Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - kuruçeşme arena kenan dogulu muslumbaba tutamıyorum zamanı
kuruçeşme arena kenan dogulu muslumbaba tutamıyorum zamanı

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Video Klipleri
Yazar Mesaj
xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 13-Oca-2010 / 06:42    Mesaj konusu: Re: Cevap: kuruçeşme arena kenan dogulu muslumbaba tutamıyor

canlı canlı 10 bın kısıye verılen konser arkadaşlar tam sekilde
1 dakika sonra eklenen mesaj:
burdan ındırın
http://rapidshare.com/files/334356345/Kenan_Doae_ulu_M__sl__m_G__rses_D__eti.mp4.html
9 dakika sonra eklenen mesaj:
......................................
22 dakika sonra eklenen mesaj:
arkadaşlar üstekı lınkı yanlış yukledım o dalgalandım duruldum grup grıpin baba _.altakı link
muslum baba Sad Sad Sad kenan dogulu özür dilerım sımdıden
burdan indirin
http://rapidshare.com/files/334369950/Kenan_Doae_ulu_M__sl__m_G__rses_D__eti.flv.html

untitled1.jpg
 Açıklama:
 Dosya Boyutu:  224.29 KB
 İzleme:  3281 kere

untitled1.jpg

SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 13-Oca-2010 / 06:45    Mesaj konusu: Re: Cevap: kuruçeşme arena kenan dogulu muslumbaba tutamıyor

benim gibi ellerinde olmayanlar için ikiside degerli paylaşım eyvallah......

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Gençlerbirliği
MesajTarih: 14-Oca-2010 / 23:45    Mesaj konusu: Re: Cevap: kuruçeşme arena kenan dogulu muslumbaba tutamıyor

mehmet abi yine döktürmüşsün abim...emeğine yüreğine sağlık...

Dürüst ol, insancıl ol, düşün öbür dünyayı
Bir karıncayı bile incitme sakın evlat

Evlat evlat evlat insan ol evlat
Evlat evlat evlat insan ol evlat
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Video Klipleri
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering