Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - babacan1102,müzeyyensin ve SoRsAnA-DaMla bl.ve hazin yenlgi
babacan1102,müzeyyensin ve SoRsAnA-DaMla bl.ve hazin yenlgi
Sayfa Önceki  1, 2, 3

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Fan Club/Buluşma -> Gerçekleşen Buluşmalar resim ve yorumlarınız
Yazar Mesaj
huzur34
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 01-Arl-2009 / 19:45    Mesaj konusu: Re: Cevap: babacan1102,müzeyyensin ve SoRsAnA-DaMla bl.ve ha

ben canlı şahidim. damla bileğinin hakkıyla yendi ömeri. çok çabaladı ama kazanamadı ömer. napalım yenmek de var yenilmek de. ben tabiki hemcinsim olarak damlayı desteklediğimi söylemekten çekinmiyorum. ömer'de gitsin anca enes'i falan yensin :d

ömere bu noktada söylemek istediğim bir şey daha var;

kendi de güzel, yüreği de güzel, deli bir kızla tanışmama vesile olduğun için sana çok teşekkür ediyorum..

Üye
Üye

Nereden: Sevda Yolu
MesajTarih: 01-Arl-2009 / 23:24    Mesaj konusu: Re: Cevap: babacan1102,müzeyyensin ve SoRsAnA-DaMla bl.ve ha

Anca Enes falan derken abla ?
Kullanıcı profilini gör
huzur34
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 01-Arl-2009 / 23:33    Mesaj konusu: Re: Cevap: babacan1102,müzeyyensin ve SoRsAnA-DaMla bl.ve ha

Yenmiş seni işte. Tavlayı koltuğunun altına sıkıştırmış buda yetmez gibi çarşaf çarşaf resimleri eklemiş. Biz sana ne diyelim Enes 'cimm... Geçmiş ola..

Üye
Üye

Nereden: Sevda Yolu
MesajTarih: 01-Arl-2009 / 23:42    Mesaj konusu: Re: Cevap: babacan1102,müzeyyensin ve SoRsAnA-DaMla bl.ve ha

aman çok şey olmuş ablacım..Ben orda 40 elde 40 kez yenilsem önemi yok dostluk kazansın..Eyvallah ablacım eyvallah..
Kullanıcı profilini gör
SoRsAnA-DaMla
Üye
Üye

Nereden: BuRSa
MesajTarih: 03-Arl-2009 / 09:38    Mesaj konusu: Re: Cevap: babacan1102,müzeyyensin ve SoRsAnA-DaMla bl.ve ha

huzur34 demiş ki:
ömere bu noktada söylemek istediğim bir şey daha var;

kendi de güzel, yüreği de güzel, deli bir kızla tanışmama vesile olduğun için sana çok teşekkür ediyorum..

sen çok yaşa saolasın ablası sizde alıştınızya deli demeye daha bişi demiyorum Very Happy biri deli der,biri paşa der ruhum deli kayış kopuyor anladınız siz onu Laughing deli deliyi görünce çomağını saklarmış bizimkide o hesap baktım bütün deliler saklamış arada hilal gösteriyo Laughing azdaha kalsa yanımda istanbulu bidaha feth edicez teyy Laughing
başkası okusa bunu belki yanlış anlar biliyorsun insanoğlu yanlış anlamaya ve fesatlığa çok müsait ama allahtan espri anlayışın var ve anladın beni yoksa ızdırap olurdu teşekkür ederim
sende güzelsin kabul etmiyorum bu söylemini darılırım bak Laughing Laughing
ne güldük be hey allahım
bilmukabele gönlü güzelim teşekkürler

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Fan Club/Buluşma -> Gerçekleşen Buluşmalar resim ve yorumlarınız
Sayfa Önceki  1, 2, 3
3. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering