Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Bir tanede benden konuşsana birtanem altyapı yorumu :)
Bir tanede benden konuşsana birtanem altyapı yorumu :)

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Üye Kayıtları
Yazar Mesaj
4babafan4
Üye
Üye

MesajTarih: 22-Ekm-2009 / 21:38    Mesaj konusu: Bir tanede benden konuşsana birtanem altyapı yorumu :)

merhaba arkadasşlar bu forumdan indirdğim altyapıyla dün işe gitmeden söyleyim dedim ayaküstü çılgın sedat kardeşin altyapısı olması lazm teşekkür ederim umarım beğenirsiniz Very Happy

http://www.youtube.com/watch?v=OK2fx45xX6k
Kullanıcı profilini gör
Konuya Teşekkür Gönderenler
1 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
imparator_44
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: MALATYA
MesajTarih: 22-Ekm-2009 / 22:19    Mesaj konusu: Re: Bir tanede benden konuşsana birtanem altyapı yorumu :)

güzel çalışma olmuş gerçekten ben beğendim ... eyw

Gururumu kırıpta sırtımdan vurmasaydın
Allah bir sevgim bir ateşlerde sen yaktın
Nasıl kıydın aşkıma şerefsizlere sattın
Kullanıcı profilini gör
4babafan4
Üye
Üye

MesajTarih: 22-Ekm-2009 / 22:23    Mesaj konusu: Re: Bir tanede benden konuşsana birtanem altyapı yorumu :)

eyv teşekkür ederim başlangınıc pek sevmedim hızlı girdm ama elde stüdyo yok evde söledim malesef idare eder yinede Very Happy
Kullanıcı profilini gör
clgnsedat
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 22-Ekm-2009 / 22:39    Mesaj konusu: Cevap: Bir tanede benden konuşsana birtanem altyapı yorumu :

iyi okumuşsun kardeş ağzına sağlık, bizde ayselle bu şarkıya düet yapmıştık,sitede videosu ile paylaşmıştık.fena olmamıştı,sende gayet iyi basmışsın notalara emeğine sağlık

videosunuda ekleyim bu arada.

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: MALATYA
MesajTarih: 22-Ekm-2009 / 22:42    Mesaj konusu: Re: Cevap: Bir tanede benden konuşsana birtanem altyapı yoru

nede olsa altyapı seninmiş sedat Very Happy ortak çalışma sayılır seninde emeğine sağlık ..video içinde teşekkürler..eyw

Gururumu kırıpta sırtımdan vurmasaydın
Allah bir sevgim bir ateşlerde sen yaktın
Nasıl kıydın aşkıma şerefsizlere sattın
Kullanıcı profilini gör
4babafan4
Üye
Üye

MesajTarih: 22-Ekm-2009 / 22:43    Mesaj konusu: Re: Cevap: Bir tanede benden konuşsana birtanem altyapı yoru

sağol sedat zaten sizden gördüm beğenip indirmiştim altyapı aynısı bende bir okuyayım dedim beğendiyseniz ne mutlu .
Kullanıcı profilini gör
clgnsedat
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 23-Ekm-2009 / 00:40    Mesaj konusu: Re: Cevap: Bir tanede benden konuşsana birtanem altyapı yoru

imparator_44 demiş ki:
nede olsa altyapı seninmiş sedat :d ortak çalışma sayılır seninde emeğine sağlık ..video içinde teşekkürler..eyw

senin benim diye bişi yok abi hepimiz emanetçiyiz elimizde varsa bişiler ben ve diğer arkadaşalar,elinden geldiğince paylaşıyor,olay bundan ibaret.

eyvalalh dostlar.

Üye
Üye

MesajTarih: 23-Ekm-2009 / 03:54    Mesaj konusu: Re: Cevap: Bir tanede benden konuşsana birtanem altyapı yoru

ee bu kadarmı yorum var bu forum için söyledik okadar Very Happy
Kullanıcı profilini gör
atasayar
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Acımasız Dünyadan (İzmir)
MesajTarih: 23-Ekm-2009 / 16:48    Mesaj konusu: Re: Cevap: Bir tanede benden konuşsana birtanem altyapı yoru

4babafan4 demiş ki:

seslendirdiğin parçayı birçok kişi seslendirdiği için artık pek sıradışı bi olay olmuyo kardeş hem slayt olarak sunsaydın daha iyi olurdu link vermişin çoğu youtubeye giriş yapamıyo giriş yapamadığı için dinleyemiyo
eyvallah

Kullanıcı profilini gör
4babafan4
Üye
Üye

MesajTarih: 23-Ekm-2009 / 16:54    Mesaj konusu: Re: Cevap: Bir tanede benden konuşsana birtanem altyapı yoru

atasayar demiş ki:
4babafan4 demiş ki:

seslendirdiğin parçayı birçok kişi seslendirdiği için artık pek sıradışı bi olay olmuyo kardeş hem slayt olarak sunsaydın daha iyi olurdu link vermişin çoğu youtubeye giriş yapamıyo giriş yapamadığı için dinleyemiyo
eyvallah

önemli olan sıradısı olması değilki burdaki paylaşımdır videonun sade olmasını ben istedim foruma koyabilmek için yükledim zaten youtubeyede düşündüm aslında ama burda verilen çoğu link youtube ağırlıklı olduğu için forumdakilerin girdiğini düşündüm.
Kullanıcı profilini gör
atasayar

MesajTarih: 23-Ekm-2009 / 17:13    Mesaj konusu: Re: Cevap: Bir tanede benden konuşsana birtanem altyapı yoru

youtube ağırlıklı fakat videolar forumunda yazılanları oku çoğu izleyemiyo yada önceden izledeği için yorum yapıyo.. ayrıca sıradışı derken kastettiğim mevzuy farklı ilklerle alt yapılar çok nadir bulunurdu tek tük kişi çalışma yapardı şimdi ise hemen hemen herkez altyapı üstüne çalışmalarda bulunuyo..
sağlık oldun kardeş ne diyelim neticede dinleyemedim fakat umarım güzel bişeyler olmuştur yani
11 dakika sonra eklenen mesaj:
Evet Az önce dinleme fırsatı buldum kardeş sesin Devran Çağlar'a çok benziyo gayet güzel olmuş sesine sağlık tekrardan

Kullanıcı profilini gör
4babafan4
Üye
Üye

MesajTarih: 23-Ekm-2009 / 17:36    Mesaj konusu: Re: Cevap: Bir tanede benden konuşsana birtanem altyapı yoru

atasayar demiş ki:
youtube ağırlıklı fakat videolar forumunda yazılanları oku çoğu izleyemiyo yada önceden izledeği için yorum yapıyo.. ayrıca sıradışı derken kastettiğim mevzuy farklı ilklerle alt yapılar çok nadir bulunurdu tek tük kişi çalışma yapardı şimdi ise hemen hemen herkez altyapı üstüne çalışmalarda bulunuyo..
sağlık oldun kardeş ne diyelim neticede dinleyemedim fakat umarım güzel bişeyler olmuştur yani
11 dakika sonra eklenen mesaj:
Evet Az önce dinleme fırsatı buldum kardeş sesin Devran Çağlar'a çok benziyo gayet güzel olmuş sesine sağlık tekrardan

ne devran çağlarmı oldu olcak bülent ersoya benziyor de tam olsun burda ses kanıtlama gibi çabamız yok bak ne güzel sesim var diyede koymadım amaç forumda paylaşmak.yinede teşekkür.
7 dakika sonra eklenen mesaj:
bu arada devrana önyargılı bakıyormama sesi güzel kusura bakmasın arkadas Very Happy bu arada farkı şarkılar demişsinizde malum evdeki imklanlarla basitce olduğundan iyi olmuyor bazen iyi bir ses kayıt programı önerisi varsa diğer altyapılarıda söyleyebilirz tabiki.
Kullanıcı profilini gör
atasayar

MesajTarih: 23-Ekm-2009 / 18:00    Mesaj konusu: Re: Cevap: Bir tanede benden konuşsana birtanem altyapı yoru

4babafan4 demiş ki:

ne devran çağlarmı oldu olcak bülent ersoya benziyor de tam olsun burda ses kanıtlama gibi çabamız yok bak ne güzel sesim var diyede koymadım amaç forumda paylaşmak.yinede teşekkür.

bu arada devrana önyargılı bakıyormama sesi güzel kusura bakmasın arkadas Very Happy bu arada farkı şarkılar demişsinizde malum evdeki imklanlarla basitce olduğundan iyi olmuyor bazen iyi bir ses kayıt programı önerisi varsa diğer altyapılarıda söyleyebilirz tabiki.

bu işler içinm clgnsedata ulaş o sana gerekli programları tavsiye eder kardeş
eyvallah

Kullanıcı profilini gör
kovmanicelo
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 25-Ekm-2009 / 05:48    Mesaj konusu: Re: Cevap: Bir tanede benden konuşsana birtanem altyapı yoru

eyvallah abı tsk ederım

Dön artik geri sevgime inan
Kullanıcı profilini gör
4babafan4
Üye
Üye

MesajTarih: 27-Ekm-2009 / 08:37    Mesaj konusu: Re: Cevap: Bir tanede benden konuşsana birtanem altyapı yoru

atasayar demiş ki:

bu işler içinm clgnsedata ulaş o sana gerekli programları tavsiye eder kardeş
eyvallah

arkadasa msj attım ama görmedi sanırsam neyse youtube açılmıyo diye bunada yükledim

http://www.izlesene.com/video/muzik-onur-konussana-birtanem/1228623
Kullanıcı profilini gör
iskender_kacar

Nereden: istanbul
MesajTarih: 28-Ekm-2009 / 03:37    Mesaj konusu: Re: Cevap: Bir tanede benden konuşsana birtanem altyapı yoru

merhaba
ben şu an dinliyorum ağzına sağlık kardeş
güzl okumuşsun allah için
bende çalışmalar yapıyorum evde vakit buldukça
değişik altyapılar arayışındayım baba dan
amatör düzeyde daha önce yapılmış çalışmaların üzerine üzerine gitmek çokta hoş deği ama senin de dediğin gibi
imkanla

ben sabah nazar umutsuz hayat yaşamaya çalıştım gibi güzel eserlerin altyapıları olsa diyorum ama kısmet:D

Üye
Üye

MesajTarih: 28-Ekm-2009 / 10:09    Mesaj konusu: Re: Cevap: Bir tanede benden konuşsana birtanem altyapı yoru

eyv kardeste zaten burdaki altyapılardan indirdim mesela bende herşey gönlünce olsun martılar ismini fısıldar sende kalmış tarzı arıyorm bulsam söyleriz farketmez Very Happy ses kayıt olayındada destek olabilir ne kullanıyorsunuz.
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Üye Kayıtları
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering