Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - sizce baba yeni albüm yapmalımı??
sizce baba yeni albüm yapmalımı??

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
Yazar Mesaj
seyfo_34
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 04-Ekm-2009 / 12:49    Mesaj konusu: sizce baba yeni albüm yapmalımı??

Evet Arkadaşlar..

2000 yılından sonra çıkan albümlerde farklı kitlelere yönelik eserlerin okunması değişik tarzların denenmesi sonucu
bir çoğumuzda burukluk oldu..bize hitap etmeyen eserler değişik yapımlar vs. derken bir çoğumuz son çıkan albümü
beğenmez olduk..Hatta bazılarımız artık baba albüm çıkarmasın bile dedi..

Bazılarımız böyle olacaksa artık olmasın dedi..
Bazılarımızsa Baba olsun ne Olursa olsun dedi..

Sizce bu doğrultuda baba artık albüm çıkarmalımı
çıkarsa bile nasıl olmasını beklerdiniz...

nacves
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Müslüm Gürses Ülkesinden..
MesajTarih: 04-Ekm-2009 / 15:02    Mesaj konusu: Re: sizce baba yeni albüm yapmalımı??

çıkarmalı bence baba yenıliklere açık biri yeni albümü bir nostaji olabilir damar nostajisi gibi

...nacves...
Kullanıcı profilini gör
clgnsedat
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 04-Ekm-2009 / 16:16    Mesaj konusu: Re: sizce baba yeni albüm yapmalımı??

her album öncesi heyecanlanıyorum,ben istiyorumki 6 ayda bir album çıkarsın,bu güne kadar çıkan bütün albumlerini destekliyorum.

Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 04-Ekm-2009 / 18:25    Mesaj konusu: Re: sizce baba yeni albüm yapmalımı??

bence artık eskılere dokanmasa daha ıyı olur dusuncesındeyım

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 04-Ekm-2009 / 18:33    Mesaj konusu: Re: sizce baba yeni albüm yapmalımı??

selam dostlar,
gercekten arkadasimiz cok önemli bir konuya degindi.gercekten müslüm baba artik yeni bir albümde eski tarzini yani eskiden okudugu tarz parcalari secmeli!! piyasaya göre hareket etmemeli bence bunun yenilikle pek fazla alakasi yok.mp3 ve korsanlara karsi bir promosyon yada kasanc elde etme politikasi bu!! ne kadar cok kitleye hitap edersem kardir gibi bir düsünce bu müslüm babaninki.eskiden 70-90 yillari arasinda nasil arabesk yok satiyordu simdide 20 seneden beri pop müzik!ama gercekten baba artik vazgec! araya bir iki pop sikistir albüme yine eskisi gibi arabesk,damar,türkü uzun hava ( aaah ah ne zamandir okumuyor ) ve sanat müzigi oku.
herkese selam damara devam
kadir
Kullanıcı profilini gör
OSMANN49
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: MUŞ
MesajTarih: 04-Ekm-2009 / 19:10    Mesaj konusu: Re: sizce baba yeni albüm yapmalımı??

şimdi allah var yukarda bu bir gerçek babanın eski sesi kalmamış ama şöle düşünüyorum eski müziklerle şarkı sölese bir nevi şimdiki sesine örtü olur kapatır albüm işine gelince çıkarsın ama teomanın cezanın şarkıları ile değil keşke kendi yorumuyla tarzıyla çıkarsaydı

Üye
Üye

Nereden: Sevda Yolu
MesajTarih: 05-Ekm-2009 / 01:39    Mesaj konusu: Re: sizce baba yeni albüm yapmalımı??

Aslında baba ne yapsa ne söylese yakışıyodu ama son çıkan 2 albümden sonra fikrim çok değişti benimde..baba elbette yeni Albüm çıkarsın..çıkarsın ama nasıl: Ayrılık acı bir şey albümü gibi..O Albüm Çok güzeldi..Onun gibi bişey olacaksa dk başı bi albüm çıkarsın baba..ama Sandık vs. gibi olacaksa varsın olmasın..Eskilerde yeter bana..
Kullanıcı profilini gör
seyfo_34
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 06-Ekm-2009 / 01:19    Mesaj konusu: Re: sizce baba yeni albüm yapmalımı??

çıkarmalı bence baba yenıliklere açık biri yeni albümü bir nostaji olabilir damar nostajisi gibi

tabiki nostaljik bir albüme hayır diyecek bir müslümcü yoktur

babacan1102

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 06-Ekm-2009 / 05:05    Mesaj konusu: Re: sizce baba yeni albüm yapmalımı??

benim kanaatimce yapmamalı zirvedeyken yerinde bırakmasıdır.

eyvallahh

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
Can1925
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: İZMİR
MesajTarih: 06-Ekm-2009 / 07:51    Mesaj konusu: Re: sizce baba yeni albüm yapmalımı??

Çoğu kişi büyük ihtimalle çıkarmasını istemez çünkü sesi eskisi gibi değil yaşlandı artık!Eğer eskisi gibi olcaksa eyvallah oda imkansız gibi bişey...

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: DeRTLiLeR MeYHaNeSi
MesajTarih: 06-Ekm-2009 / 20:20    Mesaj konusu: Re: sizce baba yeni albüm yapmalımı??

Eskilerin tadında olursa ne güzel olur ama sanmıyorum boyle bişey yapacagını en iyisi cıkarmamasından yanayım eyvallah tesekkrler...

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 06-Ekm-2009 / 21:56    Mesaj konusu: Re: sizce baba yeni albüm yapmalımı??

eski sarkılarında bulunuduğu bir albüm yapmalı bence ewy
Kullanıcı profilini gör
iskender_kacar

Nereden: istanbul
MesajTarih: 08-Ekm-2009 / 07:43    Mesaj konusu: Re: sizce baba yeni albüm yapmalımı??

sağol kardeşim güzel bir konuya değinmişsin
baba ya muhakkakki desteğimiz tam
bence yapsın albüm baba yine
bu işte emeklilik olmaz yüreği sesi yettiği kadar yapacaktır yapsında
herkes herşey de olduğu gibi eski performanslar beklenemez ama
biz eski yeni ayırt etmeden sverek dinliyoruz
terciler eskilerden yana genelde bende sizlerde nasıl ?Smile

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 08-Ekm-2009 / 08:14    Mesaj konusu: Re: sizce baba yeni albüm yapmalımı??

iskender_kacar demiş ki:
sağol kardeşim güzel bir konuya değinmişsin
baba ya muhakkakki desteğimiz tam
bence yapsın albüm baba yine
bu işte emeklilik olmaz yüreği sesi yettiği kadar yapacaktır yapsında
herkes herşey de olduğu gibi eski performanslar beklenemez ama
biz eski yeni ayırt etmeden sverek dinliyoruz
terciler eskilerden yana genelde bende sizlerde nasıl ?Smile

eywallah kardeşim
babaya destek bitmez illaki hep destek tam destek
ve nostalji albümüne hayır diyecek müslümcü yoktur illaki

huzur34
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 08-Ekm-2009 / 16:01    Mesaj konusu: Re: sizce baba yeni albüm yapmalımı??

Eski tarzda bir albümün tekrar geleceğine ihtimal veremiyorum (çok istediğim halde). Ama hiç farketmez hangi tarzda olacağı. Baba albüm yapsın biz desteğimizi esirgeyecek değiliz

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: MALATYA
MesajTarih: 08-Ekm-2009 / 19:51    Mesaj konusu: Re: sizce baba yeni albüm yapmalımı??

babacan1102 demiş ki:
benim kanaatimce yapmamalı zirvedeyken yerinde bırakmasıdır.

eyvallahh

herşey yerinde ve zamanında güzeldir....

Gururumu kırıpta sırtımdan vurmasaydın
Allah bir sevgim bir ateşlerde sen yaktın
Nasıl kıydın aşkıma şerefsizlere sattın
Kullanıcı profilini gör
seyfo_34
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 09-Ekm-2009 / 08:51    Mesaj konusu: Re: sizce baba yeni albüm yapmalımı??

ismail28 demiş ki:
Eskilerin tadında olursa ne güzel olur ama sanmıyorum boyle bişey yapacagını en iyisi cıkarmamasından yanayım eyvallah tesekkrler...

eskilerin yerini tabiki tutmaz ama nostalji albümünü hangimiz dinlemeyiz

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering