Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - hiç dinlemediğim arşivimde bulamadığım babanın bir şarkısı
hiç dinlemediğim arşivimde bulamadığım babanın bir şarkısı

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
Yazar Mesaj
pablo1907
Üye
Üye

Nereden: Çorum
MesajTarih: 28-Arl-2009 / 03:03    Mesaj konusu: Re: hiç dinlemediğim arşivimde bulamadığım babanın bir şarkı

babacan ömer kardeşin bugün radyoda çaldığı şarkıyı arıyorum şimdiden teşekkürler.
1 dakika sonra eklenen mesaj:
siteyi açtığımda şarkı bitmek üzreydi.sanırım sözleri şöyleydi gülen mutlu insanlar falan geçiyordu.

Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 28-Arl-2009 / 05:18    Mesaj konusu: Re: hiç dinlemediğim arşivimde bulamadığım babanın bir şarkı

pablo1907 demiş ki:
babacan ömer kardeşin bugün radyoda çaldığı şarkıyı arıyorum şimdiden teşekkürler.

siteyi açtığımda şarkı bitmek üzreydi.sanırım sözleri şöyleydi gülen mutlu insanlar falan geçiyordu.

ben anımsayamadım hangi eser olduğunu biraz olsun sözlerini yazabilsen yardımcı oluruz.

eyvallahh

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
KUSTURDUNGONLUMU
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 28-Arl-2009 / 06:51    Mesaj konusu: Re: hiç dinlemediğim arşivimde bulamadığım babanın bir şarkı

babacan1102 demiş ki:
pablo1907 demiş ki:

ben anımsayamadım hangi eser olduğunu biraz olsun sözlerini yazabilsen yardımcı oluruz.

eyvallahh
pablo 1907 ismini bilmiyorum kardeş ama aradıgın şarkı kalleş dünya olabilirmi şimdiden gönlüne saglık eyvallah....

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: MUŞ
MesajTarih: 28-Arl-2009 / 16:09    Mesaj konusu: Re: hiç dinlemediğim arşivimde bulamadığım babanın bir şarkı

binlerce mutlu insan milyonyarca ağlayan nice kahkaha atan çilekeşler

bu olabilir kalleş dünya

Üye
Üye

Nereden: Çorum
MesajTarih: 28-Arl-2009 / 17:05    Mesaj konusu: Re: hiç dinlemediğim arşivimde bulamadığım babanın bir şarkı

arkadaşlar şarkıyı en sonunda buldum sefil aşk parçasıymış.ilgilendiğiniz için hepinize çok teşekkürler.saygılar.adım ufuk

SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 28-Arl-2009 / 22:31    Mesaj konusu: Re: hiç dinlemediğim arşivimde bulamadığım babanın bir şarkı

kardeş bulduguna sevindim gerçi fazla yardım edemedik eyvallah gönlüne saglık....

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: İstanbul
MesajTarih: 29-Arl-2009 / 06:24    Mesaj konusu: Re: hiç dinlemediğim arşivimde bulamadığım babanın bir şarkı

bnde kaleş dünya demiştim ama baksana abicim başka yerlere gitmiş

Üye
Üye

Nereden: yozgat
MesajTarih: 29-Arl-2009 / 23:36    Mesaj konusu: Re: hiç dinlemediğim arşivimde bulamadığım babanın bir şarkı

kerdeşim şarkı benede kalleş dünya güldür yüzümü albümünde bak sözleri yazım sana........Gözlerimi sende açtım, neler gördüm neler duydum
Şu yalancı dünyanın, her haline şahit oldum
Binlerce mutlu insan, milyonlarca ağlayan, nice kahkaha atan, çilekeş ile sarhoşlar
Hepsi sende birleşti yaşayan tüm insanlar

İşte bende dertliler kervanında gezerim
Aleminde sürüklenen garibin biriyim
Öyle bir dünyasın ki ne ararsan içinde
Doğmasaydı insanlar olmasaydı bu çileler

Neyine güveneyim kalleş dünya
Neyine güveneyim sahte dünya
Neyine inanayım kalleş dünya
Neyine inanayım sahte dünya
3 dakika sonra eklenen mesaj:
pardon baba bulduysan sorun yok .......

SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: adana// orijinal bitlisli
MesajTarih: 31-Arl-2009 / 06:28    Mesaj konusu: Re: hiç dinlemediğim arşivimde bulamadığım babanın bir şarkı

meyhane son durak kadehler şansım oldu

manyak bir parça eywallah...

1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering