Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - en çok fanatik hayranı olna kim?
en çok fanatik hayranı olna kim?

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Geri Dönüşüm [Çöp Kutusu]
Yazar Mesaj
harabecocuk
Üye
Üye

Nereden: yozgat
MesajTarih: 03-Eyl-2009 / 02:59    Mesaj konusu: en çok fanatik hayranı olna kim?

ewet arkadaşlar kafamda bi soru war acaba en çok fanatik hayrana sahip olan sanatçımız hangisi MÜSLÜM GÜRSES mi,FERDİ TAYFUR mu,ORHAN GENCEBAY MI...bu konuyla ilgili fikri olan warsa yazsın saygılar.......

Üye
Üye

MesajTarih: 03-Eyl-2009 / 03:27    Mesaj konusu: Re: en çok fanatik hayranı olna kim?

orhancıyız yada ferdiciyiz die bi grup duydunuzmu ben pek rastlamadım...ama MUSLUMCUYUZ DIYORUZ bu cok onemlı bısey bence muslum gursesın fanatıklerı dıger sanatcılardan az olsada (ki hiç sanmıyorum) bızım kadar bağlı değillerdir..
Kullanıcı profilini gör
muslum_toprak
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 03-Eyl-2009 / 03:39    Mesaj konusu: Re: en çok fanatik hayranı olna kim?

müslümcüler elbette müslüm babanın onlarca fanatik sitesi var,ben tasvip etmiyorum ama genede en fanatik müslümcüler çünki diğerlerine jilet atan hayranlar varmı,jileti fanatiklik olarak örnek verdim kesinlikle onaylamıyorum bilginize..
Kullanıcı profilini gör
DaMaR-58
Üye
Üye

Nereden: Sevda Yolu
MesajTarih: 03-Eyl-2009 / 05:31    Mesaj konusu: Re: en çok fanatik hayranı olna kim?

bu site altında bu konunun açılması bile yanlış bence..elbetteki Müslüm Gürses fanatikleri dah ağırlıkda..nedeni ise şöyle açıklayacağım: Hangi sanatçının hayranları iftar yemeği düzenliyor..hangi sanatçının doğum günü hatırlanıyor hayranları aralarında hediye belirleniyor..hangisinin fanatikleri iç içe bizim gibi..vesaire vesaire...
Ferdi Tayfur fanatiklerinde böyle bir durum var aslında ama nasıl? Ferdi Tayfur olmadıkça buluşmaları azınlıkda hatta yok denecek kadar az..Buluşmalarına Ferdi Tayfurda geliyor yani..Bu olayı düzenleyenide çok yakından tanıyorum..İsim vermek gerekirse Selçuk Tuncer..Ferdi Tayfur aile dostu olup resmi sitelerininde kurucusu..Ferdi Tayfurda bu sitede faliyet gösteriyor..Hatta romanını ilk sitede yayınlıyo üyelerine okutuyor şuanda da faliyette..buna rağmen üye sayıları bizden azınlıkda..Kaldıki Ferdi Tayfur sitede faliyeti olmadınığını düşünelim katılımın az olacağı bir kesin..Ferdi Tayfurun organizasyonlara katılmadığını düşünelim..üyelerin bi araya gelmesi bile ihtimal değil..
Orhan gencebay adına ise böyle bi durumu hiç duymadım..
Bu sözlerimden sonra buyrun kanaat getirin..
Kimn daha fazla fanatiği var..
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Geri Dönüşüm [Çöp Kutusu]
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering