Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - altın iken tunç oldum seçilmez pirinç oldum yedek sarkı
altın iken tunç oldum seçilmez pirinç oldum yedek sarkı

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Bulunmayan, Çeşitli Plak Şarkıları ve Diğerleri
Yazar Mesaj
xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 27-Ağu-2009 / 16:24    Mesaj konusu: altın iken tunç oldum seçilmez pirinç oldum yedek sarkı

şiddetle tavsiye ederım
talıhısızler kasetınde olmıyan yedek sarkı mükkkel bı uzun hava
http://ul.to/rkj8hs

1 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
By_FaDeD
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Çooook Uzaklardan Yanlızlık şehrinden...!
MesajTarih: 27-Ağu-2009 / 16:47    Mesaj konusu: Re: altın iken tunç oldum seçilmez pirinç oldum yedek sarkı

emeğine sağlık abi bencede tavsiye Süper :=(

Kurt O Sessizliği Bozarsa Kıyamet KOPAR !
Kullanıcı profilini gör
atasayar

Nereden: Acımasız Dünyadan (İzmir)
MesajTarih: 27-Ağu-2009 / 16:56    Mesaj konusu: Re: altın iken tunç oldum seçilmez pirinç oldum yedek sarkı

Evet GErçekten süper bi uzunhava Türküola kasetinde uzun hava olarak geçiyo dinleyenler anlıyacaklardır güzelliğini parçanın
Emeğien Sağlık abi

Kullanıcı profilini gör
nacves

Nereden: Müslüm Gürses Ülkesinden..
MesajTarih: 27-Ağu-2009 / 17:13    Mesaj konusu: Re: altın iken tunç oldum seçilmez pirinç oldum yedek sarkı

evet çok güzel bir uzun hava sağol...

...nacves...
Kullanıcı profilini gör
AhMeT_44
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: KaRaNLıK_SoKaKLaR
MesajTarih: 27-Ağu-2009 / 20:22    Mesaj konusu: Re: altın iken tunç oldum seçilmez pirinç oldum yedek sarkı

Çok fena bi uzun hava...paylaşım için saol birader..

yorgunbezgin
Üye
Üye

MesajTarih: 27-Ağu-2009 / 20:28    Mesaj konusu: Re: altın iken tunç oldum seçilmez pirinç oldum yedek sarkı

sağolun paylaşımınız için teşekkür ederiz
Kullanıcı profilini gör
damarist06
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 28-Ağu-2009 / 02:58    Mesaj konusu: Re: altın iken tunç oldum seçilmez pirinç oldum yedek sarkı

xmen farkıyla güzel bi uzun hava eyw.emeğine sağlık..
Kullanıcı profilini gör
KUSTURDUNGONLUMU
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 28-Ağu-2009 / 05:28    Mesaj konusu: Re: altın iken tunç oldum seçilmez pirinç oldum yedek sarkı

eyvallah abim bulunmaz eserlerden bir tanesi daha ellerine saglık
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Bulunmayan, Çeşitli Plak Şarkıları ve Diğerleri
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering