Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/meta.php:54) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/meta.php:54) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/meta.php:54) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/meta.php:54) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/meta.php:54) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - hakkı bulut çok ayıp etti
hakkı bulut çok ayıp etti
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
Yazar Mesaj
ervan403
Üye
Üye

Nereden: van
MesajTarih: 28-Ağu-2009 / 15:40    Mesaj konusu: hakkı bulut çok ayıp etti

Dün akşam CNNTURK te yayınlanan Cüneyt Özdemir' in sunduğu 5N1K adlı programa Hakkı Bulut konuktu. Arabesk üzerine açılan konu döndü dolaştı Müslüm Baba ya geldi. Arka planda arabeskin Türkiyedeki seyri ve değişimi anlatıldı. Daha sonra Müslüm Baba ekseninde devam eden programda Babanın sosyeteye entellere nasıl arabesk dinlettiği değişik mekanlardan çekilen görüntüler eşliğinde sunuldu. Hakkı Bulut a Müslüm Baba hakkındaki fikri sorulunca gayet enaniyetli bir şekilde hatta sunucu Cüneyt Özdemir'i bile şok eden bir suçlamayla devam eden Hakkı Bulut ''Müslüm Gürses şimdiye kadar en ufak bir bestesi güftesi yok, önüne ne koysalar onu okuyor pop, sanat müziği, rock, arabesk deyince Sunucu Cüneyt Özdemir '' ama iyi okuyor '' diye söze müdahele edip düzeltmeye çalışsa da Hakkı Bulut o tartışılır deyince sunucu bana göre çok başarılı okuyor dedi, ama Hakkı Bulut ''o ihanet etti kendi dinleyicisine'' diye devam edince Cüneyt Özdemir bir kez daha müdahele ederek '' ama bu çok büyük ve ciddi bir suçlama öyle demeyin '' dese de Hakkı Bulut'u durdurmak ne mümkün; yok efendim kasetleri kaç tane satıyor, ben hiç değişmedim, yok benim öğretmen kızım var onu utandıracak bişi yapmam, işte benim bir dinleyicim beni aradı işte bir kızı çok seviyorum vermiyorlar bende kaçır o zaman kızı dedim felan deyince sunucu yapmayın Allah aşkına kızı kaçır denilir mi hiç deyip gülmeye başladı ve şöyle devam ederek '' o halde 30 yıl önceki bestelerinizle şimdiki besteleriniz aynı mı diye soran Cüneyt Özdemir; '' yani daha iyi para kazanıp daha iyi semtlerde evlerde yaşayınca ve Türkiyedeki kitleler anlayışlar değişince aynı kalmanız mümkün mü diye köşe sıkıştırdı fakat Hakkı Bulut hemen bir şarkısını canlı seslendirerek adeta mikrofonu ele geçiren açık oturum konukları gibi aralıksız şovuna devam etti tabi bu arada Cüneyt Özdemir de bu olan biteni gülerek ve hayretler içerisinde izliyordu tüm müdahalelerine rağmen Hakkı Bulut malesef büyük bir ksıkançlık göstererek hiçte bir sanatçıya yakışmayacak tavırla kendini övmekten ve Baba'ya saldırmaktan başka bir varlık göstermeden programdan ayrıldı.
İşte Baba'nın farkı. Ona saldırarak nemalanan onu yererek kendini birşey sanan sözde sanatçılar. Madem bestekarsın neden Müslüm Baba'nın yanına bile yaklaşamıyorsun. Her şey beste yapmak mı? Önce onun gibi kocaman yürekli ol, onun gibi devrimci ol, o hiç kimsenin yapamadığı hayal bile edemedeği bir sanatçının altından kalkamayacağı bir yığın devrim niteliğinde işler yaptı, ezberler bozdu, kendi hakkındaki tüm tabuları yıktı, bu ülkede bir Müslüm Gürses felsefesi yarattı. O senin gibi sağa sola saldırarak kumar borcu tutkusu yüzünden oğlunun hakkını hella etmediği bir Baba olmadı en azından bir de kalkmış öğretmen kızım var diye utanmadan ahkam kesiyorsun. O hiçbir zaman bir sanatçıya en ufak bir sitem, laf, kıskançlık, kötü söz söylememiş ve bu alçakgönüllü haliyle tüm Türkiyenin gönlünde taht kurmuştur. O hiç bir zaman bir İbrahim Tatlıses gibi parasıyla soyeteye girip kendini kabul ettirmemiş Orhan Gencebay gibi entel takılmamış, müzik aleminde kendine ancak ve ancak müziğine kattığı eşsiz yorumunun yani sadece ve sadece bileğinin hakkıyla icra ettiği sanatı ile buralara gelmiş Baba lakabını almıştır. Senin gibi ancak radyo spikerlerinin sayesinde şarkılarını duyurup onların sayesinde kasetini sattırmamıştır. O senle bu polemiğe girmez merak etme. Sana cevap verme gereği bile duymaz yani ona saldırarak gündeme polemikle gelme amacına ulaşamayacak kendini küçültmekten başka birşeye yarmayacaksın...

1 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 28-Ağu-2009 / 16:03    Mesaj konusu: Re: hakkı bulut çok ayıp etti

ben bı adanalı olarak kınıyorum kendısı bunu hep yapıyor yıl 1991 adana luna park konserınde beraber cıkmışlardı hurı sapan baba hakkı bulut oyıllardada olay cıkmıştı baba yarım bıraktı konserı hıc unutmam arkasından hakkı bulut cıkmıstı hanı babanız nereye kactı dıyordu ogun bugun aklımdan cıkmadı o kelımelerı

Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Acımasız Dünyadan (İzmir)
MesajTarih: 28-Ağu-2009 / 16:28    Mesaj konusu: Re: hakkı bulut çok ayıp etti

İşte abi Bu insanın Gidipte anten taktırması gerek çekemiyo babayı siz kimsinizki babaya laf ediyonuz babanın tırnağı bile olamazsını önce evladına sahip çık sana ekranlarda demediğini bırakmadı sen neyin peşindesin hala
ama ben şunu bilirim havlayan köpek ısırmaz sağa sola laf yetiştiren insandanda bi b... olmaz
eyw kardeş haber için

Kullanıcı profilini gör
clgnsedat
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 28-Ağu-2009 / 16:38    Mesaj konusu: Re: hakkı bulut çok ayıp etti

hakkıbulut bunu daha önceleride yapmıştı artık iyice bunamış,besteciyi mdiyor ama,hakkı bulutun türk müziğinde fazla bi yere gelememiştir,ona buna sataşara kbi yere gelemessiniz.böyle yaparak iyice kendini küçülmüştür.az olan değerini daha da azltmıştır tüm türkiye müslüm gürsesin nasıl sanatçı olduğunu biliyor,bu yaşta bile hala en popiler yerlerde sahne alıyor kendisi nerelerde acaba.neyse fazlasöze gerek yok,görünen köy kılavuz istemez.

Nereden: Çooook Uzaklardan Yanlızlık şehrinden...!
MesajTarih: 28-Ağu-2009 / 16:40    Mesaj konusu: Re: hakkı bulut çok ayıp etti

öncelikle haber içn teşekkürler

bi kere hakkı bulut yalakanın şe...zin birisi kumar borcundan yok başka şeylerden başkasını işaret ederken birini gösterirken 2 parmak ona bakar 3 parmak ise seni gösterir yani önce kendine bak sonra başkalarını eleştir yada tartış zaten baba seninle polemniğe inmez yani seviyene düşmez düşmekte istemez sana sadece acır ...bunlar anca paparaziye kameralara çıkmak istiyor zirvede olmak istiyor...kendi açtığı kuyuya hep kendi düşüyor ve düşmeyede devam ediyor başka diyecek söz yok

Eyvallah...!

Kurt O Sessizliği Bozarsa Kıyamet KOPAR !
Kullanıcı profilini gör
xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 28-Ağu-2009 / 16:57    Mesaj konusu: Cevap: hakkı bulut çok ayıp etti

muhterem nur dan buyuk bı tepkı eklemek ıstedım

MesajTarih: 28-Ağu-2009 / 17:02    Mesaj konusu: Re: Cevap: hakkı bulut çok ayıp etti

Valla ya şu resim herşeyi anlatıyo hadi Müslüm Gürses yaş itibariyle senden küçük orada kocaman üstadlar var seni sakız diye çğneyecek. Orhan baba Ve ARif Sağ a laf söylüyosa ben böle bi insan tanımıyom

Kullanıcı profilini gör
arabeskci1910
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: AnKaRaGüCü GeCeKoNDu dan
MesajTarih: 28-Ağu-2009 / 17:09    Mesaj konusu: Re: Cevap: hakkı bulut çok ayıp etti

aslı yok sözler tüm türküye biliyor babayıda hakkı bulutuda yorum yapmaya gerek yok zaten sadece biraz şov yaparak paparazilere çıkmaya çalışmış onuda becerememiş zaten

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 28-Ağu-2009 / 17:11    Mesaj konusu: Re: hakkı bulut çok ayıp etti

Çok şaşırdım doğrusu. Hadsizliğin de bu kadarı yani. Programın videosunu izlemek istedim ama paylaşım sitelerinde yok sanırım ben bulamadım. Eğer varsa paylaşmanızı rica edicem. Yüzünü görmek istiyorum bunları söylerken. Bu adamcağız söylediği şeyleri inarak mı söylüyor acaba. Gerçekten kendisini babayla mı kıyaslıyor. Komik buluyorum sadece

Reklam kokan hareketler bunlar

Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 28-Ağu-2009 / 17:12    Mesaj konusu: Re: hakkı bulut çok ayıp etti

küpürü okumanız yeterlı orhan gencabay vermış agzını payını

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: MALATYA
MesajTarih: 28-Ağu-2009 / 17:25    Mesaj konusu: Re: hakkı bulut çok ayıp etti

arkadaşlar bırakın şu kendini bilmez adamı. bu onun kendi ayıbıdır tartışmaya değmez...

"bakma kötünün kusuruna bilse doğrusunu söyler"

eyw....

Gururumu kırıpta sırtımdan vurmasaydın
Allah bir sevgim bir ateşlerde sen yaktın
Nasıl kıydın aşkıma şerefsizlere sattın
Kullanıcı profilini gör
clgnsedat
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 28-Ağu-2009 / 17:33    Mesaj konusu: Re: hakkı bulut çok ayıp etti

adam zirveye çıkmak için bütün herkesi hedef almış, yazıkk. fotoğraf için tşkler mehmet

Nereden: Aksaray
MesajTarih: 28-Ağu-2009 / 18:29    Mesaj konusu: Re: hakkı bulut çok ayıp etti

tüm türkiye babanın hakkını veriyor.hakkı bulut'a mı kalmış eleştirmek saldırmak. kumar borcu birikmiştir.polemiğe girip parsa toplayacak.kasetlerle konserlerle para kazanması çok zor.besteleri onu kumar borcundan kurtaracak mı bakalım. on tane hakkı bulut bir besteci etmez.müslüm baba buna cevap verirse üzülürüm o zaman.

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: KaRaNLıK_SoKaKLaR
MesajTarih: 28-Ağu-2009 / 19:55    Mesaj konusu: Re: hakkı bulut çok ayıp etti

Müslüm Gürses kim sen kimsin bee...

Her beste yapan sanatçı olsaydı..

ervan403
Üye
Üye

Nereden: van
MesajTarih: 28-Ağu-2009 / 20:15    Mesaj konusu: Re: hakkı bulut çok ayıp etti

xmen kardeşim arşivindeki küpürle zaten olayı özetlemiş, meğer bu yara ilk değilmiş bulut'un gocunmaları ondan demekki. haberin linkini bende bulamadım yoksa eklerdim kusura bakmayın arkadaşlar

Nereden: ==MaRDiN==
MesajTarih: 28-Ağu-2009 / 21:04    Mesaj konusu: Re: hakkı bulut çok ayıp etti

hakkı bulutun şarkılarını severek dinlerim. bu konuşma kendisine hiç yakıştıramadım. onu kınıyorum...

Kullanıcı profilini gör
babacan1102

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 28-Ağu-2009 / 21:19    Mesaj konusu: Re: hakkı bulut çok ayıp etti

bir insan kendine yakışanı yapmalı . reklam uğruna başkalarını kendine alet etmek acizlikten birşeyler becerememekten başka bir şey değildir.
ses olarak taklit edilemeyen bir üsdadın sanat camiasın da böylesi basitleşmesi acıkcası beni üzüyor.
taş atmak kolaydır önemli olan yerine oturtmaktır.
dinlerim hakkı bulut u kendini bilmezliğinden dolayı da kınıyorum.

eyvallahh

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
taruz
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 29-Ağu-2009 / 03:48    Mesaj konusu: Re: hakkı bulut çok ayıp etti

dinlemem ve sevmem bence şarkı yazsın okadar

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: malatya
MesajTarih: 29-Ağu-2009 / 04:17    Mesaj konusu: Re: hakkı bulut çok ayıp etti

Hakkı BULUT bence zavallının biri tv de show programlarına çıkıp ağlayarak reyting yapmaya çalışan zavallı bir şahıs...
Kullanıcı profilini gör
atasayar

MesajTarih: 29-Ağu-2009 / 14:27    Mesaj konusu: Re: hakkı bulut çok ayıp etti

cerrah_44 demiş ki:
Hakkı BULUT bence zavallının biri tv de show programlarına çıkıp ağlayarak reyting yapmaya çalışan zavallı bir şahıs...

Abi ağzını öpeyim valla abi ne güzel dedin öyle

Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki
1. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering