini sözlerine ekliyor tabi hocasını bna bir poster cıkardıktan sonra 10-15 kadar da telefonoma atıyor babanın resimlerini silme baq beni sewiyosun diyo tmm abi diyorum babanın waw sesler atıyor telime d bna adem senle dalga geciyor diyo halasının olu sonra tabi kzıyo ona inanma kocum sen mislimcisin diyo bna tmm abi diyorum sonra ewin yolunu tutyorum baba dinliyorum seni yazdım hasret rüzgarları topraktan bedene küskünüm gibi şarkılar bni hapsediyor baba bni sömürüyor ve başlıyorum boş kasete sesini cekmeye köye gitmem yakınlaştıgı için sonra kısa bir zamandan sonra müslüm gürses dinliyorum cok güzel oluyo diyorum babamın iş arkadaşına oda bna babandan gönder bna bnde dinliyim biras diyo geri veririm diyo tmm abim diyorum veriyorum ve haber geliyo ki cd kaybolmuş sonra köye tatile gidiyoruz tabi orda o cd den kalan kasete cektigim şarkıları dinliyorum yanarım albümün de götürüyorum ve tm bir müslümcü olyorum artık tmm diyorum babam hmn bilgisayar alıyo köyden gelince ama tabi bilgisayr kötü oldugu için bir tek müzik dinliyoruz ewe döndükten bir hafta sonra da tkrar ibrahimin yanına gidiyorum bu sefer posterleri yenilemiş baba geri dön diye bir şey koparmış dergiden bakıyırum gösteriyo şu siyah takım elbiseli bnm hocam bak diyo sonra diyorum abi bna bi cd yap oda diyo bnde boş cd yohk diyo fırlayarak cd ci arıyorum artık boş cd buluyorum uzun bir zaman gecmeden cd hazır oluyo ama bu cd o cdden farklı oluyo biras resim de atıyo videoda atıyo ve tembihliyo kimseye verme kardeşim diyo videolar tescilli diyo
tmm diyorum bn büyük bir sewinçle tmm abi diyorum ewe geri dönüorum artık internete de gidiyorum babayı araştırıyorum bn sitelerine üyeoluyorum sonra garibime gidiyo tabi diger cocuq yahni ibrahim in yanına gittgimde bn artık müslüm dinlemiyorum diyo bna bnde tabi üzülüyorum bni müslümcü yapan nası böle olyo diye aslında yaptıgıda demiyelimde elçilik bn zaten ortayı hazırladım yanarımla oda karışıklarla golü attı Very Happy posterlerini soruyorum yırttım diyo bna üzülüyorum ama yinede boşver diyorum kendilimce neyse dostlar kademe kademe milim milim müslümcü oluyorum 12 yaşında müslümcü oldum ve şuan 17 me üç ay var yaklaşık 5 senedir müslümcüyüm emin olun ki ilk zamanlarımda cocqluk aklıyla yaptım ama bir kereden başka hiç bir şekilde faca jilet yapmadım istemedim cünkü babacı kimlik bu yüzden babanın konserlerine böyle şeyler yüzünden ac biliyodum bnce müslüm baba bir efsanedir yaşam bicimidir emin olun ki herkes bi kere bile olsa müslüm baba dinlemiştir cünkü o bir fenomen haline gelmiş herkes dertlenince ona sarılmış biz ayrı tabi biz güldügümüzdede agladıgımzdada dinleriz ama ben ondan uzak olnları kasdettim ewt dostlar babacı olma müslümcü olma hikayem budur inanın semtimde mahallemde müslümcü oldugumu bilmeyen yoktur ewimde müslüm baba cdleri müslüm baba posterleri coktur ve müslüm babayı ailemdeki bir ferd kadar benümsedim ve sevdim onu cok sewiyorum
MÜSLÜM BABA SEN DERTİLİLERİN DERMANI BAŞIMIZIN TACI GÖNLÜMÜZÜN SULTANISIN SANA HER ŞEY YAKIŞIR
ewt arkadaşlar umarım hikayemi begenirsiniz Saygılar/sewgiler
İstaNBuL/ÇeLiKTePe (çilekeşh adem)

3 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
babacan1102
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 28-Oca-2010 / 21:52    Mesaj konusu: Re: Dündar ÖzBeyin Ögrencisinin Yaptıgı Bir Müslümcü

ademcim sen bu yazgının hikayeni siz ve müslüm gürses bölüme de yazabilirsin
işaretleyip ctrl c yap siz ve müslüm gürses bölümüne gelip bilgilerini gir boş alana ctrl v yapıp yapıştır.

eyvallahh

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
KUSTURDUNGONLUMU
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 29-Oca-2010 / 00:56    Mesaj konusu: Re: Dündar ÖzBeyin Ögrencisinin Yaptıgı Bir Müslümcü

eyvallah adem saolasın gönlüne saglık paylaşım güzel olmuş eyvallah......................

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 29-Oca-2010 / 01:26    Mesaj konusu: Re: Dündar ÖzBeyin Ögrencisinin Yaptıgı Bir Müslümcü

herkesin bir hikayesi vardır elbet seninkide gayet güzel kardeş.

Üye
Üye

Nereden: nigde
MesajTarih: 30-Oca-2010 / 21:10    Mesaj konusu: Re: Dündar ÖzBeyin Ögrencisinin Yaptıgı Bir Müslümcü

helal kardeş herkes saygı duyması lazım
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Albümleri ve Şarkı Sözleri
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering