Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Yardım Lütfen (gürses gencebay telefon görüşmesi)
Yardım Lütfen (gürses gencebay telefon görüşmesi)

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Özel
Yazar Mesaj
muratix06
Üye
Üye

Nereden: Ankara
MesajTarih: 18-Arl-2009 / 00:17    Mesaj konusu: Yardım Lütfen (gürses gencebay telefon görüşmesi)

Arkadaşlar Bu siteden aldıgım bir ses kaydında (gürses gencebay telefon görüşmesi) Müslüm baba Ugur bayarla albüm çalışmamız var Güzelde oldu muhabbeti geçiyor.İnternette yokmu varsa Bulunan arkadaşlar Download ederse çok sevinirim.
(Acaba Kayıtın aslı yokmu) Şimdiden teşekkür ederim. Cevaplarınız bekliyorum
Kullanıcı profilini gör
atasayar
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Acımasız Dünyadan (İzmir)
MesajTarih: 18-Arl-2009 / 01:39    Mesaj konusu: Re: Yardım Lütfen (gürses gencebay telefon görüşmesi)

Kardeş sitemizde sunuldu parça forumlara bakarsan bulursun

Kullanıcı profilini gör
adem_reis78
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: İstanbul
MesajTarih: 18-Arl-2009 / 04:25    Mesaj konusu: Re: Yardım Lütfen (gürses gencebay telefon görüşmesi)

ewt forumlarda vardır mutlaka

Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 18-Arl-2009 / 06:24    Mesaj konusu: Re: Yardım Lütfen (gürses gencebay telefon görüşmesi)

Buyur kardeş:
https://www.muslumcu.net/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=6566&start=0

Forumlarda "Gencebay" diye aratarak bulabilirsiniz.

Kişiliğini makamına bağlayan, makamını kaybettiğinde kişiliğinden de olur!
Kullanıcı profilini gör
muratix06
Üye
Üye

Nereden: Ankara
MesajTarih: 19-Arl-2009 / 04:38    Mesaj konusu: Re: Yardım Lütfen (gürses gencebay telefon görüşmesi)

Çok Sağol Yardımcı oldunuz için
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Özel
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering