Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Ferdi Tayfur da Baba'ya laf attı.
Ferdi Tayfur da Baba'ya laf attı.

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
Yazar Mesaj
ervan403
Üye
Üye

Nereden: van
MesajTarih: 25-Ksm-2009 / 16:22    Mesaj konusu: Ferdi Tayfur da Baba'ya laf attı.

Baba'ya sataşmayan sanatçı kaldı mı bilemiyorum. Geçenlerde Kanal 1 de yayınlanan magazin programında Ferdi tayfur la kısa bir röportaj yayınlandı. Röportaj da artık Ferdi Tayfur'un yaşlandığından olsa gerek ****** anlaşıldı. Önce kendi hayranlarına çattı. Nereye gidersem hemen benim etrafımı sarıyorlar, cep telefonuna çekiyorlar, bir türlü rahat huzur vermiyorlar kendimi tutsak hissediyorum bunalıyorum. Artık müziği bırakmayı düşünüyorum yeter vb dedikten sonra bir ara konu Müslüm Gürses'e gelince ben ve Orhan Gencebay vardık Müslüm sonradan çıktı. Öyle Müslümcülük , Müslüm Gürses falan yoktu. demeye başladı. durup dururken. Acaba geçen hafta sunduğu programına Baba katılmadı diye mi bunu yaptı bilmiyorum. fakat şunu söyleyeyim o programa baba çıkacak diye 30 dakika katlandım. Ferdi Tayfurun performansı oldukça kötüydü *******... diye garip sesler, mimikler beni kopardı. Biz Müslüm Babayı suşi yedi diye eleştire duralım yada canlı yayın performansına dudak bükmeye devam edelim bakalım. Bir kez daha anladım ki Baba gerçekten çok büyük cesaretle canlı performanslara, programlara çıkıyor çünkü çok büyük risk ve zor bir durum. En azından şimdiye kadar Ferdi Tayfur'un düştüğü o komik ses ve mimiklere düşmedi. Hele hele kendi başına sunduğu shov programlarında *****. Gayet net ve temiz kısa cümlelerle konuştu hep. Bazen kendi sevenleri olarak bizler bu platform da o kadar acımasızca eleştiryoruz ki Baba'yı yani çıkıp o da ekranlarda ona buna karı gibi laf mı atsın. Yada sevenlerine hayranlarına artık sizden bıktım diye sitem mi etsin. Bunu mu istiyoruz. esas sorgulanması gereken bizleriz onun çıktığı konserleri boş bıraktığımız için. Lakin o gidiyor salon boş dahi olsa konserini verip şarkısını okuyor geliyor kimselere sataşmadan, kırmadan. Gerekirse çiğ balık bile yiyor daha ne olsunnnnnn..........

Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 25-Ksm-2009 / 19:02    Mesaj konusu: Re: Ferdi Tayfur da Baba'ya laf attı.

Ferdi Tayfurla Müslüm Gürses iki değerli sanatçı ve aynı zamanda arkadaştırlar..
Öncelkile hitap şekillerinize dikkat edin arkadaşlar!
Bakın daha önce de yaşadık, magazin programları konuyu saptırırlar.. Söyleneni değil, anlamalarını istediklerini aktarırlar..
Bu yüzden bu konuyla ilgili kaynak görmeden böyle bi konunun tartışılmasına izin vermiyorum..
Kaynak gösterip yeni konu açın, konuşalım. Video kaydı olursa makbule geçer.

Kişiliğini makamına bağlayan, makamını kaybettiğinde kişiliğinden de olur!
Kullanıcı profilini gör
babacan1102
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 25-Ksm-2009 / 20:30    Mesaj konusu: Cevap: Ferdi Tayfur da Baba'ya laf attı.

hiç bir magazi proğramına acıkcası itimadım kalmadı.

ferdi tayfur un kanaltürl röportajı için TIKLAYINIZ

buyrun yorum sizin.

eyvallahh

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
KUSTURDUNGONLUMU
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 25-Ksm-2009 / 21:37    Mesaj konusu: Re: Cevap: Ferdi Tayfur da Baba'ya laf attı.

babacan1102 demiş ki:
hiç bir magazi proğramına acıkcası itimadım kalmadı.

ferdi tayfur un kanaltürl röportajı için TIKLAYINIZ

buyrun yorum sizin.

eyvallahh
bunlar bence şişirme millet kafayı yemiş bence ugraşılacak bi ton şey var herşey müslüm baba için eyvallah.....................

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: MUŞ
MesajTarih: 25-Ksm-2009 / 22:01    Mesaj konusu: Re: Cevap: Ferdi Tayfur da Baba'ya laf attı.

diyecek bşi bulamıyorum ikisede ustaa.........................

1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering