Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - müslüm gürses bu cuma istanbulda konser vermesıbeklenıyor
müslüm gürses bu cuma istanbulda konser vermesıbeklenıyor

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Basın ve Haberler
Yazar Mesaj
xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 21-Ekm-2009 / 18:09    Mesaj konusu: müslüm gürses bu cuma istanbulda konser vermesıbeklenıyor

yer anadolu yakası kervan retorant ırtıbat tel 02163120303 bı arayın ögrenın

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 21-Ekm-2009 / 19:42    Mesaj konusu: Re: müslüm gürses bu cuma istanbulda konser vermesıbeklenıyo

bilgi için tşkler mehmet istanbuldakiler fırsattan faydalanırlar inşallah.

Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 21-Ekm-2009 / 20:19    Mesaj konusu: Re: müslüm gürses bu cuma istanbulda konser vermesıbeklenıyo

resmi olarak yapılan birşey yok araştırdım.
araştırmayada devam ediyorum.sen nerden aldın bilgiyi mehmet kardeş paylaşırsan sevinirim.
eyvallahh

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 21-Ekm-2009 / 20:56    Mesaj konusu: Re: müslüm gürses bu cuma istanbulda konser vermesıbeklenıyo

fecebocta konuşurken muslum yesıldag dıye bı arkadaşım dedı ve noyu verdı rezerve yaptırmış kendisi bı arayıp ögrenebılırsın ömer

1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering