Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Müslümcülerin Ali Tekintüre Buluşması..
Müslümcülerin Ali Tekintüre Buluşması..
Sayfa 1, 2  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Fan Club/Buluşma
Yazar Mesaj
babacan1102
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 22-Arl-2009 / 08:08    Mesaj konusu: Cevap: Müslümcülerin Ali Tekintüre Buluşması..

müslüm gürses deyince akla gelen ilk isimlerden biri olan büyük Üsdad şair baba Ali Tekintüre yi, biz müslümcü kardeşlerimizle beraber ziyatet ettik.
kendi aramızda dede diye hitap ettiğimiz ali tekintüre mütevaziliği ve duruşu ile bizim gönlümüzü bir daha fet etti.
bizleri senin gibi bir söz duaeyenin ,elini öpmektan mahrum bırakmadığın için sonsuz sayğılarımı sunuyorum.

buluşma anında cektiğimiz görüntüleri sizlerle paylaşmak istedik.

eyvallahh

DSCN0468.JPG
 Açıklama:
 Dosya Boyutu:  69.03 KB
 İzleme:  16556 kere

DSCN0468.JPG

DSCN0471.JPG
 Açıklama:
 Dosya Boyutu:  75.94 KB
 İzleme:  16535 kere

DSCN0471.JPG

DSCN0466.JPG
 Açıklama:
 Dosya Boyutu:  65.45 KB
 İzleme:  16531 kere

DSCN0466.JPG

DSCN0464.JPG
 Açıklama:
 Dosya Boyutu:  64.62 KB
 İzleme:  16546 kere

DSCN0464.JPG

DSCN0461.JPG
 Açıklama:
 Dosya Boyutu:  62.98 KB
 İzleme:  16527 kere

DSCN0461.JPG

DSCN0460.JPG
 Açıklama:
 Dosya Boyutu:  64.6 KB
 İzleme:  16524 kere

DSCN0460.JPG

DSCN0459.JPG
 Açıklama:
 Dosya Boyutu:  62.1 KB
 İzleme:  16526 kere

DSCN0459.JPG

DSCN0458.JPG
 Açıklama:
 Dosya Boyutu:  57.49 KB
 İzleme:  16525 kere

DSCN0458.JPG

DSCN0458.JPG
 Açıklama:
 Dosya Boyutu:  57.49 KB
 İzleme:  16520 kere

DSCN0458.JPG

DSCN0452.JPG
 Açıklama:
 Dosya Boyutu:  82.21 KB
 İzleme:  16552 kere

DSCN0452.JPG

DSCN0451.JPG
 Açıklama:
 Dosya Boyutu:  88.39 KB
 İzleme:  16527 kere

DSCN0451.JPG

DSCN0448.JPG
 Açıklama:
 Dosya Boyutu:  72.13 KB

DSCN0448.JPG

eeeeeeeeeee.JPG
 Açıklama:
 Dosya Boyutu:  85.58 KB
 İzleme:  16542 kere

eeeeeeeeeee.JPG

DSCN0440.JPG
 Açıklama:
 Dosya Boyutu:  76.56 KB
 İzleme:  16539 kere

DSCN0440.JPG

DSCN0439.JPG
 Açıklama:
 Dosya Boyutu:  73.9 KB
 İzleme:  16536 kere

DSCN0439.JPG

DSCN0438.JPG
 Açıklama:
 Dosya Boyutu:  73.49 KB

DSCN0438.JPG

DSCN0436.JPG
 Açıklama:
 Dosya Boyutu:  67.13 KB
 İzleme:  16519 kere

DSCN0436.JPG

DSCN0434.JPG
 Açıklama:
 Dosya Boyutu:  76.61 KB
 İzleme:  16533 kere

DSCN0434.JPG

DSCN0432.JPG
 Açıklama:
 Dosya Boyutu:  79.47 KB
 İzleme:  16521 kere

DSCN0432.JPG

DSCN0429.JPG
 Açıklama:
 Dosya Boyutu:  69.52 KB
 İzleme:  16526 kere

DSCN0429.JPG

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
Konuya Teşekkür Gönderenler
2 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
coe34
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 22-Arl-2009 / 08:17    Mesaj konusu: Re: Cevap: Müslümcülerin Ali Tekintüre Buluşması..

eyw omer kardesım paylasım ıcın tesekkurler ...evet omerınde dedgı gıbı alı tekınture gb bır ustadla tanısıp bır arada olabılmek cok gzl bır duyguydu...ortamdakı butun arkadaslara ve emegı gecen herkese sonsuz tesekkurler...

Saraylar verdinde ne oldu sanki !!!!
Kullanıcı profilini gör
KUSTURDUNGONLUMU
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 22-Arl-2009 / 08:21    Mesaj konusu: Re: Cevap: Müslümcülerin Ali Tekintüre Buluşması..

gerçektende mükemmel ah diyorum ömer abi keşke bende olabilseydim ama gerçektende harika bir buluma olmuş katılan arkadaşlar çok şanslı kıymet bilmek gerekir eyvallah...

MesajTarih: 22-Arl-2009 / 08:27    Mesaj konusu: Re: Cevap: Müslümcülerin Ali Tekintüre Buluşması..

evet sevgili dostlar
tarihi bir güne daha imza atmış olmanın verdiği mutluluk
yüzümüzden gün ışığı gibi okunur muhakkak...
biz vefalı olmayı,hele de böyle büyük bir üstada, iyi biliriz..
sevgili ömer kardeşime ve orada bizimle bulunan burhan, yılmaz, enes, sadullah, can,ve iki tane kızkardeşimiz fatma ve çiğdem kardelerime bizimle orada hazırda bulundukları için teşekkür ü bir borç bilirim...
kardeşlik ruhu içinde geçen buluşmada,
o kadife gibi kalbi yumuşak tatlı dilli gönül ehli üstad a bir kere daha kucak dolusu sevgilerimi saygılarımı sunuyorum huzurunuzda...
adını burada zikrettiğim kardeşlerimizle hep beraber danışarak müşterek ufak bir hediye birde çiçek yaptırdık taktim ettik kendisine.
ama o daha güzel övgülere ve daha yüce bir sevgiye layık saygıda kusur edilmemesi gerektiği kanısındayım..
öyle mütevazi ki arkadaşlar anlatılmaz yaşanır...
e biz tabi eserleri vede şiirleri şarkı sözleri mevzuunda cahiliyiz biraz üstadın.
işe bu noktada sevgili babacan 1102 ömer kardeşim devreye giriyor
bizlere sorduğumuz sormak istediklerimizde on numara tercüman oldu sağolsun kardeşim benim, hakkını ödeyemeyiz.
macera devam ediyor arkadaşlar çok daha güzel şeyler yapacağımıza inanıyorum sanat vede arabesk i.. babamızı baba yapanları asla unutmayacak
tüm imkanlarımızı seferber edeceğiz anacak hatırlayacak hatırlatacağız..
daha çok şey var tarafımızdan anlatılmak istenen ama şimdilik bu kadar yeter
eyvallah dostlar kardeşler

Nereden: Acımasız Dünyadan (İzmir)
MesajTarih: 22-Arl-2009 / 15:34    Mesaj konusu: Re: Cevap: Müslümcülerin Ali Tekintüre Buluşması..

Yürü Be Allahına kurban helal olsun size be
gittiniz samanlıkda değil koca okyanusda iğne arar gibi tek tek herkezi buluyonuz ayarlıyonuz buluşuyonuz
heleki Ali baba ya baksana be
Şimdi onun ağızından bi ah müjgan dinlesem var ya neler vermezdim yaw
Tam eli öpülesi bi insan Allah onada Müslüm Babaya da sağlık sıhhat versin
Buluşmaya katılan ve düzenleyen başta Ömer ve iskender abilerime
ve diğer katılan abilerimize kardeşlerimize heleki özellikle bayan kardeşlerimize
ayrı bi teşekkür sunmak istiyorum gönül isterdiki onlarıda Bergenle Buluşturalım Very Happy
Eyvallah

Kullanıcı profilini gör
clgnsedat
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 23-Arl-2009 / 01:49    Mesaj konusu: Re: Cevap: Müslümcülerin Ali Tekintüre Buluşması..

gerçektente müslüm gürses deyince sonrasında akla gelenlerin en başında ali tekintüre,böyle önemli bi insanla bi arada olmak gerçektende güzel bir duygudur hiç şüpesiz.geçmişten baba ile bi anısı yada herhangi önemli bişi varmıydı aklında böyle bişiler sorsaydınız keşke.buluşmaya katılan emeği geçen herekse sevgiler saygılar.

Üye
Üye

Nereden: sevdim o zalimi
MesajTarih: 23-Arl-2009 / 03:29    Mesaj konusu: Re: Cevap: Müslümcülerin Ali Tekintüre Buluşması..

gonul ısterdıkı bende olayım ama nasıp olmuyor bu ısler nasıp kısmet işi inşallah bizde gıderız ve alı baba olsun muslum baba olsun ellerınden opmek serefıne nayıl oluruz RABBİM babalara uzun ve saglıklı omurler versın resımlerdende bellı harıka bır bulusma ve kaynasma olmus bunu saglayan ıskender ve omer abımıze sonusuz mınnettarız
eywallah saygılar
Kullanıcı profilini gör
KILIK
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: iSTANBUL
MesajTarih: 23-Arl-2009 / 03:38    Mesaj konusu: Cevap: Müslümcülerin Ali Tekintüre Buluşması..

görüntüler güzel ortam güzel... organizasyon süper.. yüreğinize sağlık.. saygı değer ali dedemizede sevgilerimi sunuyorum. ALİ TEKİNTÜRE dendiği zaman benim aklıma siteden tek ,isim geliyor. DAMAR02,,MAHMUT tanıyanınız vardır mutlaka mahmutu.. oda çok sever ali ddeyi..

gözlerinde gözlerim,,
gözlerimde gözlerin kalmış...
hepp sende kalmış..
Kullanıcı profilini gör
muslumce-92
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Ş.Urfa
MesajTarih: 23-Arl-2009 / 03:59    Mesaj konusu: Re: Cevap: Müslümcülerin Ali Tekintüre Buluşması..

büyük üstat ali tekintüreyle fotğraf çektirmek çok güzel bir duygu olsa gerek
allah yolunuzu açık etsin hadi birdahaki buluşmaya

Sen Yoksun Kaldım Sahipsiz...
Kullanıcı profilini gör
OSMANN49
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: MUŞ
MesajTarih: 23-Arl-2009 / 04:46    Mesaj konusu: Re: Cevap: Müslümcülerin Ali Tekintüre Buluşması..

vayy ali baba üstadımız çok seviyorum bu adamı elinize sağlık paylaştınız için

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 23-Arl-2009 / 23:45    Mesaj konusu: Re: Cevap: Müslümcülerin Ali Tekintüre Buluşması..

emeğine sağlık babacan,güzel buluşma olmuş,ali hocam değerli bir üstad,zevkli muhabbetler olmuştur kesin..
Kullanıcı profilini gör
adem_reis78
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: İstanbul
MesajTarih: 24-Arl-2009 / 06:48    Mesaj konusu: Re: Cevap: Müslümcülerin Ali Tekintüre Buluşması..

valla coq iyiy yapmışlar onun gibi bir söz ustası gelmez bu fani dünyayha

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 25-Arl-2009 / 05:33    Mesaj konusu: Cevap: Müslümcülerin Ali Tekintüre Buluşması..

teşekkür ederim ömer kardeşim bu güzel günde yaşadığımız güzelikleri burda dostlarla paylaştığın için sevgili ali tekintüreyi pek kimse bilyor olabilir oysaki artık günümüzde hatta çağımızda üatad ali tekintüre gibi beste üretmeni olan insanlar çok az sevgili ali hocamızda bunlardan biri benim için onunla tanışmak sohbet etmek aynı masayı paylaşmak dünyanın en büyük ve özel güzeliklerinden biri olsa gerek biz o buluşmada ali tekintüreye ona ne kadar değer verdiğimizi en samimi şekilde yansıttık ve söyledik bu yüzden o gün orda bulunan bütün dostlarıma da birkez daha burdan teşekkrlerimi iletiyorum herkese sevgilerimi sunuyorum !!!! burhan
Kullanıcı profilini gör
ex-arab

Nereden: ==MaRDiN==
MesajTarih: 25-Arl-2009 / 22:30    Mesaj konusu: Re: Cevap: Müslümcülerin Ali Tekintüre Buluşması..

katılan herkese teşekkürler. dilerim ki birgün ben de bu buluşmaların birinde olurum. ölmez sağ kalırsam tabi Rolling Eyes Smile

Kullanıcı profilini gör
NeseliFatma
Üye
Üye

MesajTarih: 27-Arl-2009 / 01:46    Mesaj konusu: Re: Cevap: Müslümcülerin Ali Tekintüre Buluşması..

baştan güzel ortamda olan ali hocamıza sonsuz tesekkürlerimi sunuyorum..
onunla ortam daha güzel ve ömer beye tesekkür ederim bu güzel ortamda bizleri buluşturdugun için..diyecek söz bulamıyorum Smile
Kullanıcı profilini gör
ervan403
Üye
Üye

Nereden: van
MesajTarih: 27-Arl-2009 / 07:26    Mesaj konusu: Re: Cevap: Müslümcülerin Ali Tekintüre Buluşması..

çok şahane bir organizasyon olmuş sevgili dostlar tebrikler fikir kimden çıkmışsa helal olsun ayrıca diğer üstadlara Burhan Bayar, Atilla Alpsakarya ve tabiki Orhan Akdeniz e de bir ziyaret hal hatır sormak güzel olurdu

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: MaZiNiN KaRaNLıK SoKaKLaRıNDaN
MesajTarih: 27-Arl-2009 / 18:25    Mesaj konusu: Re: Cevap: Müslümcülerin Ali Tekintüre Buluşması..

o ortamda olmak gercekten cok güzeldi onun eserlerını kendı yorumlarıyla dınlemek of dıyorum bambaşka bır duygu bızım ıcın hiç duyulmamış şiirlerinden bırını okuyan ve bızı derınden etkıleyen alı dedeye hurmetlerımı ıletıyor ve ellerınden öpüyorum bızı bu ortamda yanlız bırakmayan dostlara teşekkür ederim ve ömer abıye de ayrıca teşekkür ederim bizi ali dede ile buluşturduğu ıcın herkeze sonsuz teşekkürler
Kullanıcı profilini gör
babacan1102

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 28-Arl-2009 / 02:13    Mesaj konusu: Re: Cevap: Müslümcülerin Ali Tekintüre Buluşması..

ervan403 demiş ki:
çok şahane bir organizasyon olmuş sevgili dostlar tebrikler fikir kimden çıkmışsa helal olsun ayrıca diğer üstadlara Burhan Bayar, Atilla Alpsakarya ve tabiki Orhan Akdeniz e de bir ziyaret hal hatır sormak güzel olurdu

mervan kardeşim orhan akdeniz hocamızla en kısa zamanda böyle bir organizazyon düşünüyoruz.
atilla alpsakarya üsdadımızda hakkın rahmetine kavuşmuştur. Mekanın cennet olur inşallah.

eyvallah

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
esrarengiz_sis
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: istanbul bagcılar
MesajTarih: 30-Arl-2009 / 04:06    Mesaj konusu: Re: Cevap: Müslümcülerin Ali Tekintüre Buluşması..

iskender_kacar demiş ki:
evet sevgili dostlar
tarihi bir güne daha imza atmış olmanın verdiği mutluluk
yüzümüzden gün ışığı gibi okunur muhakkak...
biz vefalı olmayı,hele de böyle büyük bir üstada, iyi biliriz..
sevgili ömer kardeşime ve orada bizimle bulunan burhan, yılmaz, enes, sadullah, can,ve iki tane kızkardeşimiz fatma ve çiğdem kardelerime bizimle orada hazırda bulundukları için teşekkür ü bir borç bilirim...
kardeşlik ruhu içinde geçen buluşmada,
o kadife gibi kalbi yumuşak tatlı dilli gönül ehli üstad a bir kere daha kucak dolusu sevgilerimi saygılarımı sunuyorum huzurunuzda...
adını burada zikrettiğim kardeşlerimizle hep beraber danışarak müşterek ufak bir hediye birde çiçek yaptırdık taktim ettik kendisine.
ama o daha güzel övgülere ve daha yüce bir sevgiye layık saygıda kusur edilmemesi gerektiği kanısındayım..
öyle mütevazi ki arkadaşlar anlatılmaz yaşanır...
e biz tabi eserleri vede şiirleri şarkı sözleri mevzuunda cahiliyiz biraz üstadın.
işe bu noktada sevgili babacan 1102 ömer kardeşim devreye giriyor
bizlere sorduğumuz sormak istediklerimizde on numara tercüman oldu sağolsun kardeşim benim, hakkını ödeyemeyiz.
macera devam ediyor arkadaşlar çok daha güzel şeyler yapacağımıza inanıyorum sanat vede arabesk i.. babamızı baba yapanları asla unutmayacak
tüm imkanlarımızı seferber edeceğiz anacak hatırlayacak hatırlatacağız..
daha çok şey var tarafımızdan anlatılmak istenen ama şimdilik bu kadar yeter
eyvallah dostlar kardeşler

gerekenleri iskender abim söylemiş eyvallah

Üye
Üye

Nereden: Sevda Yolu
MesajTarih: 30-Arl-2009 / 10:10    Mesaj konusu: Cevap: Müslümcülerin Ali Tekintüre Buluşması..

O günü anlatmaya kelimeler cümleler yetmez..olağan üstü bir duyguydu benim için..Ama bir durum var belirtmeden geçemeyeceğim ve çok rahatsız olduğum bi konu..Bizler malum İstanbul trafiğinden 5-10 dk geciktik mekana hocada sağolsun beklemiş bizi..Mekan çok kalabalık insanların cirit attığı bir yerdi neredeyse..ve o kalabalıkda Ali hoca tek başına bizi bekliyor..ve o kalabalıkda biri çıkıpda hocayı tanımıyor dikkat bile etmiyor..bu kadarmı duyarsızdı bizim milletimiz.. ben araçdan indiğimizde koşarak yanına gittim ve daha içeri adım attığımda Hocayı fark ettim..Bekletmenin verdiği utançla koştum yanına eline sarıldım özür diledim beklettiğimiz için..ve insanlardan utanç duydum o anda nasıl Ali Tekintüre gibi bi üstadı tanıyamazlardı..
Daha sonra mekana geçtik hep beraber..yanında oturmak beraber çay yudumlamak gibi bi şansa sahip olduk ve bu anlatılmaz bir olay..oraya gidene kadar neler soracaktık neler planlamıştık aslında.. Ama hepimizde bir heyecan bi sevinç vardı o yüzden soracağımız çoğu şeyi unuttuk diyebilirim..Ama Ali dededen daha önce duymadığımız bi şiiri bizim için okuması onurlandırdı bizi tabi..herşeye değer bi olaydı oda..ve vedalaşmadan önce imzalatacak bişey bulamamak çok koydu doğrusu bana..Smile ama sigara paketinin üzerine aldık bizde ne yapalım ve tek dal sigarasını aldım Ali dedenin ayıptır söylemesi..Smile) söylemden geçemeyeceğim bi başka konuda Hocaya aldığımız hediye ne kadar ufak bişey olsada ne kadar mutlu olduğunu sevindiğini gözleri açıkça belli ediyodu..Heleki o çiçeğe sarılması yokmu içimi eritti doğrusu..
Aslında yazılacak o gün için söylenecek o kadar şey var ki bir kalemde çıkaramıyor insan öyle güzel günü.. Buluşmayı düzenleyen Ömer abiye sonsuz teşekkürümü borç bilir ve İskender abi burhan abi sadullah abi yılmaz abi can abi Fatma abla ve Çiğdemede ayrıca teşekkür ederim orada bulundukları için..
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Fan Club/Buluşma
Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering