Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - baba isviçre konseri öncesi yabancı gazete okurken kulıste
baba isviçre konseri öncesi yabancı gazete okurken kulıste

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Fotoğrafları, Resimleri, Albüm Kapakları, Gazete Küpürleri
Yazar Mesaj
xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 02-Ksm-2009 / 21:45    Mesaj konusu: baba isviçre konseri öncesi yabancı gazete okurken kulıste

yıl 2005 özel kare................

Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Acımasız Dünyadan (İzmir)
MesajTarih: 02-Ksm-2009 / 22:33    Mesaj konusu: Re: baba isviçre konseri öncesi yabancı gazete okurken kulıs

Biraz reklamlı bişey ama olsun yinede emeğine sağlık abi baba sdece resimlere bakıyo heralde yabancı dili olmadığı için

Kullanıcı profilini gör
xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 02-Ksm-2009 / 22:45    Mesaj konusu: Re: baba isviçre konseri öncesi yabancı gazete okurken kulıs

sıtede reklam yasak dıye ben yaptım öyle

MesajTarih: 02-Ksm-2009 / 22:49    Mesaj konusu: Re: baba isviçre konseri öncesi yabancı gazete okurken kulıs

xmen demiş ki:
sıtede reklam yasak dıye ben yaptım öyle

görüntü net zaten pek reklam falan belli olmuyo paylaşman yeterli zaten abi

Kullanıcı profilini gör
xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 02-Ksm-2009 / 22:53    Mesaj konusu: Re: baba isviçre konseri öncesi yabancı gazete okurken kulıs

aynen ama fatıh yabancılar bile reklamlı sunuyor babanın resmını olaya bak Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

MesajTarih: 02-Ksm-2009 / 22:57    Mesaj konusu: Re: baba isviçre konseri öncesi yabancı gazete okurken kulıs

xmen demiş ki:
aynen ama fatıh yabancılar bile reklamlı sunuyor babanın resmını olaya bak Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Vallah dicek bişey yok abi dünya çapında sayılı sanatçılardan birisi baba hepsi birer örnek bunlar

Kullanıcı profilini gör
OSMANN49
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: MUŞ
MesajTarih: 02-Ksm-2009 / 23:22    Mesaj konusu: Re: baba isviçre konseri öncesi yabancı gazete okurken kulıs

:d :d :d :d :d :d baba yabancı gazete okuyo ...............

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: DeRTLiLeR MeYHaNeSi
MesajTarih: 03-Ksm-2009 / 00:30    Mesaj konusu: Re: baba isviçre konseri öncesi yabancı gazete okurken kulıs

güzel bi kare tesekkrler eyvallah ...

Üye
Üye

Nereden: malatya
MesajTarih: 03-Ksm-2009 / 03:03    Mesaj konusu: Re: baba isviçre konseri öncesi yabancı gazete okurken kulıs

güzel paylasım sagol
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Fotoğrafları, Resimleri, Albüm Kapakları, Gazete Küpürleri
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering