Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - söz müzik babaya ait parçalar
söz müzik babaya ait parçalar

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Geri Dönüşüm [Çöp Kutusu]
Yazar Mesaj
OSMANN49
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: MUŞ
MesajTarih: 06-Ekm-2009 / 00:24    Mesaj konusu: söz müzik babaya ait parçalar

arkadaşlar edindiğim bilgilere göre 12 şarkı söz ve müzik babaya ait diğerleri diğer bestakarlara ait babaya ait olanlar bunlar
daha fazla bilgisi olan varsa yazsın

1) vicdanın yokmu senin

2) öğrenemedim

3)çekilmiyor ayrılık

4)cezamı çekiyorum

5)her işin kolayı var

6)balmısın şekermisin (utanma)

7)insafa gel

8)ne hale düştüm

9)ey zalim

10) gözümde yaş bağrımda taş (merhamet)

11)seni sevmez olaydım

12)sana diyeceğim var

Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 06-Ekm-2009 / 00:35    Mesaj konusu: Re: söz müzik babaya ait parçalar

benım bıldıgımde bırtane var ask bır gunese benzer sözler yunus emre
muzık beste muslum gurses

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 06-Ekm-2009 / 03:02    Mesaj konusu: Re: söz müzik babaya ait parçalar

müzik ziyafetindeki bakma öyle derin derin şarkısı babaya aittir.elinde long play olan arkdaşlr daha iyi bilirler. senin yazdıkların hiç birsi babaya ait değildir kardeş.yanlış bilgilere sahipsin.

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: MUŞ
MesajTarih: 06-Ekm-2009 / 03:04    Mesaj konusu: Re: söz müzik babaya ait parçalar

clgnsedat demiş ki:
müzik ziyafetindeki bakma öyle derin derin şarkısı babaya aittir.elinde long play olan arkdaşlr daha iyi bilirler. senin yazdıkların hiç birsi babaya ait değildir kardeş.yanlış bilgilere sahipsin.
kardeş elimde kaynak var nasıl ait değildir vicdanın yokmu albümündeki parçalar seni sevmez olaydım albümündeki parçalar babaya ait sen yanlış olmalısın bunlarda o albümlerdeki parçalar

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 06-Ekm-2009 / 03:09    Mesaj konusu: Re: söz müzik babaya ait parçalar

kardeş elindeki kasetelr zaten korsan bunalr korsancıların işidir sen oraya bakarak bunalrı söylüyorsun.ama yanılıyorsun. bu konuyla ilgili bilgi almak istiyorsan sitede iyi bir araştırma yaparsan öğrenirsin.

1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering