Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - samsunda konser veren müslüm baba şok yaşadı haber İHA Giriş
samsunda konser veren müslüm baba şok yaşadı haber İHA Giriş
Sayfa Önceki  1, 2

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
Yazar Mesaj
nacves
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Müslüm Gürses Ülkesinden..
MesajTarih: 31-Ekm-2009 / 17:51    Mesaj konusu: Re: Cevap: samsunda konser veren müslüm baba şok yaşadı habe

haklısın evet ama baba bunu hakketmedi ki?

tmm koltuklar boştu gelen olmadı gelmesı bile yeterdi bize...

evet adını sen koy daglarda kar olsaydım tabiki kitle sayısı fazla olan dönemlerdi tarzını değiştirince taraftarlarımı da değişti anlıyorum anlıyorum da ben böyle oldugu için şok oldum sadece...biliyorum evet konserleri dolup taştıgını hit yaptıgını şimdilerde ise...

...nacves...
Kullanıcı profilini gör
Can1925
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: İZMİR
MesajTarih: 31-Ekm-2009 / 17:55    Mesaj konusu: Re: Cevap: samsunda konser veren müslüm baba şok yaşadı habe

Sence bu ihanet olmuyo mu gençken ölürüz yoluna yaşlanınca bakmayız suratına misali...

Üye
Üye

Nereden: ERZURUM
MesajTarih: 31-Ekm-2009 / 22:07    Mesaj konusu: Re: Cevap: samsunda konser veren müslüm baba şok yaşadı habe

Kardeşim Olayın Gençle Yaslıyla Alakası Yok 53 De Doğan Bir İnsan 96 Yılınında 43 Yasında Oluyor Çokmu Genç ? Yaşlılıkla Falan Alakası Yok. Orhan Gencebayın Kitlesi Neden Hala DUruyor ? Yada Biz Müslümcüler Neden Hala Ali Tekin Türeyi Baş Üstünde Tutmasını Biliyoruz Onlar Cokmu Genç.? Olay Genç Yaslı Meselesi Değil İnan Bana Baba Hala Eski Baba Olsaydı Nefesi Yetmese Detone Bile Olsa O Salon Dolar Taşardı Herkes Kabullensin Baba Eski Baba Değil Baba Bırrrrcı Baba Baba Artık Paragöz Baba Kimse Kimseyi Kandırmasın. Eskiden Yapmayın Evlatlarım Diyen Adam Şimdi Korumalarına Beni Tutacağına Seyirciyi Tut Diyor. Baba Bırrrcı Baba Baba Biliç Tabağındaki Baba Baba İhtiyacım Var Koltuğa Krediye Diyen Baba... Çokmu Memnunsunuz Anlamıyorum Babanın Fanatik Hayranlarını Bırakıpta Sosyeteye Dönmesine Fanatiklerin Babasıyken Onların Müslüm Gürses'i Olmayı Seçen O Değilmi ? Şimdi Kalkıpta Kimse Samsumdaki Kitleye Vefasız Yalancılar Falan Gibi İtamlarda Bulunmasın Belki Ağır Olacak Ama Burda Vefasız Arayacaksanız O Müslüm Gürsesten Başkası Değildir...
5 dakika sonra eklenen mesaj:
Ve Sevcan Abla Yazdığına Bir Cevabım Var . Ablacım Tarafı Değişti Mesele Burda. Taraflar Değişince Olan Su Oldu Babanın Geçtiği Taraf Fanatikleri Kadar Vefalı Cıkmadı Ne Olursa Olsun Babamızdır Demedi. Babanın Geçtiği Taraf Babayı Dipte Köşede Dinleyip Toplumda Dinlemiyorum Diye Gezen Bir Kaç Lavuktan İbaretken Sen Nasıl O Koltukların Dolmasını Beklersinki ?
Kullanıcı profilini gör
nacves

Nereden: Müslüm Gürses Ülkesinden..
MesajTarih: 01-Ksm-2009 / 00:49    Mesaj konusu: Re: Cevap: samsunda konser veren müslüm baba şok yaşadı habe

haklısın ablası ne diyim...

görmek nasip oldu bizlere şükür gördük diyelim..

...nacves...
Kullanıcı profilini gör
ervan403
Üye
Üye

Nereden: van
MesajTarih: 04-Ksm-2009 / 20:02    Mesaj konusu: Re: Cevap: samsunda konser veren müslüm baba şok yaşadı habe

Dediklerinizde haklı olduğunuz yönler var ama Baba ya hakszılık etmeyelim trend değişmişse Türkiye eski Türkiye değilse şarkılarda değişecektir. ve bana sorarsanız o yıllara göre Müslüm Baba şimdi çok daha popüler. ne Ferdi Tayfur ne Orhan gencebay böyle konserlere gitmiyorlar. onlarda böyle organizasyonlara katılsalar onlarda aynı akibete uğrayacaklar bundan eminim. artık herkes her istediği sanatçıyı ekranda görme şansına cd ve şarkılarına çok kolay ulaşma şansına sahip bırak konseri artık cd, kaset satılmıyor piyasada. bence Baba bu tür organizasyonlara katılmayıp basına da boşyere malzeme vermemeli.

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 05-Ksm-2009 / 04:59    Mesaj konusu: Re: Cevap: samsunda konser veren müslüm baba şok yaşadı habe

Muslum baba bunu haketmıyor gercekten cok uzucu bır durum

Dön artik geri sevgime inan
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
Sayfa Önceki  1, 2
2. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering